Słowa kluczowe i nowe karty z Krwawej Klątwy!

+
Kolejna dostawa kart!


Vivienne: Wilga
Rozmieszczenie:
Zniszcz wrogi Artefakt i wzmocnij tę jednostkę o jego koszt zaopatrzenia.


Królowa Nocy
Rozmieszczenie, bliskie starcie:
Daj wrogowi krwawienie na 4 tury.
Rozmieszczenie, daleki zasięg: Oczyść jednostkę.



Król Rybak
Rozmieszczenie, daleki zasięg:
Przenieś dowolną kartę ze swojej talii na jej szczyt.
 
Pomiędzy opisem karty ujawnionej przez swima, a opisem karty na stronie dodatku jest znacząca różnica (zarówno anglojęzycznej jak i polskojęzycznej). W pierwszym przypadku podglądamy 2 losowe złote karty, z kolei na stronie opis mówi o podejrzeniu 2 losowych kart nie wspominając o tym, że mają być one złote. Zachodzi pytanie, który opis jest tym właściwym?
 
@Venexo: Faktycznie. Patrząc na miniony przykład Alp, strona moze być "bliżej prawdy".
A w czym strona była bliżej prawdy z Alpem? Przecież to na stronie właśnie był błąd (na polskiej w opisie dalej jest), zresztą tak samo z innymi kartami jak np. Łaknienie na stronie było zlote a jest brązowe. Opis na karcie przedstawiony przez Swima jest bardziej wiarygodny.
 
Jak to się dzieje :confused: Czasem mam wrażenie, że osoba, która rozsyła karty do ludzi celem ich ujawnienia, oraz ta, która ujawnia je na stronie, dysponują dwoma różnymi zestawami kart z dodatku :coolstory:
 
Karta na streamie miała 2 siły a na stronie 3.
Na stronie playgwent miała 2 do niedawna właśnie a ujawniona została jako karta z siłą 3 (nie mówię o streamie), przejdź się do 1 strony tego wątku. Akurat o ta kartę pytałem to wiem jak się sprawy mają ;)
 
Wczorajsze karty!


Słowo runiczne
Daj sojuszniczej jednostce tarczę, a następnie daj jej witalność na 4 tury.


Troska driad
Daj sojuszniczej jednostce witalność na 6 tur.
Jeśli kontrolujesz Driadę, najpierw oczyść wybraną jednostkę.



Roderik z Dun Tynne
Szpieg.

Rozmieszczenie: Podejrzyj 2 losowe złote karty ze swojej talii, a następnie zagraj 1 z nich.

Co do Roderika, na stronie był błąd, powyższa umiejętność jest poprawna :)
 
TAK BYłOBY UCZCIWIE I SPRAWIEDLIWIE, żeby Najlepsi decydowali co zmienić w kartach, w balansie i w całej grze...
... albo doszłoby do nadużyć i wykorzystania uprzywilejowanej sytuacji do okopania się na pozycjach i gatekeepingu ;) Jak ktoś jest najlepszy, to szybko ogarnie co i jak.
 
Ja nie rozumiem. Ten dodatek jest płatny? Ale jak zapłacę to będę mógł grac nowymi kartami z ludzmi, którzy nie mają do nich dostępu? Jak to jest?
 
Ja nie rozumiem. Ten dodatek jest płatny? Ale jak zapłacę to będę mógł grac nowymi kartami z ludzmi, którzy nie mają do nich dostępu? Jak to jest?

Możesz kupić preorder, albo możesz czekac na premierę dodatku i kupić za gold z gry. Albo wtedy kupić beczki za kasę, ale jesli miałbyś zamiar kupić beczki za pieniądze, to bardziej opłaca się preorder. Nie wiem, co tu do rozumienia.
 
Ja nie rozumiem. Ten dodatek jest płatny? Ale jak zapłacę to będę mógł grac nowymi kartami z ludzmi, którzy nie mają do nich dostępu? Jak to jest?
Dodatek jest darmowy ale jak zapłacisz to dostaniesz dodatkowe beczki (które będziesz mógł też kupić za złoto), revers i skórkę do ukrytego.
 
Karty ujawnione podczas pierwszego dnia GWENT Open #8!


Garkain
Rozmieszczenie: Zadaj jednostce wroga z krwawieniem ilość obrażeń równą ilości tur jej krwawienia.


Wysłanniczka z Cintry
Formacja.

Rozkaz: Daj 2 ładunki sojuszniczej jednostce.


Obrończyni Brokilonu
Rozmieszczenie:
Zadaj wybranej jednostce wroga 2 pkt obrażeń.
Śmiertelny cios: Wezwij egzemplarz tej jednostki ze swojej talii do tego rzędu.



Grasant Svalbloda
Rozmieszczenie:
Zadaj wybranemu sojusznikowi 2 pkt obrażeń, a następnie daj jednostce wroga krwawienie na 3 tury.


Odwilż
Usuń wszystkie efekty z rzędów po swojej stronie i wzmocnij sojuszniczą jednostkę o 4. Za każdy oczyszczony rząd zmniejsz efekt wzmocnienia o 2.


Zakazany Rytuał
Zniszcz najsilniejszą jednostkę.


Berło Gromów
Zapał.

Rozkaz: Stwórz i zagraj Trzaskający Mróz, Gęstą Mgłę lub Ulewny Deszcz.


Burza piaskowa
Zadaj 3 pkt obrażeń jednostkom na obu końcach wrogiego rzędu.


Turniej rycerski
Usuń tarczę z wrogiej jednostki, a następnie zadaj jej 3 pkt obrażeń lub daj sojuszniczej jednostce tarczę i wzmocnij ją o 3.


Księżycowy Pył
Oczyść
wybraną jednostkę i zadaj jej 4 pkt obrażeń.
 
Przy wszystkich tych nowych Cintryjczykach widzę potencjał na jakąś nową wersję karty fałszywej Ciri... przechwytywanie Cintryjczyków za ładunki?
 
Top Bottom