Słowa kluczowe i nowe karty z Krwawej Klątwy!

+
i nagle Vivienne od artefaktów przestaje być crapem biorąc pod uwagę trend, który można zaobserwować w postaci artefaktów-tutorów (portal + nowa karta właśnie ujawniona)
I tak nie będzie grana, za mała stabilność. Chyba, ze do premiery się jakoś zmieni...
 
super karty w nowym dodatku- berserkerzy, wampiry, driady i jednostki z Toussaint..ciekawi mnie tylko czy stare karty i obecni liderzy bedą miały zmienione umiejki i staty, myslę że raczej napewno tak...świetnie że wracają arty starych kart...
 
@Alicja. @Burza46 Do tej porty artefakty poza: czarną krwią, przerazą, mieczem Vandergrifta i zasadzkami mają "zapał. Rozkaz: zrób x"
Teraz nagle "rozmieszczenie: zrób x" To błąd w tłumaczeniu czy zmieniacie sposób działania artefaktów?
 
@Alicja. @Burza46 Do tej porty artefakty poza: czarną krwią, przerazą, mieczem Vandergrifta i zasadzkami mają "zapał. Rozkaz: zrób x"
Teraz nagle "rozmieszczenie: zrób x" To błąd w tłumaczeniu czy zmieniacie sposób działania artefaktów?

Nawiązujesz do Portalu? Tłumaczenie jest w porządku, jego umiejętność działa w momencie zagrania. Artefakty z rozkazem/zapałem to raczej te, które mają więcej niż 1 ładunek ;)
 
Zmiany są dynamiczne, ciągle pracujemy nad balansem. Na forum staramy się publikować najnowszą wersję kart.



Agentka księżnej
Szpieg.

Rozmieszczenie: Stwórz i zagraj bazowy egzemplarz brązowej jednostki wroga, która nie jest szpiegiem.

Skoro na forum publikujecie najnowsze wersje kart, to jak jest w przypadku w/w karty? Widzę "publikację na forum" dwóch różnych wersji tej samej karty: w opisie angielskim nie ma żadnej wzmianki o tym, że jednostka ma być brązowa?

PS. Jak ta karta ma działać? Wybieramy jednostkę z frakcji przeciwnika czy z tego co ma na stole?
 
PS. Jak ta karta ma działać? Wybieramy jednostkę z frakcji przeciwnika czy z tego co ma na stole?
Zaznaczasz brąz przeciwnika na stole i Ci go przywołuje (konkretnie to tworzy czyli możesz użyć umiejętności rozmieszczenia) ;) Na logikę patrząc na to jak wyglądał opis na streamie (czyli jak pierwotnie ta karta miała wyglądać) tak wychodzi.
 
Last edited:
Skoro na forum publikujecie najnowsze wersje kart, to jak jest w przypadku w/w karty? Widzę "publikację na forum" dwóch różnych wersji tej samej karty: w opisie angielskim nie ma żadnej wzmianki o tym, że jednostka ma być brązowa?

@Alicja. wyszła wyłącznie naprzeciw wątpliwościom, które pojawiły się w społeczności i ubiegając możliwość ich powstania także tutaj sprecyzowała, że chodzi wyłącznie o brązową kartę.

 
Last edited:
Dzisiejsze karty!


Sztukmistrz z Cintry
Rozkaz
: Zadaj wybranej jednostce 1 pkt obrażeń.
Ładunki: 1.
Daj tej jednostce 1 ładunek za każdym razem, gdy zagrasz Maga.



Kraina Tysiąca Baśni
Rozmieszczenie:
Zagraj kartę specjalną ze swojej talii.


Inspirująca Ballada
Daj witalność sojuszniczej jednostce na 6 tur.
 
te 3 karty nie grywalne, chyba że zmienia staty starych kart...szkoda że ponad połowa nowych kart nie bedzie grywalna Pro Ranku..
 
Sztukmistrz i Kraina to bardzo interesujące karty. Uwzględniając te karty można pokusić się o złożenie jakiejś sensownej talii na magach i kartach specjalnych/ zaklęciach. A może coś z pogodami :think: Dodatkowo parę niezłych kart specjalnych już odsłonili. Jestem ciekawy, czy coś jeszcze wesprze taki archetyp z nieujawnionych kart, a może ktoś :coolstory:
 
Dzisiejsze karty!


Zaklinaczka z Cintry
Rozmieszczenie, daleki zasięg:
Daj sojuszniczej jednostce witalność na 2 tury.
Więź: Zamiast tego daj sojuszniczej jednostce witalność na 4 tury.



Poskramiacz
Rozmieszczenie:
Zadaj wybranej jednostce wroga 2 pkt obrażeń. Jeśli masz w ręku Taktykę, daj tej jednostce krwawienie na 2 tury.


Młoda Driada
Harmonia

 
te 3 karty nie grywalne, chyba że zmienia staty starych kart...szkoda że ponad połowa nowych kart nie bedzie grywalna Pro Ranku..
Akurat karta 1000baśni jest z OB i będzie bardzo grywalna na odchudzanie i kontre. Tej karty bardzo mi brakowało =]
 
Też zauważyliście, że karty mają 2 różne style?:) Jeden jest bardziej realistyczny, drugi jak obrazki z jakiejś baśni.
 
Też zauważyliście, że karty mają 2 różne style?:) Jeden jest bardziej realistyczny, drugi jak obrazki z jakiejś baśni.

Ja się trochę obawiam o animacje tego "stylu baśniowego" - czy nie będą one za bardzo "odstawały" od innych kart.
 
Akurat karta 1000baśni jest z OB i będzie bardzo grywalna na odchudzanie i kontre. Tej karty bardzo mi brakowało =]

W Open Becie nie było takiej karty. (może była inna, z podobną zdolnością, ale nie Kraina Tysiąca Baśni.

Ja się trochę obawiam o animacje tego "stylu baśniowego" - czy nie będą one za bardzo "odstawały" od innych kart.

Pewnie będą w stylu Nivellena.
 

Północny Wiatr
Zadaj jednostce 4 pkt obrażeń.
Śmiertelny cios: Wygnaj ją.



Wołchw
Rozmieszczenie:
Oczyść jednostkę.


Gwiazda Tańcząca
Zniszcz Artefakt lub zadaj jednostce 3 pkt obrażeń.
 
Top Bottom