[Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

+
Spokojnie, ten użytkownik chodzi po forach i lamentuje, że jest trudno na trudnym poziomie. Już rano na innym forum odpisałam mu, że może zmienić poziom w opcjach i gra na tym poziomie powinna odpowiadać jego nazwie (krew, pot i łzy), to uznał, że się dowartościowuję tym, że sama gram na wysokim. Nie dyskutujcie z nim nawet ;)
 
No bo przecież niższe poziomy trudności są dla leszczy, a prawdziwe ziomy grają tylko na tym jedynym słusznym. Wyobrażasz sobie jaka to siara na dzielni takie obniżenie poziomu trudności tuż przed walką z bossem? ;)
 
No bo przecież niższe poziomy trudności są dla leszczy, a prawdziwe ziomy grają tylko na tym jedynym słusznym. Wyobrażasz sobie jaka to siara na dzielni takie obniżenie poziomu trudności tuż przed walką z bossem? ;)
Ty się śmiejesz, ale takie podejście często w branży dominuje.
Dlatego poziomy "hard" w grach wcale nie są takie hard i one generalnie są prostsze.

A może kolega już gra na najniższym, i po prostu nie daje rady? xD
 
Hej.
Czy jak zacznę grać dodatek od opcji tylko dodatek to po przejsciu go wrócę spokojnie do zapisu gry z podstawki w momencie w którym jestem teraz? Pytam bo np. odpalenie ng+ skasowało wszystkie zapisy i nie da się cofnąć decyzji a po przejsciu dodatku chciałbym powrócić do tego co mam w misjach podstawowych.
 
Ludziska, macie jakieś życie poza internetem, skoro tak przeżywacie to co napisałem? :p

Po twoich wypowiedziach mam wątpliwości czy w ogóle możesz legalnie grać w tę grę... Dalsza dyskusja jest tu bezcelowa. eot

---------- Zaktualizowano 11:15 ----------

Hej.
Czy jak zacznę grać dodatek od opcji tylko dodatek to po przejsciu go wrócę spokojnie do zapisu gry z podstawki w momencie w którym jestem teraz? Pytam bo np. odpalenie ng+ skasowało wszystkie zapisy i nie da się cofnąć decyzji a po przejsciu dodatku chciałbym powrócić do tego co mam w misjach podstawowych.

Jeżeli zrobisz sobie własny zapis gry to potem bez problemu możesz go wczytać
 
Popytaj w temacie NG+ ja niestety nie zaczynałem tej rozgrywki

edit: widziałem, że już to zrobiłeś :)
pozdrawiam
 
Last edited:
Właśnie ukończyłem dodatek i (dopiero teraz) obejrzałem trailer premierowy.


O matko :shock:... dobrze, że nie widziałem tego przed ukończeniem rozgrywki.
Tylu spoilerów dawno nie uświadczyłem.

Wrażenia z rozgrywki muszę sobie jeszcze poukładać w głowie, ale są to głównie bardzo pozytywne doznania.
 
Last edited:
Właśnie dlatego już nie oglądam żadnych trailerów :p Tego też nie oglądałem przed zagraniem i dobrze zrobiłem bo praktycznie najważniejsze momenty z dodatku są tam zawarte...
 
Ja zarówno trailer premierowy "podstawki" jak i dodatku oglądałem po ukończeniu tychże. Fakt, pełno spoilerów, ale chyba tylko dla osób podobnie jak ja zafiksowanych na punkcie historii. :D
 
Skończyłem grać w dodatek i muszę przyznać, że jest rewelacyjny. Chyba nawet lepszy niż podstawowa wersja, która teraz wydaje mi się trochę rozciągnięta i "rozrzedzona" (w porównaniu z dodatkiem). Fabułę REDzi potrafią pisać jak nikt, trzeba przyznać :)
 
Teraz już rozumiem czemu Gauntera O’Dim, w konfrontacji z nami, rozbija wszystkie lustra. Nie jest to spowodowane jedynie chęcią zrobienia na złość Geraltowi, a techniczną niemożliwością zobaczenia odbicia w tychże przedmiotach :harhar: .

Jak wiemy żadne lustro w Wiedźminie 3 nie przedstawia odbić - nie ma to jak "zaawansowany silnik graficzny" :p.
 
Pewnie część uzna to za moje standardowe czepialstwo ale tak teraz przeglądam filmiki ludzi na YT i widząc nagrania z wersji na PS4 uderzyło mnie jedno - gra na konsole została "ocenzurowana".

PS4

PC

Niby głupota, ale jak już tworzymy brutalną grę dla dojrzałego gracza to czy musimy iść na takie (i zapewne inne - bo samoistnie rodzi się pytanie co jeszcze wycięli) kompromisy?
Czy tylko Hideo Kojima ma monopol na "flaki" w grach konsolowych?
 
Mi się wydaje że niektórzy ocenzurowali swoje materiały bo z pecetowych wersji też nie wszędzie to jest ;)
 
@rafal12322

Jakoś mi się nie chce wierzyć. Bo niby jak można to ocenzurować? Wyciąć klatka po klatce i dać inną teksturę (zabawa głupiego, wymagająca niezłych narządzi oraz umiejętności, nie mówiąc już, że nie warta świeczki)?

Może prędzej to jakieś wersje niemieckie/australijskie?
 
Dobre, dobre :rofl: ...

Ale niestety na PC odległość wczytywania się (rysowania) obiektów jest identyczna i równie żałośnie bliska :(.
 
Mam pytanie, mianowicie czy można używać przedmiotów z Serc z Kamienia w nowej grze plus? Pytam bo mamy możliwość rozpocząć przygodę na 3 sposoby i zastanawiam się który dokładnie wybrać. Każdy ma swój smak.
 
Top Bottom