Ślad

+
Ja przepraszam, ale co wspólnego ma zagraniczny Mass Effect z polskim Wiedźminem ? Wiadomo, że łatwiej zrobić polską wersję gdy pracują nad nią sami polacy niż osoby, które po prostu język polski znają.
 
Mi się polski dubbing w ME1 i ME2 podobał. Może dlatego, że nie grałem w angielską wersje językową, ale prawie zawsze gram z polskim dubbingiem grach jeśli jest taka możliwość. No chyba, że dubbing na poziomie teatralnym, ale to nie tylko polskie wersje takie się zdarzają.
 
Widze próbujesz już tutaj sam dawac informacje szperając po CGI żeby tylko nie zjeśc swojego e-booka. Fajna obrona, ale mogles sie nie zakladac o zjedzenie E-Booka tylko o np. zjedzenie kanapki z pasztetem, wtedy by nikt sie nie czpeial ;-;

Smacznego.

Znowu pudło. Na tamto CGI już dawno nie spoglądałem. Nie muszę, jest tak fajne, że znam je niemalże na pamięć.

Zawsze o mnie mówili, że książki wręcz łykam, więc pomimo faktu, że mam rację, gotów jestem po raz kolejny skonsumować całą sagę. :D
 
Znowu pudło. Na tamto CGI już dawno nie spoglądałem. Nie muszę, jest tak fajne, że znam je niemalże na pamięć.

Zawsze o mnie mówili, że książki wręcz łykam, więc pomimo faktu, że mam rację, gotów jestem po raz kolejny skonsumować całą sagę. :D

Gdybym był kimś kto bierze wszystko na poważnie, powiedziałbym : Smacznego.
Ale nie jestem. Powiem: Miłego czytania więc dla jednego fragmentu w środku książki żeby udowodnic że miało się racje ;-;.
 
Co wy z tym Charlesem? Zwykły facet, którego zeżarł obcy :p

 
Pytanie, skoro w Intrze pokazane jest ,,kilka godzin wcześniej" (Jak Yennefer uciekala) a Nilffgard z Temerią walczy jak tam ktoś już udowodnił kilka stron wstecz, pod Wyzimą, możliwe jest iż na poczatku gry ujrzymy flagę Emhyra wywieszoną na podbitej Wyzimie?

I Dlatego ja wczytam do W3 zapis z W2 kiedy daje Anais Radowidowi. Nie wyobrażam sobie raczej jak Vernon z Natalisem i Anais uciekają z Wyzimy w środku bitwy .
 
A co jeśli Redzi zrobili taki trolling i Yennefer będzie na początku pracować dla Nilfgaardu, a dopiero potem wróci jej pamięć?
 

Guest 3669645

Guest
Już w intrze morduje nilfgaardczyków bez mrugnięcia okiem (i do tego pisuje listy z Geraltem, więc pamięć jej wróciła na pewno) -Także odpada.

W ogóle to mam nadzieję, że ten list jakoś sensownie wyjaśnią, bo brzmi to strasznie głupio. Tyle czasu się nie widzieli, nawet nie było wiadomo czy żyją, Geralt szuka ją wszędzie dzień i noc, a tu nagle przychodzi liścik "Hej Geralt, Yen z tej strony. Dawnośmy się nie widzieli to pomyślałam ze fajnie byłoby się spotkać, wbij jutro rano do karczmy w Odmętach, ogarniemy jakiegoś browarka"

:troll:
 
Last edited by a moderator:
@adventus, albo jak kto woli:
Hej Geralt zwiałam od cesarskich , bo wróciła mi pamięć i miło byłoby, gdybyś przyjechał po mnie do karczmy w Szczurowie, bo nie jestem zmutowanym wojownikiem i mam kiepskie szanse, żeby cię odnaleźć jeżdżąc po całym kraju.

Zabija jednego Nilfgaardczyka. Ta jazda, którą wciąga pod ziemię jest Aedirn.

Oni nie mają przypadkiem słońc na tarczach i napierśnikach?
 
W zaprezentowanym intrze Yennefer (tak się złożyło :D ) zabija żołnierzy tylko z jednej armii.

Jazda jest Nlifgaardzka.
Wianuszek w pierwszej chwili także mnie ciut zmylił + okrągły "znak" na tarczach piechoty.
Okazało się jednak (w lepszej rozdzielczości), że piechota ma zwykłe (okute) tarcze. Część jazdy ma poza tym skrzydła przy hełmach. Zbroja jeźdźców także wygląda na tą wojowników z południa. Dodatkowo i na zbrojach jak i na tarczach jazdy znajduje się również znak słońca.
 
Last edited:
Ja bym raczej powiedział, że Yen nie zabija celowo żołnierzy jazdy, tylko ratuje się stratowaniem przez konie. Jedyną osobą, która celowo chce dopaść Yen (nie wiemy czy zabić czy złapać) jest Nilfgaardzyk, który ładnie dekapituje jej konia. Można więc przypuszczać, że Yen w jednen sposób czy inny wypięła się na cesarza.
 
Top Bottom