[SPOILERY] Postacie występujące w Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
[SPOILERY] Postacie występujące w Wiedźmin 3: Dziki Gon

Przeglądałem sobie artbooka i zobaczcie, kogo znalazłem ;)

View attachment 14484

Na początek prosiłbym o zawieranie informacji o postaciach w spoilery. Później można już zluzować.
 

Attachments

  • DSC_0011.jpg
    DSC_0011.jpg
    395.2 KB · Views: 57
Last edited:
Tylko, że zamykanie w spoilerze 'gołego' linka nie ma sensu :p Zmień tagi na img albo usuń spoiler ;)
 
To było chyba wiadome że się pojawi, ciekaw jestem tylko czy:
walkę z nim będzie prowadzić Geralt, czy Ciri, chociaż obstawiam Gerwanta, Ciri pewnie zabije Eredina
 
To było chyba wiadome że się pojawi, ciekaw jestem tylko czy:
walkę z nim będzie prowadzić Geralt, czy Ciri, chociaż obstawiam Gerwanta, Ciri pewnie zabije Eredina
A co jeśli ci powiem że on będzie:
pomagać Geraltowi i Ciri
 
A co jeśli ci powiem że on będzie:
pomagać Geraltowi i Ciri
To trochę szkoda, mam nadzieje że mimo, będzie opcja jego zabicia, strasznie mnie irytował w sadze, szczególnie podczas rozmowy z Geraltem w jaskini pod Gorgoną
 
Polecam ponowne zerkanie na tablicę ogłoszeń w Białym Sadzie - odnawia się po loadzie lub fast travel. Nowych questów niestety nie ma, ale pojawiają się różne ogłoszenia i komunikaty (część się powtarza). M.in. można spotkać szerszą wzmiankę o pewnej postaci z W2, wśród niektórych graczy bardzo lubianej.
 
Polecam ponowne zerkanie na tablicę ogłoszeń w Białym Sadzie - odnawia się po loadzie lub fast travel. Nowych questów niestety nie ma, ale pojawiają się różne ogłoszenia i komunikaty (część się powtarza). M.in. można spotkać szerszą wzmiankę o pewnej postaci z W2, wśród niektórych graczy bardzo lubianej.
Też to zauważyłem, nie tylko w Białym Sadzie. Jednak szybko mi zachwyt przeszedł głównie z takiego powodu, że mimo iż jest np. napisane, że ktośtam może nauczyć nilfgardzkiego, albo może coś innego chcieć to się okazuje, że i tak nie ma nikogo z kim można by o tym ogłoszeniu porozmawiać, więc to jest tylko taka atrapa, wydłużająca czas gry. No i kolejny problem, że nie można rozmawiać z NPC'ami o questach z tablicy ogłoszeń, zanim się tę tablicę odwiedzi biorąc kartki. No i w ogóle bardzo mało jest NPCów z którymi można rozmawiać. To nie byłby problem, gdyby te ogłoszenia były czymś więcej niż atrapą, a tak to niestety zawód.
 
Też to zauważyłem, nie tylko w Białym Sadzie. Jednak szybko mi zachwyt przeszedł głównie z takiego powodu, że mimo iż jest np. napisane, że ktośtam może nauczyć nilfgardzkiego, albo może coś innego chcieć to się okazuje, że i tak nie ma nikogo z kim można by o tym ogłoszeniu porozmawiać
Bo to ma głównie dodawać klimatu, mówić więcej o świecie - tak jak podsłuchane rozmowy. Z którymi akurat mam pewno "ale" - czasem dwie się załączają obok siebie, i nie idzie wtedy zrozumieć żadnej. Przydałby się albo jakiś mechanizm, który to blokowałby - albo nawet lepiej, otwieralny log ostatnich wydarzeń uwzględniający takie rozmowy.

No i w ogóle bardzo mało jest NPCów z którymi można rozmawiać.
Z drugiej strony, jak można - to masz pełny dubbing i zazwyczaj dobrze wykonaną scenę rozmowy. Fakt, że trochę brakuje możliwości pogadania ze zwykłymi przechodniami jak w "jedynce".
 
Bo to ma głównie dodawać klimatu, mówić więcej o świecie - tak jak podsłuchane rozmowy.
Rozumiem, ale niektóre ogłoszenia są bardzo mylące, bo chocażby to o możliwości nauczenia się nilfgardzkiego. Aż korci, żeby pójść i zobaczyć co mnie ktoś może nauczyć, a się okazuje, że czegoś takiego w ogóle nie ma. To trochę zniechęca, zwłaszcza jak na początku szukałem jakiś ludzi do zagadania we wsi, a dało się podagać tylko z Vesemirem, kowalem i karczmarką. Trochę mało.
 
Tak samo w jednym z ogłoszeń jest mowa o Odrinie.

BTW orientuje się ktoś, czy naszą kochaną zielarkę z Białego Sadu można wychędożyć? :p
 
Tak samo w jednym z ogłoszeń jest mowa o Odrinie.

BTW orientuje się ktoś, czy naszą kochaną zielarkę z Białego Sadu można wychędożyć? :p

Chyba w W3 nie ma już takiego "przypadkowego" chędożenia ;)

Ja chciałbym spotkać Shani mam jakiś sentyment do niej.
 
A wie ktoś gdzie jest
Letho?


Zakładając oczywiście, że wybrałeś opcję "oszczędzenia" go, to spotykasz go w
Velen. Nie pamiętam w której dokładnie wiosce, ale bierzesz zadanie z tablicy ogłoszeń, odnośnie oczyszczenia folwarku dla jakieś babci.
Tam go spotkasz, i możesz razem z nim wykonać questa.
 
Ech, już się ucieszyłam w rozmowie z przebierańcem, że zobaczymy
Kalksteina, a tu się okazuje, że go na stosie spalili. Ale przykro mi się zrobiło.
 
Tak swoją drogą. Zastawia mnie pewna rzecz.

Czy Avallac'h jest po naszej stronie, czy Dzikiego Gonu. W queście z Keirą Metz wyraźnie było widać, że Gon musiał walczyć z jego strażnikami, a wskazówki zostawił dla Ciri. Nie jest jeszcze powiedziane, że to on, ale jestem tego pewien na 99%. Jest o interesujące o tyle, że w książkach przecież był po stronie Aen Elle.
 
@Falandar
A mi się właśnie zawsze wydawało, że on i Auberon są pionkami. Auberon w pewien sposób był zmuszany do współżycia z Ciri po to żeby urodziła tego bachorka, gdyby Avallac'h był faktycznie 100% po stronie Aen Elle zabrałby ją do laboratorium ( o którym mówił Auberon ) i zrobił co do niego należy, krzywdząc przy tym Ciri. W książce zresztą starał się znaleźć jakieś inne rozwiązanie te perfumy i choćby to, że rozmawiał z dziewczyną, jakoś nie specjalnie mu się śpieszyło w porównaniu do Eredina. Może się okazać, że albo będzie nam pomagać do końca, albo będzie jakiś czas żeby zdobyć nasze zaufanie, a potem zrobi nas w bambuko. W końcu Ciri jest rzekomo podobna do Lary ...sądzę, że i to redzi mogli wykorzystać na naszą korzyść :p A ten facet.. to faktycznie może być on, bo za dużo gadał o jaskółce, kelpie itd i jeszcze ta maska.. nie noo to on xD
 
@__Saskia__

Na 100% on. Na arcie z ładowania ma dokładnie taki sam amulet jak w Artbooku. Zobaczymy jak to się rozwinie. W końcu Geralt na pewno gościa pamięta. Wystarczy tylko, że zobaczy go bez maski.
 
Top Bottom