Specjalne grafiki dla naszych fanów

+
Specjalne grafiki dla naszych fanów



Od premiery Rozszerzonej Edycji Wiedźmina 2: Zabójców Królów dzieli już nas niewiele ponad miesiąc. Żeby uczcić ten fakt przygotowaliśmy dla Was specjalne tła, których możecie użyć na swoich profilach na Facebooku.

Tło 1
Tło 2

Zachęcamy wszystkich do korzystania z nich oraz dzielenia się z innymi. Mamy nadzieję, że Wam się podobają.
 
Świetne
Zwłaszcza tło ze smokiem wymiata. I tutaj mam proźbę: czy mógłby ktoś podesłać mi link z tą grafiką ze smokiem w jakiej wysokiej rozdzielczości? Nie musi być w identycznych proporcjach (jak te do tła) tylko po prostu żeby były jako grafika.
 
Sawu97 said:
Świetne
Zwłaszcza tło ze smokiem wymiata. I tutaj mam proźbę: czy mógłby ktoś podesłać mi link z tą grafiką ze smokiem w jakiej wysokiej rozdzielczości? Nie musi być w identycznych proporcjach (jak te do tła) tylko po prostu żeby były jako grafika.

Proszę! Mam nadzieję, że o to Ci chodziło:
http://imageshack.us...n1920x1080.jpg/
 
Proponuję przedstawiać swoje prace w stosowniejszym wątku w dziale Twórczość Fanów - każdy może założyć temat o swoich pracach, do dyskusji... a tu rozmawiamy o prezencie od CDPR :)
 
Większość już widzieliśmy, ale mnie podoba się ten trzeci od końca (i tego jeszcze nie widzieliśmy).
 
Fajne grafiki. Szkoda, że nie w większej rozdziałce bo ładnie by się na pulpicie komputera prezentowały, a nie na jakimś facebook'u ...
 
IwaN said:
Fajne grafiki. Szkoda, że nie w większej rozdziałce bo ładnie by się na pulpicie komputera prezentowały, a nie na jakimś facebook'u ...
Proponuję przeglądać zawartości oficjalnej strony gry :p myślę, że będziesz zadowolony :)
 
Top Bottom