[SPOILERY] Postacie występujące w Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Regis, jeszcze nie spotkałem go w grze (i chyba zaczynam wątpić by się w niej pojaw), ale można znaleźć książkę w której jest opisany przez kogoś kto go kiedyś spotkał, jeśli ktoś jest zainteresowany książkę znalazłem w:
Domu wiedźm na bagnach, przechodząc główny wątek w końcu się tam trafi
W w/w książce jest też wzmianka o różnicach między wampirami, oraz dostajemy wpis do bestiariusza.
 
To już wiemy raczej kim jest zamaskowany pan z trailera SoD.
Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości:

 
Czy mogę prosić, by ktoś wrzucił PL wersję tej piosenki na YT? https://www.youtube.com/watch?v=ZvQNZZCdjeI

W sumie to nie temat na takie prośby, ale w ramach wyjątku :)

https://www.youtube.com/watch?v=vy7whkQI5HU&hd=1

---------- Zaktualizowano 14:34 ----------

Piszę posta pod postem, bo właśnie jestem pod pierwszym spotkaniu z Triss. Po rozmowie w magazynie, chciałem ją przytulić i powiedzieć, że ta czarna wiedźma to był największy błąd mojego życia. Szkoda mi dziewczyny.
 
Mam takie pytanie. Pamiętam że w trailerze występował Sigi reuven aka Dijkstra, jakoś koło questu z wiedźmami z bagien. Przeszedłem ten quest, ale jego nie znalazłem, widzę tylko to tu to tam "ludzi Sigi reuvena". Mogłby mi ktoś popdowiedzieć gdzie go znaleźć, bo bardzo chętnie bym z nim pogadał. Jedna z ulubionych postaci sagi.
 
@miszczu_jan

Bo do tego questa prawdopodobnie możesz dojść na różne sposoby. Jeden to właśnie wyciągnięcie informacji od Dijkstry, którego spotkasz chyba tylko w Novigradzie.
 
No tak. Ja trafiłem na bagna przez pomyłkę, jak eksplorowałem świat i od razu mi się quest zaktualizował.
Pytam się gdzie on jest, żeby tak o do niego podejść, bo podejrzewam, że już żadne zadania mnie do niego nie doprowadzą. No chyba, że po prostu się nie pojawi.
 
No tak. Ja trafiłem na bagna przez pomyłkę, jak eksplorowałem świat i od razu mi się quest zaktualizował.
Pytam się gdzie on jest, żeby tak o do niego podejść, bo podejrzewam, że już żadne zadania mnie do niego nie doprowadzą. No chyba, że po prostu się nie pojawi.
Wątek główny w Novigradzie na 100% doprowadzi Cie do Dijkstry, cierpliwości.
 
Mam pytanie do tych, którzy już są dalej w grze i zaznaczyli, że Letho nie żyje. A w sumie to myślę, że @Marcin Momot mógłby na to lepiej odpowiedzieć.
Czy ma to jakieś konsekwencje w fabule takie, że np. zamiast Letho kto inny go zastępuje, czy po prostu jest on wycięty z fabuły i stracone zostało parę dodatkowych godzin rozgrywki, która mogła być z Letho? Bo po czasie zacząłem się nad tym zastanawiać i jeśli faktycznie rozgrywka przez to jest okrojona to zaczynam żałować, że zaznaczyłem jego śmierć. A może da się to jeszcze odkręcić jakoś?
 
i stracone zostało parę dodatkowych godzin rozgrywki, która mogła być z Letho?
Bez przesady, tego jest kilkadziesiąt minut, jeden quest.

Z innej beczki - właśnie znalazłem dość sporą wpadkę RED-ów.
W Novigradzie mamy niewielki quest, w którym wspominana jest Koral, czyli Lytta Neyd. Sęk w tym, że wspominana jest... jakby żyła. A jak wiadomo, zginęła pod Sodden, ładne kilka lat przed akcją W1, o W3 nie wspominając.

Dokładniej - w całej wynikającej z questu rozmowie nie ma żadnej wzmianki iż Koral nie żyje (a kontekstowo aż się o to prosi), a nawet dosłownie Triss (która przecież walczyła u boku Koral) mówi w jego trakcie, że "dawniej Koral miała lepszy gust".

Ogólnie - mam wrażenie, że quest (dość krótki) został dodany po ukazaniu się Sezonu burz (i do tej książki odnosi się ww. "dawniej"). Tyle że autor questu jakoś zapomniał (albo co gorsza, nie wiedział!), że pomiędzy SB a większością pięcioksięgu, a dalej akcją gier - biednej Lytcie zeszło się z tego świata. Straszna skucha.
 
Przy okazji witam wszystkich na forum. Mam pytanie dotyczące takich postaci jak: Roche, Ves, Talar, Zoltan i Jaskier. Jeśli w rozmowie z Voorhisem(Audiencja) powiedziałem mu, że pracowałem z Iorwethem to znaczy, że nie ujrzę tych postaci w grze? O Jaskra i Zoltana pytam się przy okazji, ponieważ mam nadzieję, że zobaczę ich w grze bez względu na wybory, ale nigdy nic nie wiadomo :)
 
Last edited:
"Dawniej" w tym wypadku raczej odnosi się do "przed tym konkretnym delikwentem".
Mniejsza o detale. W każdym razie - postać martwa od ładnych paru lat, o czym oboje rozmówcy doskonale wiedzą, i nikt o tym nie wspomina? Coś jest nie tak.

---------- Zaktualizowano 20:28 ----------

"Dawniej" w tym wypadku raczej odnosi się do "przed tym konkretnym delikwentem".
Mniejsza o detale. W każdym razie - postać martwa od ładnych paru lat, o czym oboje rozmówcy doskonale wiedzą, i nikt o tym nie wspomina? Coś jest nie tak.
 
Wie ktoś gdzie jest tak zwany "zwykły skurwysyn" czyli Iorweth, jestem już dosyć daleko, a tego elfa ani widu, ani słychu...
 
Wie ktoś gdzie jest tak zwany "zwykły skurwysyn" czyli Iorweth, jestem już dosyć daleko, a tego elfa ani widu, ani słychu...
Coraz bardziej się obawiam, że nie ma. Choć już dwa razy miałem nadzieję...
Wpierw gdy Roche w którejś rozmowie (bodaj przy okazji gwinta) mówi o oczekiwanym przybyciu "znajomego z południa". Potem, gdy Dijkstra, również w zadaniu z gwintem - ale innym - daje namiary na kogoś w kryjówce Scoiatael... okazuje się, że to jakiś bezimienny kupiec.
 
Top Bottom