[SPOILER] Triss Merigold.

+
Triss Merigold.
Witam.

Mam pytanie odnośnie Triss.

Dzisiaj po raz pierwszy się z nią spotkałem. W rozmowie, którą przeprowadziliśmy po przepędzeniu szczurów, powiedziała coś w stylu "Gdy ostatnio rozmawialiśmy pół roku temu mieliśmy zostać przyjaciółmi i mam nadzieje że nic się w tej kwestii nie zmieni"

I teraz moje pytanie - Czy to przekresla szanse na "wybranie" w późniejszym czasie Triss, czy tak ma być?

Dodam, że nie importowałem save z w2, ale dokonałem wyborów podczas przesłuchania: Uratowanie Arjana, Ściezka Iorwetha, Uratowanie Triss, Zabójstwo Letho (coś jeszcze chyba było).

Z góry dziekuje za pomoc.
 
Tak, możesz wybrać w pewnym momencie czy pozwolisz Triss odejść czy chcesz w przyszłości jeszcze z Nią pobyć.

---------- Zaktualizowano 20:08 ----------

Mam pytanie odnośnie Triss.

Dzisiaj po raz pierwszy się z nią spotkałem. W rozmowie, którą przeprowadziliśmy po przepędzeniu szczurów, powiedziała coś w stylu "Gdy ostatnio rozmawialiśmy pół roku temu mieliśmy zostać przyjaciółmi i mam nadzieje że nic się w tej kwestii nie zmieni"

I teraz moje pytanie - Czy to przekresla szanse na "wybranie" w późniejszym czasie Triss, czy tak ma być?

Dodam, że nie importowałem save z w2, ale dokonałem wyborów podczas przesłuchania: Uratowanie Arjana, Ściezka Iorwetha, Uratowanie Triss, Zabójstwo Letho (coś jeszcze chyba było).

Z góry dziekuje za pomoc.
 
@Up

Czyli to co powiedziała w tym dialogu nie ma żadnego znacenia?

Mógłbyś napisać mniej więcej w którym momencie fabuły się to dzieje?

Dzięki za pomoc :)
 
@Up

Czyli to co powiedziała w tym dialogu nie ma żadnego znacenia?

Mógłbyś napisać mniej więcej w którym momencie fabuły się to dzieje?

Dzięki za pomoc :)

Nie ma to znaczenia, że powiedziała Ci to. A decydujesz czy pozwolić jej odpłynąć w trakcie pomocy w ucieczce magów z Novigradu. Żeby dojść do tego musisz potem wraz z biegiem głównego wątku, podczas kolejnego spotkania udać się do niej,po jej prośbie o pomoc.
 
Dziękuje Ci bardzo za pomoc, uspokoiłes mnie ;)

Teraz jeszcze trochę z ciekawości - Orientuje się ktoś może, czy takie drobne szczegóły, np to jak prowadziliśmy rozmowę z Triss podczas gdy ratowaliśmy ją w W2 mają jakieś znaczenie na jej podejście do Geralta w W3?
 
Tak, ma znaczenie w jakimś stopniu. Jeśli pomagałeś Rochowi i oddałeś dziecko Radowidowi to teraz służy on Redanii. W takim sensie ma to znaczenie, ponieważ Triss tak czy tak uratował potem Letho jeśli my tego nie zrobiliśmy. Jeśli graliśmy z elfami to spotykamy Iorwetha, itp
 
Chodziło mi o sam dialog z Tirss i jego prowadzenie. Ja uratowałem w W2 Triss i grałem po stronie Iorwetha ;) Swoją droga, w W3 Iorweth jest związany z linią fabularną czy trzeba go poszukać na własną ręke ?
 
Witam.
"Gdy ostatnio rozmawialiśmy pół roku temu mieliśmy zostać przyjaciółmi i mam nadzieje że nic się w tej kwestii nie zmieni"

Eee tam, po prostu udaje niedostępną, a tak naprawdę tylko czeka na znak ze strony Geralta ;)Jak to czasem każda kobieta w tych kwestiach, mówi jedno, robi drugie ;)
 
Eee tam, po prostu udaje niedostępną, a tak naprawdę tylko czeka na znak ze strony Geralta ;)Jak to czasem każda kobieta w tych kwestiach, mówi jedno, robi drugie ;)

To tylko gra, więc wolałem się upewnić czy wszystko idzie po mojej mysli ;)
 
Tak się wtrącę z boku..
A co jeśli wyznamy Triss miłość, a później tak samo Yen w "ostatnim życzeniu"? Próbował ktoś?
 
@meiss zdradzę Ci, ze bezie się działo ;) Więcej lepiej nie wiedzieć tylko samemu zobaczyć :p
@x22Hawkey Ja ukończyłem po stronie Roche i był on dostępny w jednym z zadań pobocznych, więc domyślam się, że z Iorwethem będzie podobnie :)
 
O. To muszę wczytać sejwa. Będzie cofania, bo już skończyłem grę :(

p.S. Zaszkoczyło mnie, że REDzi zdecydowali się na taki fabularny twist jak
anulacja magicznej więzi między Geraltem a Yen
 
Ja przed premierą byłem na 100% pewny, że wybiorę Yen, ale jak wczoraj pierwszy raz zobaczyłem Triss to po prostu te 100% pewności zmieniło się na 100% niepewności i w sumie pomimo romansu z dwoma i tak będzie trzeba którąś wybrać ostatecznie, same ciężkie wybory w tej trzeciej części. :p
 
@gucios77 Czy ten podwójny romans kończy się
Tym "trójkącikiem" z udziałem owych bohaterów? :D widziałem takowy na yt

A kiedy to następuje? Z Triss można było wylądować w łóżku na latarni, z Yen na jednorożcu, ale póżniej nie było żadnej okazji. Czy może coś przegapiłem i gdzieś jeszcze jest akcja?
Co do Yen to od ostatniego życzenia zaczyna pokazywać ludzką twarz, aż zaczełem żałować wyboru Triss.
 
A kiedy to następuje? Z Triss można było wylądować w łóżku na latarni, z Yen na jednorożcu, ale póżniej nie było żadnej okazji. Czy może coś przegapiłem i gdzieś jeszcze jest akcja?
Co do Yen to od ostatniego życzenia zaczyna pokazywać ludzką twarz, aż zaczełem żałować wyboru Triss.

Nie mam pojęcia, widziałem tylko scene na YT.

@witcherfan100 Ja poki co zadnego trudnego wyboru nie uświadczyłem. Co do Triss / Yen, to od początku byłem pewien co do Triss i w3 tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu.
 
Cóż... też zaklinałem się, że wybiorę Yen ale gdy spotkałem Triss.. Wszystko zaczęło się zmieniać, a na balu to już mój Geralt w ogóle zgłupiał... :) Dawno tak dobrze rozwiązanych w grze nie widziałem.. :whistle:
 
Top Bottom