[SOLVED] Usuwanie ulepszen z broni nie zwraca kamieni runicznych?

+
Witam.

Posiadam Wiedzmin 3 Dziki Gon GOTY zakupiona na Steam. Tak jak w tytule - ide do kowala, mam miecz z 3 kamieniami runicznymi w ekwipunku (zalozony) - kowal usuwa ulepszenia za okreslana kwote ale niestety w ekwipunku nie pojawiaja sie kamienie runiczne z miecza. Czy zle zrozumialem jak dziala ta funkcja?

Co robic? jak zyc?

Pozdrawiam.

Andrzej
 
Last edited:
Niestety, zdemontowanie ulepszeń broni, czy pancerzy jest jednoznaczne z ich straceniem (it's not a bug - it's a feature! ;)). Najlepiej decydować się na to jedynie wtedy, gdy potrzebujesz zrobić w broni lub pancerzu miejsce na nowy, znacznie lepszy glif lub kamień runiczny. A najlepiej (jeśli to możliwe) wstrzymać się z ulepszaniem do zdobycia najlepszych kamieni lub glifów, bo z tych słabszych możesz kraftować mocniejsze i szkoda byłoby ich montować "na chwilę".
 
A jak to jest gdy się rozbiera przedmiot na części? Jeśli kamyki chcemy włożyć w coś nowego? Nie robiłem tego jeszcze i nie mam jak sprawdzić teraz
 
Tak, żeby odzyskać ulepszenie, rozbieramy broń na części (ale wtedy niszczymy broń). Analogicznie jest z pancerzem.
 
Tak, żeby odzyskać ulepszenie, rozbieramy broń na części (ale wtedy niszczymy broń). Analogicznie jest z pancerzem.
Zastanawiam się, czy można w ten sposób odzyskać "słowa mocy" (runiczne) zakładane na broń "u Araba" z SzK. Nigdy tego nie próbowałem.
 
Last edited:
No coz - taki moj los - zle zrozumialem "usuwanie ulepszen" - myslalem ze to poprostu rozklada bron z kamieniami runicznymi na bron + kamienie runiczne. Czyli zamiast usuwania ulepszen powinienem bron rozlozyc na czesci zeby odzyskac kamienie? No dobra - dalem plamy - nie pierwszy i nie ostatni raz :)

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi (i za przeniesienie tematu we wlasciwe miejsce).

Andrzej
 
No coz - taki moj los - zle zrozumialem "usuwanie ulepszen" - myslalem ze to poprostu rozklada bron z kamieniami runicznymi na bron + kamienie runiczne. Czyli zamiast usuwania ulepszen powinienem bron rozlozyc na czesci zeby odzyskac kamienie? No dobra - dalem plamy - nie pierwszy i nie ostatni raz :)

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi (i za przeniesienie tematu we wlasciwe miejsce).

Andrzej
Nie przejmuj się, w grze wszelkiego rodzaju ulepszeń jest tyle, że wystarcza do maksymalnego dopakowania ładnych kilku zestawów. W razie czego można je również kraftować. Zabraknąć może ich wtedy, gdy ktoś żongluje sprzętem jak kobieta, która dwa razy w tej samej bluzce się ludziom nie pokaże.
 
Nie przejmuj się, w grze wszelkiego rodzaju ulepszeń jest tyle, że wystarcza do maksymalnego dopakowania ładnych kilku zestawów. W razie czego można je również kraftować. Zabraknąć może ich wtedy, gdy ktoś żongluje sprzętem jak kobieta, która dwa razy w tej samej bluzce się ludziom nie pokaże.

Bedzie dobrze ;)

Pozdrawiam.

Andrzej

P.S. Faktycznie rozebranie broni na czynniki pierwsze zwraca kamienie runiczne - dziekuje za pomoc.
 
Last edited:
Zastanawiam się, czy można w ten sposób odzyskać "słowa mocy" (runiczne) zakładane na broń "u Araba" z SzK. Nigdy tego nie próbowałem.
Robię obecnie powtórkę całej serii, jestem w W3 w Novigradzie, jak dojadę to dam znać. :)
 
Top Bottom