[spoiler] Błąd w głównej misji Skarbiec Hrabiego Reuventa

+
Błąd w głównej misji Skarbiec Hrabiego Reuventa
Witam.

W jendym z zadań głównych Dijkstra poprosił mnie o pomoc w zrabowaniu skarbca w Novigradzie (zeszliśmy do kanałów przez basen i spotkaliśmy tam golema). Mogłem wykonać zadanie od razu lub później do niego przyjść, jednak chciałem najpierw dokończyć zadanie związane z Skurwielem Juniorem (po zakończeniu questa postanowiłem zabić Skurwiela Juniora). Po śmierci Juniora wróciłem do Dijkstry, żeby pomóc mu zrabować ten skarbiec, poszedłem do jego gabinetu obok łaźni i gdy chciałem z nim porozmawiać, okazało się, że nie ma opcji dialogowej uruchamijącej to zadanie i nie mogę dokończyć tego questa.

Dodam, że zadanie jest w dzienniku i wg. zadania "Muszę wrócić do Dijkstry, kiedy będę gotowy". Dodam też, że przy jednym z podpunktów zadania, tj. "Podążaj za Dijkstrą" jest czerwony krzyżyk, tak jakby ten etap zadania nie powiódł się, nie wiem o co z tym chodzi.

Jest to dla mnie poważny problem, gdyż jest to zadanie związane z głównym wątkiem i muszę je ukonczyć, by popchać fabułe do przodu, a nie chce mi się grać od nowa i nie mam też zapisu gry z przed kilku godzin. Mam nadzieję, żę CDP naprawi to jak najszybciej w następnym patchu, ewentualnie proszę o napisanie tutaj rozwiązania mojego proglemu. Pozdrawiam.
 
Ja niestety mam to samo co ty...porażka totalna mam już tyle godzin grania za sobą nie mam zamiaru zaczynac od nowa;/ Pozostaje tylko nadzieja że to naprawią
 
Ale to zadanie masz już otwarte prawdopodobnie. Idź po prostu do skarbca. Dijsktra na bank dał Ci antidotum na tego grzyba z kanałów. Zleź tam na dół i wyjdź przez te dziurę obok barta i użyj zmysłów, szukając poszlak. Pisałeś to 5 dni temu więc pewnie już się pokumałeś, ale w razie czego dla potomnych...
 
Top Bottom