[SPOILER] Historia Ciri.

+
Historia Ciri.
Mam pewne pytanie dotyczące tego questa (Historia Ciri: Król wilków).
Dziewczynka spytała Ciri skąd tak dużo wie (po tym jak Ciri powiedziała, że sporządzi olej na wilkołaka) i czy tatko ją nauczył. Zastanawia mnie odpowiedź Ciri: "Nie tatko, wujek Vesemir". Czyżbym w prologu zagrał coś nie tak, że Ciri nie daży Geralta aż takim zaufaniem, albo może jest obrażona o coś? Dziwne. Może u was mówiła coś innego? Czy wszędzie jest ten sam tekst? Zastanawia mnie to, bo ton głosu Ciri był tutaj dość podejrzliwy, zupełnie jakby chciała zapomnieć o Geralcie :p A może to wina dubbingu...
A głos Ciri i charakter jakoś średnio mi do niej pasuje niestety ; / Yen lepiej wyszła w dubbingu.
 
Last edited:
Mam pewne pytanie dotyczące tego questa (Historia Ciri: Król wilków).
Dziewczynka spytała Ciri skąd tak dużo wie (po tym jak Ciri powiedziała, że sporządzi olej na wilkołaka) i czy tatko ją nauczył. Zastanawia mnie odpowiedź Ciri: "Nie tatko, wujek Vesemir". Czyżbym w prologu zagrał coś nie tak, że Ciri nie daży Geralta aż takim zaufaniem, albo może jest obrażona o coś? Dziwne. Może u was mówiła coś innego? Czy wszędzie jest ten sam tekst?
A głos Ciri i charakter jakoś średnio mi do niej pasuje niestety ; / Yen lepiej wyszła w dubbingu.

Chwilę wcześniej, albo później (nie pamiętam dokładnie), jak Ciri walczy z wilkami, ta dziewczynka mówi coś w stylu
"tato Cię tego nauczył?", a Ciri odpowiada, że "mój tatko potrafi o wiele więcej". Czy jakoś tak.

Vesemir najwidoczniej uczył po prostu Ciri wszystkiego o potworach i przygotowaniu do walki, a samej walki uczył Geralt :)
 
Mam problem z historią Ciri
Kiedy Bazyliszek zabiera Barona na wieże i trzeba się teraz na nią dostać. Wspinam się na to rusztowanie i nigdzie się nie da wejść, niewidzialne ściany i nic nie mogę zrobić. Do tego dochodzi do idiotycznej sytuacji, gdzie podczas walki z bazyliszkiem nagle pojawia się też warg.

Dobra, już naprawiłem. Wystarczyło podejść od prawej strony przez skały, żeby się skrypt odpalił :rly?:
 
Last edited:
Pytam tych którzy już przeszli ten moment chodzi mi o quest ""Śladami Ciri"

Gdy po odnalezieniu Yennefer ta kazała nam natychmiast ruszać do Velen nieopacznie przeniosłem się tam po wykonaniu questa z Hendrikiem okazało się że jestem jeszcze za słaby by wykonywać zadania w Velen Czy będąc w Velen mogę w każdej chwili przenieść się dajmy na to do Novigradu by nieco przypakować?
 

Zorpen

Forum veteran
Pytam tych którzy już przeszli ten moment chodzi mi o quest ""Śladami Ciri"

Gdy po odnalezieniu Yennefer ta kazała nam natychmiast ruszać do Velen nieopacznie przeniosłem się tam po wykonaniu questa z Hendrikiem okazało się że jestem jeszcze za słaby by wykonywać zadania w Velen Czy będąc w Velen mogę w każdej chwili przenieść się dajmy na to do Novigradu by nieco przypakować?

Tak.
 
Top Bottom