[SPOILER (mini)] Triss a róża pamięci

+
[SPOILER (mini)] Triss a róża pamięci

Mam do Was pytanie, które nurtuje mnie zanim zacznę ponownie grać w W3.

W przypadku zaimportowanego save'a z W2 w którym Geralt dał Triss różę pamięci, możemy ją znaleźć w jej opuszczonym domu po tym jak przegonimy łowców czarownic i pogadamy bodajże z Menge'm

A co w przypadku gdy odtwarzam wydarzenia z W2 poprzez dialog w Wyzimie, czy wtedy też jest opcja odkrywania takich "smaczków" jak róża pamięci?

Niestety nie zaimportował mi się Letho mimo iż go oszczędziłem i chciałbym zagrać raz jeszcze również w opcji romansowej Geralt/Triss i stoję przed dylematem: pójść na łatwiznę, przeprowadzić dialog w Wyzimie i ryzykować że nie wszystkie smaczki z W2 między Geraltem a Triss się pojawią (przedmioty, dodatkowe dialogi) czy szukać W2, instalować i wertować save ew. przejść Loc Muine raz jeszcze :)
 
Ja nie miałem niestety zachowanych sejvów z dwójki i wybory symulowałem w dialogu. Róza pamięci normalnie leżała sobie na kredensie i był z nią dialog. Tak że śmiało:p
 
Zasmucę Cię. Nawet jak zaimportujesz save - róży pamięci nie dasz Triss. Będziesz ją uschniętą nosił w ekwipunku co jest ogromną wadą gry :( Możesz powiedzieć Triss, że znalazłeś różę i... skomentuje to jednym króciutkim i smutnym zdaniem.
 
Zasmucę Cię. Nawet jak zaimportujesz save - róży pamięci nie dasz Triss. Będziesz ją uschniętą nosił w ekwipunku co jest ogromną wadą gry :( Możesz powiedzieć Triss, że znalazłeś różę i... skomentuje to jednym króciutkim i smutnym zdaniem.
Z jednej strony to dobrze bo przedmiot o wszystkim nie świadczy. Pytanie : Import dodał nowe dialogi jakieś itp. itd. ( nie koniecznie o róży ) ?
 
Nie wydaje mi się. Chyba tylko te opcje, które wybierzesz podczas symulacji mają jakikolwiek wpływ na grę.
 
Top Bottom