[SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

+
Zauważyliście na Gogu nowe osiągnięcia? Sądzę że są związane z przyszłym DLC. "Return to Sender", " I Wore Ofieri Before It Was Cool" i inne. Dodatkowo wczoraj miałem osiągnięcie związane z
niszczeniem obozów Płonącej Róży ale dziś już go nie ma.

@eineingarp
Poprawione
 
Last edited:

Attachments

  • 111.png
    111.png
    27.7 KB · Views: 52
Last edited by a moderator:
Taaaaaa, przypadkiem wlazłem w te osiągnięcia i już nie mogę tego odzobaczyć. Wolałbym napatoczyć się na te rzeczy samemu.
 
A ja mam zapytanie odnośnie trofka za zlecenia: czy trzeba ZABIĆ WSZYSTKIE potwory np.
dopplera czy sukkuba
żeby się odblokowało?
 
Na steamie też doszło 13 nowych osiągnięć. Jak rozumiem wszystkie będą do zdobycia w najnowszym dodatku ?
 
Witam, dzisiaj kolejny raz (to już trzeci) zabierałem się do wbicia trofeum strzelec wyborowy i znowu to samo - trofeum nie chce wpaść. Najpierw ustawiłem sobie najniższy poziom trudności, później wykupiłem odpowiednie umiejętności oraz bełty rozpryskowe. Wbiłem około 65 HS (ekran się zatrząsł, trafienie było krytyczne - na żółto). Grę ukończyłem, patch 1.08 i niestety nic. Macie może jakieś pomysły czemu trofeum nie chce wpaść?
 
GOG raz daje a raz nie te trofea. Ja np nie dostałem trofeum "Woodland Spirit" oraz "Gwent Master" a powinienem.
 
Tym razem to już się mocno wkur*$%łem, poraz kolejny nie wpadło trofeum Geralt Zawodowiec na ps4, nie wiem czy to wina tego że nie mogę zabić Wilkołaka z questu Najgroźniejszy potwór na Skellige (po zabiciu wilkołak zawiesza się, pasek życia nie znika i tyle :\\\\) czy to przez to że w queście Pijak z Oxenfurtu który ukończyłem, zabiłem dziada i zaniosłem trofeum, to w menu pole zabij Katakana widnieje na czerwono(jakiś bug znowu):\\\ Po prostu ręce mi opadają...
 
Raczej przez wilkołaka bo na PS4 jest ogólny problem i się tego zlecenia nie da wykonać a żeby dostać acziwka trzeba mieć zaliczone absolutnie wszystkie zlecenia w całej grze.

---------- Zaktualizowano 20:47 ----------

to w menu pole zabij Katakana widnieje na czerwono(jakiś bug znowu):\\
Na PC też to miałem i nie wpłynęło to na zaliczenie acziwka ;)
 
Najlepsze, że jak grę przechodziłem za pierwszym razem, to zdaje się że nie było z tym problemów... Pewnie kolejny patch poprawił jedno a spie... drugie:/

btw. Dzięki za info, mam nadzieję, że kolejny patch (ten przed dodatkiem) poprawi tego buga z wilkołakiem ...
 
Last edited:
Z tego co wiem to na PS4 sprawę popsuł ostatni patch... Tak to jest, jeden patch coś naprawi to kolejny zepsuje coś innego. xD
 
;) Wiesz, ale ciśnienie mi się podniosło, bo mimo że generalnie mam pucharki w 4 literach, to Wieśka przechodzę już kolejny raz i przy okazji stwierdziłem, że pyknę i platynkę;) No i generalnie został mi puchar Geralt Zawodowiec i dokończenie wątku fabularnego na najwyższym poziomie trudności;) Już myślałem, że witam się z gąską, na luzie zabawa w alternatywne zakończenia questów, a tu taki zonk;)
 
Tym razem to już się mocno wkur*$%łem, poraz kolejny nie wpadło trofeum Geralt Zawodowiec na ps4, nie wiem czy to wina tego że nie mogę zabić Wilkołaka z questu Najgroźniejszy potwór na Skellige (po zabiciu wilkołak zawiesza się, pasek życia nie znika i tyle :\\\\) czy to przez to że w queście Pijak z Oxenfurtu który ukończyłem, zabiłem dziada i zaniosłem trofeum, to w menu pole zabij Katakana widnieje na czerwono(jakiś bug znowu):\\\ Po prostu ręce mi opadają...
Mi trofeum wpadło(tak jak wielu innym znajomym grającym na PS4) pomimo nie ukończenia tego zadania z wilkokłakiem przez bug.
Podejrzewam, że nie wpada ci przez tego "pijaka". Zadanie z dodatku nie jest wymagane do uzyskania trofea.
 
No trudno, ciśnienie już*trochę opadło;) Najwyżej po przejściu gry zrobię sobie małego speedruna na easy żeby zgarnąć ten ostatni pucharek;) Dzięki za info
 
Udało się komuś zaliczyć te dwa acziwki? Bo ja już nie wiem co mam zrobić, teoretycznie powinienem mieć je zaliczone a tu nic...
 
Nie;) Kolejne zbugowane questy;) Czytałem opinie ludzie którzy radzą żeby spróbować zacząć czystą grę (bez ng+) i wtedy od razu robić tego aczika (Wild Rose). Niestety sam nie miałem jeszcze czasu spróbować tego rozwiązania.
 
Last edited:
Udało się komuś zaliczyć te dwa acziwki? Bo ja już nie wiem co mam zrobić, teoretycznie powinienem mieć je zaliczone a tu nic...

Na GOGu nie mam tego pierwszego. To znaczy - łyżka nie istnieje. Co do zadania z setem ofirskim - będzie nie do zrobienia tak długo, jak długo w grze nie ma reszty rynsztunku dla konia.
 
Top Bottom