[SPOILER] Triss Merigold.

+
@up Czy Ty wiesz wszystko o tej grze? :D

Co do tego zadania pobocznego z Triss, to kiedy je dostajemy? Myślałem, że dostane je gdy odwiedzę Triss w jej domu, a tu d*pa, tylko jakieś 2 mało ważne opcje dialogowe :(
 
@x22Hawkey U mnie pojawiło się w pewnym momencie questu związanego z główną linią fabularną w Novigradzie (tą częścią z starym, wielkim "przyjacielem")

---------- Zaktualizowano 13:05 ----------

@x22Hawkey U mnie pojawiło się w pewnym momencie questu związanego z główną linią fabularną w Novigradzie (tą częścią z starym, wielkim "przyjacielem")
 
@x22Hawkey Wszystkiego nie wiem ale już prawie :p
Co do zadania z Triss, otrzymujesz je wykonując główny wątek związany z odszukaniem Jaskra. Zaprasza Cie do domu po rozróbie w siedzibie łowców czarownic :)
 
A jak mówił stary Wallace, że Trissiaczek lepszy, to mnie kamieniami rzucać chcieli, a teraz patrzajcie jak się zastanawiają, czy nie zostawić czarnej. 1-0 dla Triss :D
 
Last edited:
A jak mówił stary Wallace, że Trissiaczek lepszy, to mnie kamieniami rzucać chcieli, a teraz patrzajcie jak się zastanawiają, czy nie zostawić czarnej. 1-0 dla Triss :D

Ja zostawiłem Yen, ale szybko zaczęłem żałować :( ma charakter
w czasie kłótni, wyteloportowała mnie w pizdu

Chociaż fakt, że fabularnie patrząc to Triss jest lepsza dla Wieśka, Yen nie zmienia swoich planów pod niego tylko robi co uważa
 
Gucios..
ja już Wieśka skończyłem, nic więcej z Triss nie było. Jak coś może być to napisz mniej więcej gdzie. W Kaer, na Skellige?
Bo mam wrażenie, że coś przegapiłem.
O co chodzi z tą zmianą zdania? Możesz spojlerować, "Ostatnie życzenie" też mam wykonane.

EDIT: Czy może chodzi o rozmowę przy fontannie o domu w Kovirze?
 
Last edited:
Ja poki co zadnego trudnego wyboru nie uświadczyłem. Co do Triss / Yen, to od początku byłem pewien co do Triss i w3 tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu.

Oj trochę tego jest, nawet przy głupiej losowej misji człowiek się musi nieźle zastanowić czy wziąć zapłatę czy też pozwolić wieśniakowi zachować pieniądze. :D
 
Oj trochę tego jest, nawet przy głupiej losowej misji człowiek się musi nieźle zastanowić czy wziąć zapłatę czy też pozwolić wieśniakowi zachować pieniądze. :D

To zależy od osobowości osoby grającej, ja z tym nie miałem problemu, zawsze zostawiałem pieniądze (i tak ich nie brakuje).
 
Przecież kodeks niepozwala nie brać. :D

Co do samej Triss, to mam wrażenie, że REDzi zepsuli postać w W3.
to już nie ta sama Triss co w poprzednich częściach, a i czasu "antenowego" ma o wiele mniej od Yen.
 
Last edited:
Dla mnie Triss z W3 jest tak samo świetna jak w W2, a nawet i lepsza, nie wiem jak można wybrać tą jędzę Yen... Ale fakt, czasu antenowego ma mało, za mało, miałam wrażenie, że twórcy usilnie mnie w ramiona Janki pchają i to mnie irytowało, ale dopięłam swego :)

Geralt i Triss osiedlili się w Kovirze i założyli ciepły, gościnny dom, w którym zawsze było dużo gości, pachniało ciastem... To jest zakończenie dla moich gołąbeczków, jakiego zawsze pragnęłam, aż łzę uroniłam.
 
Jeśli iść zgodnie z kanonem książkowym powinniśmy wybrać Yen, ale.. Obydwie postacie są dobrze napisane więc wybór jest trudny ;)
 
Last edited:
No, ból jest tylko, że nawet po wybraniu Triss zostaje ona na aucie fabuły, ma nie wiele czasu więcej niż taki Djikstra. REDzi mocno naparli na YEN, że od odnalezienia Cirri występuje tylko ona.
 
Witam, właśnie ukończyłem Wiedźmina 3,związek kontynuowałem z Triss. I mam pytanie, czy tylko mi się wydaje iż ten wątek z nią został zminimalizowany? Czy coś przeoczyłem, miałem tylko romantyczną scenę na balu jak się upiła, potem jakoś scenę łóżkową w latarni. I w sumie potem długo nic. Po latarni ona powiedziała iż uda się do Kaer Morhen, jednak jak przybywam tam pierwszy raz nie mogę jej znaleźć? Dlaczego? Czy to wycięty fragment gry? Potem długo długo nic, aż do zadania jak mamy szukać Filippy, wtedy przy wodospadzie pokazuje mi domek w Kovirze, i że tam chciała by się udać. I niestety potem nie ma już z nią nic, żadnego wątku rozmowy. W między czasie trafiłem tylko na zadanie poboczne z figurką żołnierza. Naprawdę to tyle? Czy jest cos jeszcze? Jeżeli to tylko tyle, to czy myślicie czy w edycji rozszerzonej będzie to naprawione? dodane?
 
No, ból jest tylko, że nawet po wybraniu Triss zostaje ona na aucie fabuły, ma nie wiele czasu więcej niż taki Djikstra. REDzi mocno naparli na YEN, że od odnalezienia Cirri występuje tylko ona.

Zgadzam się. Strasznie irytowało mnie to "wpychanie" nam Yennefer przez REDów. Ja rozumiem, że chcieli dać szansę graczom, którzy nie czytali ksiażek, na poznanie tej postaci, ale nachalność tego była po prostu irytująca. Yen ma fajny model i jest nieźle napisana, ale miałem ochotę kopnąć ją w tyłek i kazać spadać na drzewo za sprawą jej nadmiernego eksponowania.
 
Top Bottom