[SPOILER] Triss Merigold.

+
Bohater tworzony przez nas, bez historii, przyjaciół w świecie itp itd to najgorsze zło jakie mogli by zrobić Wiedźminowi Redzi... Ta gra stoi na historii bohaterów i to wspólne relacje między nimi nas gnają do przodu. Do tego Geralt jako wiedźmin był wyjątkowy bo nie został wyprany z uczuć bo mutacje nie poszły tak jak trzeba. Dlatego mamy wybory moralne i pełno rozterek. Wyobraźcie sobie teraz takiego Lamberta na miejscu Geralta, który woli machać mieczem niż gadać. Wybory Lamberta - być skurwielem, czy jeszcze większym skurwielem. :p
 
A tak odnośnie specjalizacji Triss, to gdzie jest wspomniane, że jest uzdrowicielką? Strzelam, że gdzieś w Krwi Elfów, ale za żadne skarby świata nie mogę sobie dokładnie teraz przypomnieć. Jakby ktoś kojarzył fragment, to będę wdzięczny.
 
Jeśli już mowa o innych wiedźminach, którymi moglibyśmy grać, to ja nie chciałbym tworzenia go od podstaw. Jak już mówili poprzednicy, Wiedźminy opierają się na historii i relacjach bohatera. A kogo bym chciał? Może to trochę dziwne, ale chciałbym zagrać Vesemirem. Widzieć Kaer Morhen za czasów świetności, spotkać małego Geralta, Eskela, Lamberta, Berengara i innych wiedźminów. Polować na zwykłe potwory, nie mieszać się do polityki. Oczywiście trzeba by mu było dorobić jakieś wątki miłosne, przygody i obowiązkowo dać chociaż przez chwilę kapelusz, z którego drwił Lambert. Jak nie, to Eskel jest także fajną możliwością. W każdej chwili moglibyśmy odwiedzić Geralta i jego znajomych. Do tego rozwinąć wątek jego romansu(Triss pls) i tak dalej. Ale to tylko gdybania.
 
Może to trochę dziwne, ale chciałbym zagrać Vesemirem. Widzieć Kaer Morhen za czasów świetności, spotkać małego Geralta, Eskela, Lamberta, Berengara i innych wiedźminów. Polować na zwykłe potwory, nie mieszać się do polityki.

Popieram w 100%! Mlody Vesimir to by bylo to! Albo inny znany wiedzmin. Cos mi brzeczy ze w sadze wymieniano nazwiska wielkich wiedzminow, ale niestety nie moge tego znalezc. Poza tym potworow bylo wiecej i byly bardziej zroznicowane, teraz to troche takie niedobitki. Magia tez byla potezniejsza - w koncu w tym swiecie ostatecznie umarla.

Sama osobiscie licze na Ciri i to moj numer jeden. Vesemir to numer dwa. Wiedzmina budowanego od podstaw tak srednio mi sie chce. Wyszedlby z tego taki Dragon Age tylko ze z innymi specjalnymi umiejetnosciami...
 
Chyba trochę odeszliśmy od tematu tego wątku :) więc czas wrócić do rozmów o Triss, Geralcie i Yen.
 

enk1

Forum veteran
Jest super! :) Marcin Momot na wątku angielskim napisał, że naprawią dialogi z Triss!!!

Just to let everyone know. We pay very close attention to everything you guys write in this thread. We will be addressing this situation by adding/changing some dialogue stuff in the future - more info on this will come later so pardon my scarce input for the time being. This should help with the immersion. And once again, thank you all for your valuable feedback.

http://forums.cdprojektred.com/thre...inconsistency-of-our-romance-s-choice/page884

[video=youtube;QUAItQmq-LU]https://www.youtube.com/watch?v=QUAItQmq-LU[/video]
 
Since Marcin has updated you a little, I'd like to add a bit to that, since apparently some people seem to believe this particular issue is getting preferential treatment.

Here is the thing. The major thing. I know it's gonna be a shock to some but...we are not perfect. (LEGASP!!!!!)

The biggest issue that we as a team identified with the Triss situation is that the current implementation does not really represent the very core design philosophy we hold dear. Namely, that your choices carry consequences and those consequences WILL present themselves to you.

As it has been stated in the opening thread, the consequences of choosing Triss are not adequately represented. This was something that was brought to our attention by this thread. We went back and looked at it again and realized that yes, this is indeed an inconsistency and one that deserves our attention. So we sat down, took our notes from your suggestions and checked what is viable to do. The result of that is what you will eventually see.

To the people who are somehow annoyed that we will correct the inconsistent consequences that are currently present in the Triss romance I say this: Please understand that this is not a case of us changing something simply because fans want it. This is because fans alerted us to something which we, internally, discussed (hence the long silence in between replies) and eventually agreed that it did not fit our core philosophy of including consequences to the choices the player can make.

In any case, I hope this clears things up a bit and puts a rest to the infighting about which issue deserves what kind of attention.

Now, off to work!
:)
 
Sprawdzał może ktoś czy ten drugi sposób w wątku z Triss od IGN działa? http://uk.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Sex_and_Romance Co jeśli powiedzieliśmy Triss, że ją kochamy, a potem dochodzi do zbliżenia z Yennefer na jednorożcu? Dostajemy już po tym scenę z trójkątem? I co jeśli faktycznie ten drugi sposób z IGN działa? Wtedy możemy prowadzić oba wątki na raz i na koniec wybrać Yennefer bez żadnych konsekwencji?
P.S. Jakby dało radę to proszę bez spoilerów :)
 
Last edited:
Marcin Momot zapewniał ,że romans z Triss zostanie naprawiony czy tam poprawiony dodając nowe dialogi i coś tam jeszcze ale nie powiedział kiedy to ma nastąpić. Mam do wasz pytanie jak wy sobie to wyobrażacie co byście poprawili, pozmieniali itp


Oto moje propozycje co by należało zmienić;;;
1 Triss powinna być w Kaer Morhen (odczarowanie Umy) jeśli wyznaliśmy jej miłość.
2 Rozmowa z Ciri o naszym romansie. Nie wiem jak wy ale ja uważam ,że Ciri musi się nasz spytać czy to na wyspie czy na łysiej górze lub przy ognisku w nowigradzie co Geralt robił przez te lata i o tym ,że zerwał z Yen i jest teraz z Triss
3 Rozmowa z Triss przed ostatnią bitwą w namiocie, Yen dostała taką rozmowę to dlaczego nie ruda tylko życzy nam ,, Powodzenia'' W tej scenie wiedźmin mógł by jej dać róże pamięci która po oddaniu znowu by zakwitła
4 Po pokonaniu Eredina ratuje nasz ta czarodziejka z którą jesteśmy. W w1 w Epilogu towarzyszyła nam ta kobieta z którą byliśmy. Więc dlaczego nie zrobiono czegoś podobnego w w3.??
5 Gdy zwracamy z Ciri do Kear Morhen i gdy nie jesteśmy z Yen a ona nasz całuje to powinniśmy się tłumaczyć Triss albo mieć wybór tak jak z Triss czy chcemy ją całować
6. Nowe opcje dialogowe z Vesemirem, Cerys i innymi o tym ,że nie jesteśmy z czarną tylko z rudą
7 Nowe opcje dialogowe z Triss na statku a nie tylko "No"
8 Geralt powinien powiedzęc ,że zerwał z Yen podczas sceny w magazynie jeśli skończyliśmy z czarną zadanie z dżinem to powinno się pokazać 4 opcje dialogowe kiedy Triss pyta się co u Yen ::::::
1 Wszystko w porządku
2 Nie najgorzej (czy jakoś to tak było)
3 Nie wiem
4 Jeśli pytasz o to czy jestem z ną to nie zerwaliśmy że sobą ( i tutaj pyta się dlaczego a my opowiadamy historie z dżinem )
9 Triss powinna dostać trochę dodatkowych zadań
10 Triss dostarcza nam więcej informacji o domu w Pont vanis

Postanowiłem także napisać amatorskie dialogi poszczególnych scen jak bym się to wyobrażał
scena w magazynie Triss pyta się nasz co u Yen wybrałem opcje 4
G: Jeśli pytasz o to czy jestem z ną to nie zerwaliśmy że sobą
Triss zaskoczona
T: Dlaczego zerwaliście ?
G; Byłem na skellige szukać slądów ciri wraz z Yen zbadaliśmy każdy trop później poprosiła mnie o przysługa mieliśmy schwytać dżina. Yen chciała sprawdzić czy uczucia nasze są prawdziwe czy tylko to igraszki dżina zgodziłem się bo sam byłem ciekaw. Złapaliśmy go Yen anulowała moje życzenie i .....
T; Okazało się z ją nie kochałeś
G: Tak dokładnie
T: Przykro mi
Wchodzi kupiec a później łowcy


Scena popijawy w Kear Morhen mędzy Eskielem , Lambertem i Geraltem. Eskiel opowiada o samowile a po skończeniu Lambert mówi
L: Piękna historia i zmorałem
G: Ta jakim ?
L:Trzymaj się z dala od niebezpiecznych kobiet
Pojawiają się 3 opcje dialogowe
1 Yen i ja nie jesteśmy już razem
2 Jestem teraz z kimś innym
3 dobra zmienny temat
wybraliśmy opcje 2
G: Możesz być spokojny Lambert nie jestem już z Yen tylko z kimś innym
E:Naprawdę z kim jeśli nie jest to tajemnicą ??
L:No jak to z kim jest z Merigold !!
G: Taaa.............
E No no papa Vesemir by się ucieszył by się ,że jesteś z ną
G: Już wie
L:Dobra zmieńmy temat i napijmy się.

scena z Ciri na wyspie mgieł lub na łysiej górze lub na ognisku. Pyta się nasz co u nasz Opowiadamy jej historia z w1 i w2 z naszymi wyborami a póżniej pyta się
C;Mogę cię o coś zapytać ?
G:O co chodzi ?
C;Jak tam z tobą i Yen nadal jesteście razem?
Geralt patrzy się na nią
G: Nie jesteśmy już razem postanowiliśmy ,że najlepiej będzie jeśli zostaniemy przyjaciółmi.
Ciri zaskoczona
C: Dlaczego?
Wiedźmin opowiada historie z dżinem
C; Rozumiem. Więc teraz jesteś z Triss tak ?
G: Skąd wiesz ?
C: Lambert mi powiedział (jeśli rozmawiamy na górze lub przy ognisku) ale myślałam ,że to tylko żart z jego strony
G: Taa to do niego podobne nigdy nie potrafi się odpuścić by kogoś wkurzyć lub co innego. Mam nadzieje ,że nie jesteś zła ?
C: O co ? Postanowiłeś ułożyć sobie nowe życie z Triss rozumiem cię. Już wtedy w kear morhen jak zaczynałam treningi i Triss przyjechała widziałam jak na siebie patrzycie. To jakie macie plany?
(Jeśli mieliśmy scenie przy fontannie)
G; Gdy pokonamy gon i będziesz już bezpieczna po jedziemy do Koviru Triss dostała propozycje jako doradczyni króla oraz czeka dom dla nas
C: W końcu się ustatkujesz (uśmiecha się)

Scena w namiocie po naradzie wojennej Geralt po rozmowie z Avallachem przygotowuje się do walki i patrzy na plan elfa który leżał na stole po chwili Triss wchodzi do namiotu smutna
G: Triss?
(patrzy się na niego powstrzymując łzy)
T: Geralt błagam wróć do mnie cały ,nie chce cię znowu stracić nie teraz gdy w końcu mam cię. Musisz wygrać dla Ciri dla mnie dla nas...................... Kocham cię Geralt i błagam uważaj na siebie.
(Obraca się i chce wyjść )
G; Triss czekaj !!
(nie odwraca się i mówi)
T: Musze być silna. Bezpieczeństwo Ciri jest teraz najważniejsze musimy pokonać Gon i skończyć z tym (Próbuje wyjść Geralt łapie ją za rękę a ona się odwraca )
G; Nie musisz być silna wokół mnie
T;Geralt ja .......po prostu się martwię że coś ci się stanie
G; Nie będę przecież sam jesteś tu Triss Będziesz obserwowała mnie z klifów jak przyjdzie co do czegoś to zareagujesz
T: Masz rację ale mimo to uważaj na siebie.
(wiedźmin ociera łzy czarodziejce)
G; Mam wrażenie ,że czegoś ci brakuje.
T: Niby czego?
(Geralt wkłada w jej włosy róże pamięci i całuje ją)
T; Ta róża ona.. ona znowu żyje
G: Przynajmniej ta elfia legenda jest prawdziwa....Kocham cię Triss
T: Ja ciebie też
(znowu się całują )
T;Do zobaczenia Geralt i uważaj.

Scena rozmowy z Jaskrem podczas picia w jego knajpie po remoncie
G: Więc mówisz ,że chcesz się ustatkować z Priscilla?
J: Tak myślę że ona jest tom jedyną
G:Trochę trudno było mi uwierzyć jak Zoltan mówił mi ,że jest twoim odbiciem
J: Chyba przez to się w niej zakochałem. Pomyśl wspólne koncerty Jaskier i Priscilla zbijemy majątek. A jak tam z tobą Geralt? Jak twoje sprawy z Yen i Triss ?
G; Wszystko sobie przemyślałem Jaskier
J: Co przemyślałeś ?
(pojawiają się 2 opcje dialogowe zależne od naszych decyzji czy jesteśmy z Triss czy Yen
1 jestem z Triss / Yen
2 wolę z tobą o tym nie gadasz bo jeszcze wymyślisz jaką nową balladę o mnie
(opcja 1)
G;Że popełniłem błąd zostawiając Triss pół roku temu
J: Ale przecież chciałeś znaleźć Yen
G: Wiem ale przez to skrzywdziłem Triss. Szukając Yen zadawałem sobie pytanie czy Yen do mnie jeszcze coś czuje czy ja do niej coś czuje. Gdy ją odnalazłem chciałem z nią porozmawiać na poważnie ale nie było okazji bo okazało się ,że Ciri wróciła i ściga ją gon kazała mi zbadać Velen, Novigrad i później udać się na Skellig gdy się czegoś do wiem. Pojechałem i zbadałem ślady w velen a później jechałem na wyspy by się spotkać Yen i jej pomóc
J: A po tem co było ,że się z nią rozstałeś?
G:poprosiła mnie o przysługę
J; Jaką?
G; Mieliśmy złapać dżina. Yen chciała zdjąć życzenie które wypowiedziałem musiała po prostu sprawdzić czy nasze uczucia są prawdziwe czy tylko igraszką dżina. A po za tym sam chciałem się o tym przekonać
J : I co udało się ?
G; Udało się Yen anulowała moje życzenie i okazało się ,że nic do niej nie czułem. Po naszej rozmowie załatwiłem kilka spraw i udałem się do Novigradu skontaktować się z Triss by pomogła mi znaleźć Ciri i ona poprosiła mnie o przysługę miałem pomóc jej wyprowadzić młodego hrabiego z dala od łowców byliśmy akurat na balu maskowym i doszło tam do niezręcznej sytuacji
J; Do jakiej sytuacji doszło ?
G; Pocałowałem ją Po jakimś czasie Triss wysłała mi list bym pomógł jej wyprowadzić czarodziejów z miasta sama chciała wypłynąć do Koviru ale nie mogłem do tego dopuścisz. Zrozumiałem ,że jest dla mnie ważna i przyszła pora na pożegnanie...
J: Powiedziałeś ,żeby została bo ją kochasz
G: Skąd wiesz?
J: Geralt jestem poetom dla mnie miłość nie ma tajemnic
G; Taa pytanie o jaką miłość ci chodzi o taką stałą , przelotną czy czasową a może o zabawach w burdelu ?
J; A wypraszam sobie mówimy tu o stałych związkach. A właściwie gdzie jest Triss skoro postanowiła zostać z tobą ?
G; Poprosiłem ją by udała się do kear morhen i tam na mnie czekała z Umą. Mam tylko nadzieje ,że się jej nic nie stanie
J; Geralt ona przez pół roku kryła się przed łowcami czarownic to do kear morhen bez problemu zajedzie
G; Nie o to chodzi ma tam być również Yen by pomóc mi w odczarowaniu Umy i nie chciał bym by doszło tam do jakiegoś konfliktu między nimi
J; O to będzie się tam działo gdybym nie miał tej knajpy na głowie jechał bym z tobą żeby to zobaczyć
G; Daruj sobie
J: Już wpadła mi pomysł na kolejną balladę 2 czarodziejki walczą między sobą o swojego wiedźmina albo o tym ,że wiedźmin kochał jedną z nich ale nie mógł być z nią ponieważ igraszki dżina nie pozwalały mu być nią tylko z kobietom której nie kochał ale musiał być z nią bo ...........
G: Bardzo śmieszne Jaskier boki zrywać
J; Nie obrażaj się tylko chciałem......
G; Wiem co chciałeś
J; Jeśli mam być szczery Geralt to cieszę się ,że jesteś teraz z Triss naprawdę bo z Yen to było nigdy nie wiadomo raz byliście razem raz nie , co chwile były z wami kłótnie no i szczerze traktowała się jak psa bez obrazy rzecz jasna
G; Dziwne Keira mówiła mi to samo ,żę Yen traktuje mnie jak psa
J; Bo to prawda może ty tego nie widziałeś ale inni tak.
G; Skoro tak mówisz. Tobie też życie by udało się z tobą i Priscillą (wiedźmin sobie myśli chodź w to wątpię)

Scena przybycia do Kear Morhen i powitanie Vesemira
V; Geralt za długo cię nie było
G; Za długo
V; Jak ci minęła podróż ?
G: Po za tym że przeleciał mi przed oczami widłogon i pasażer się wiercił to nie narzekałem.
V: Paskudny Yen mówiła ładny to on nie jest
G; Wiem. Yen już tu jest ?
V; Mhm
G; O! o co poszło ?
V; Mam być szczery ?
G; Tak
V; Przybyła tu i od razu zaczeła się rządzić. Żadnego witajcie tylko będziemy odczyniać klątwie Eskiel, Lambert ruchy trzeba zrobić to i tamto...
G; A ciebie nie pogoniła?
V; Chciała ale się nie dałem się kazała mi latać z jakimś ustrojstwem ale za stary jestem na takie rzeczy. Potem poszła na górę i wywaliła łóżko Triss na dziedziniec.
G: To było dobre łóżko
V: Geralt domyślam się o co poszło
G: To dobrze Triss już tu jest?
V; Tak przyjechała 4 dni temu przynajmniej ona się przywitała jak należy.
G; Triss rozmawiała z Yen ?
V; Nie nawet się nie widzieli dla bezpieczeństwa twierdzy poprosiłem Triss by unikała Yen tak na wszelki wypadek
G: Rozumiem gdzie ona jest ?
V: Yen w starym pokoju Triss a Triss w bibliotece szuka ksiąg które pomogły by nam z tą klątwą. Geralt
G; Tak ?
V; Z kim teraz jesteś Yen czy Triss bo sam już nie wiem
G; Triss i raczej już na stałe tak będzie
(Vesemir się uśmiechnął)
V:Ciesze się
G; Widzie a gdzie są chłopaki ?
V Lambert jest w zamku a Eskiel poszedł zapolować na widłogony i tak trzeba je wyplenić nim się namnożą
G; Dobrze pójdę pomóc reszcie jeśli zajdzie taka potrzeba.
V; Geralt !
G; O co chodzi ?
V: Nie drażnij lepiej Yen
G; Czyżbyś by się ją bał ?
V: Nie po prostu mieszam wapno i naprawiam mury i nie chce po prostu przez tą czarodziejkę naprawiać sufitu lub czegoś innego

(Geralt idzie do biblioteki i widzi Triss)
G: Witaj Triss
T: Witaj Geralt (podchodzi i go całuje) jak ci minęła podróż ?
G; Nie narzekam a tobie ?
T: Po za tym że musiałam unikać wszystkich patroli redanczyków i łowców to też nie narzekałam
G: Szukasz czegoś konkretnego ? Mogę pomóc ?
T: Tak przydała mi się twoja pomoc
G; W czym mogę ci pomóc ?
T; Żebyś mi pomógł się pogodzić z Yen na prośbę Vesemira unikam ją by nie doszło do konfliktu ale chce się z nią pogodzić i wyjaśnić wszystko
G:Kwiatki i czekoladki na nią nie zadziałają ale jeśli chcesz to pójdę z tobą do niej by wyjaśniliście wszystko
T; Dziękuje
G;Nie masz za co ja też do niej musie iść wiec jak to mówią .....
T; Dwie pieczenie na jednym ogniu
G; Hmmm Idziemy ?
T: Tak chodźmy
(Geralt i Triss spotykają Lamberta)
L; No no czyżby Merigold szła z swym ukochanym do złej cioci ?
T; Tak masz jakiś problem Lambert ?
L; Nie ale bym popatrzył jak z nią rozmawiasz bo ktoś musi pierwszy przełamać lody
G: Odpieprz się Lambert
L; Nie obrażaj się Wilku ta rozmowa i tak jest nieunikniona z przyjemnością ją posłucham
G; Nie będziesz ją widział ani słuchać czy to jasne ??
L: Jak słońce. Szkoda bo mógł bym stanąć w obronie Merigold jeśli zaszła by taka potrzeba ale jeśli nie to nie trudno
T;Dziękuje za szczerość Lambert
L; Nie ma za co Merigold. Geralt mógł byś mi pomóc naładować filakterium ?
G; Później najpierw pójdę z Triss do twojej złej cioci a potem się zobaczy
L ; No dobrze będę tu na ciebie czekać
( Geralt i Triss odchodzą ) czarodziejka mówi
T; Coraz bardziej mnie on irytuje
G; Mnie też nic się nie zmienia. Boisz się tej rozmowy?
T ; Nie ale gdy Yen się zdenerwuje to nie wiadomo co może zrobić
G; Jesteśmy prawie na miejscu
(słychać wybuch)
G: Co się stało ?
T; Najwyraźniej megaskop Yen się popsuł
(Geralt wchodzi pierwszy za nim Triss)
G; Chcesz nasz wszystkich pozabijać ?
Y; Bardzo śmiesznie nie jestem w nastroju do żartów lepiej powiedz mi po cholerę ją tu przyprowadzasz ?
G: Triss chcę z tobą pomówić
Y Niby o czym ?
T: Yen chcę się z tobą pogodzić wiem że źle zrobiłam
Y:: Niby za co? że pieprzyłaś Geralta rok z okładem ,że wykorzystałaś jego amnezje by go sobie rozkochać czy może to ,że wykorzystujesz każdą okazję by skoczyć mu do łóżka ? Geraltem już skończyłam wszystko sobie wytłumaczyliśmy na skellige jak chcesz to sobie go bierz i pieprz się ile chcesz mam to gdzieś. A jeśli chcesz się zemną pogodzić to nie masz na co liczyć ja nie wybaczam
G; Yen nie bądź taka ....
Y: Niby jaka że nie potrafię wybaczyć tej rudej małpie że wybrała Lożę zamiast najlepszej przyjaciółki dokonała wyboru ja też i słyszysz Triss nie wybaczę ci tego nigdy !
T;Rozumiem cię że nie chcesz moich przeprosin ale byłam w trudnej sytuacji Yen
Y; Doprawdy? Mam to gdzieś. i nie mam dłużej czasu na rozmawianiu na ten temat bo klątwa umy same się nie zdejmę Ale jeśli chcesz się na coś przydać to idź do .....
T: Biblioteki ? Byłam tam i nie znalazłam tam nic co mogło by nam pomóc z tą klątwą
Y; W takim razie muszę skontaktować z kimś
G; Z kimś musisz się skontaktować o ile nie jest to kolejną tajemnicą?
Y; To żadna tajemnica z Ida Emean pamiętasz ją ?
G; Hmm członkini loży ,elfia wiedząca
Y; Widzisz jak sama nazwa mówi dużo wie wiec poproszę ją o pomoc
G; Mam uraz do twoich przyjaciółek..
Y; Jak widać nie do wszystkich. Ale dość już o tym pomożesz mi przy naprawieniu megaskopu
G; Niby dlaczego? Nie znam się na megaskopach
Y; Nie będziesz niczego naprawiać tylko poszukasz zakłóceń za pomocom tego postyzatora
G; Pos....pos.....postyzatora?? Brzmi skomplikowanie
T; Ale działa bardzo prosto im jest głośniejszy tym lepiej ci idzie
G; Aha
T; Bez takich żartów Geralt
G; No dobrze pójdę pomożesz mi Triss ?
T; Oczywiście chodźmy
G: A i jeszcze jedno Yen słyszałem o łóżku naprawdę musisz niszczyć sprzęt domowy ? Podłoga jest dość zimna i nie polecam spania na niej
Y; Wole spać na podłodze niż na łóżku którym z nią spałeś
G; Więc nie musiałaś go niszczyć
Y; Tak nie musiałam ale te głupie łóżka tylko mi o tym przypominało a po za tym chciałam go zniszczyć
G; Dziękuje za szczerość. Dobrze idę poszukać tych twoich zakłóceń
(Geralt i Triss wychodzą a Yen zajęła się swoimi sprawami)
 
Up, bardzo fajne propozycje!

Ja mogę poczekać, byle dopieścili grę i było znacznie więcej Triss, bo na to zasługuje.

I przy okazji, właśnie zrobiłem zadanie Teraz albo nigdy no i chodzi o to, że oczywiście wybrałem opcje "Triss zostań ze mną" itp. i gdzie ją teraz mogę w Novigradzie/Velen znaleźć? No i to prawda, że Yenn ma lepsze lovestory? Bo jej wątku nie sprawdzałem.
 
Dlaczego Yen jest więcej niż Triss? Bo Ciri Yennefer traktuje jako matkę, a nie Triss, przyjmijcie to do wiadomości. Ja czekam na poprawkę, która wprowadzi więcej relacji Ciri - Yennefer, bo przez możliwość romansowania z Triss ta sprawa została całkowicie olana.
 
Ja czekam na poprawkę, która wprowadzi więcej relacji Ciri - Yennefer

To, to to. Nie rozumiem czemu w grze ich relacja została sprowadzona właściwie do zera, podczas gdy w książkach jest jasne, że Ciri kocha Geralta i Yennefer po "równo".

---------- Updated at 04:32 PM ----------

Stanowcze nie dla Triss podczas odczarowania Umy.

Triss przy Umie to totalna głupota. Yennefer jest o wiele silniejszą czarodziejką więc to jasne, że jej jest powierzane to (niełatwe przecież) zadanie. Romansiki Geralta nie powinny mieć tutaj nic do rzeczy.
 
Gra polega na tym, że właśnie daje wybór nam - graczom. I to jest piękne, że wybory i ich konsekwencje należą do nas! W przeciwieństwie do książki, gdzie jesteśmy skazani na to jak wyobraził sobie to autor, dlatego też wszystko powinno być "po równo". By nikt nie był smutny, że woli pójść tą a nie inną ścieżką choć wie, że będzie ona mniej dopracowana. To smutne dla tych graczy. Nie odbierajcie im tego.
 
Ale nikt tego nie neguje. Tylko, że te wybory nie powinny prowadzić do absurdów i nielogiczności. Pragnę przypomnieć również, że Yennefer była nieobecna zarówno w 1 jak i 2 części gry, więc nikogo nie powinno boleć, że w Dzikim Gonie ma trochę więcej "screentime" i odgrywa ważniejszą rolę.
 
Top Bottom