[spolszczenie] Nie znaleziono zainstalowanej gry.

+
[spolszczenie] Nie znaleziono zainstalowanej gry.

Witam serdecznie,

Ściągnąłem spolszczenie do wiedźmina 3: dziki gon (2,5GB) . Plik pochodził z serwisu Komputer Świat, więc domyślam się, że pliki są właściwe i legalne . Po ściągnięciu tego spolszczenia i rozpakowaniu wyskakuje komunikat, że nie znaleziono zainstalowanej gry. Oczywiście grę przeinstalowałem 3 razy (sic!), owe rozpakowane pliki wrzuciłem chyba do każdej możliwej lokalizacji w folderze z grą... nic!

Co robię źle? Gdzie dokładnie powinienem umieścić pliki instalacyjne spolszczenia przed instalacją? Główny foldery gry odpada, próbowałem...


Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
KirliN
 
Witam serdecznie,

Ściągnąłem spolszczenie do wiedźmina 3: dziki gon (2,5GB) . Plik pochodził z serwisu Komputer Świat, więc domyślam się, że pliki są właściwe i legalne . Po ściągnięciu tego spolszczenia i rozpakowaniu wyskakuje komunikat, że nie znaleziono zainstalowanej gry. Oczywiście grę przeinstalowałem 3 razy (sic!), owe rozpakowane pliki wrzuciłem chyba do każdej możliwej lokalizacji w folderze z grą... nic!

Co robię źle? Gdzie dokładnie powinienem umieścić pliki instalacyjne spolszczenia przed instalacją? Główny foldery gry odpada, próbowałem...


Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
KirliN
Masz konto na GOG.com więc zarejestruj tamże swój egzemplarz gry i pobierz łatkę językową. Działa bez problemów.
 
Tak spróbowałem na starcie, gdy to nie zadziałało, to sięgnąłem po plik z komputer świata. Niestety... problem nie ustępuje.
 
Tak spróbowałem na starcie, gdy to nie zadziałało, to sięgnąłem po plik z komputer świata. Niestety... problem nie ustępuje.
Jeśli nie pobrałeś to pobierz z GOG.com najnowszą wersję Wiedźmina 3 (obecnie 1.08.4) i zainstaluj.
 
Takie akcje dopiero po 20 października, gdyż wtedy odnowi mi się transfer danych u usługodawcy :(
Liczę, że do tego czasu podsunie ktoś jakieś inne rozwiązanie, a nóż widelec się uda :)

Pozdrawiam
 
Takie akcje dopiero po 20 października, gdyż wtedy odnowi mi się transfer danych u usługodawcy :(
Liczę, że do tego czasu podsunie ktoś jakieś inne rozwiązanie, a nóż widelec się uda :)

Pozdrawiam
Czy instalując Wiedźmina 3 zmieniasz katalog docelowy czy instalujesz w katalogu domyślnym?
Gra Ci się uruchamia normalnie?
Jeśli instalator paczki językowej nie wykrywa Wiedźmina 3 to znaczy, że tenże nie instaluje się poprawnie.
Jeśli grę masz z płyty (wersja premierowa) pobierałeś i instalowałeś patch startowy?

Podaj również jaki masz system i specyfikację.
 
Instalując grę zmieniam partycję, bo na C: szkoda miejsca na gry i instalacja przebiega bezproblemowo. Sama gra działa bez zarzutu, bez crashy czy innych krzaczków
Póki co nie instalowałem żadnych patchy.

A u mnie to:
windows 7, gf 650Ti, intel i5, główna to jakaś asus ipb, a odnośnie sterowników to raczej wszystkie są aktualne, coś pominąłem? plik z dxdiag'a też chcesz?
 
Instalując grę zmieniam partycję, bo na C: szkoda miejsca na gry i instalacja przebiega bezproblemowo. Sama gra działa bez zarzutu, bez crashy czy innych krzaczków
Póki co nie instalowałem żadnych patchy.

A u mnie to:
windows 7, gf 650Ti, intel i5, główna to jakaś asus ipb, a odnośnie sterowników to raczej wszystkie są aktualne, coś pominąłem? plik z dxdiag'a też chcesz?
W czasie instalacji polskiego dubbingu, jeśli wystąpi błąd zapisuje się w lokacji, z której uruchamiałeś instalację patch_log.txt z opisem błędu.
 
Po przeszukaniu całego folderu, stwierdzam, że takowy plik nie istnieje. Również po próbie ponownej instalacji, tego pliku nie mam.
 
Po przeszukaniu całego folderu, stwierdzam, że takowy plik nie istnieje. Również po próbie ponownej instalacji, tego pliku nie mam.
Hm, wrzuć skrina z błędem jaki wyskakuje Ci w czasie instalacji.
Pliki z GOG.com są samorozpakowujące powinny mieć takie nazwy:

witcher3_lang_pl_2.0.0.30.exe
witcher3_lang_pl_2.0.0.30-1.bin
witcher3_lang_pl_2.0.0.30-2.bin
 
 

Attachments

  • ss1.png
    ss1.png
    282.2 KB · Views: 2,739
  • ss2.png
    ss2.png
    363.7 KB · Views: 2,776
@Kirlinek widzę po nazwach plików paczki językowej, że nie jest to najnowsza wersja(.28 na końcu zamiast. 30).
Ściągnij aktualną i spróbuj ją zainstalować.
 
Z tym też jest drobny problem... tak mi się przynajmniej wydaje.
Z GoG zamawiając darmowe spolszczenie, nie widzę go w opcjach do pobrania. Więc sądziłem, że jeśli ściągnę z innego źródła pliki to problem ominę. Pierwszy raz spotykam się z taką "popapraną i pogmatwaną" grą, gdzie gracz na każdym kroku jest przygniatany problemem na tyle poważnym, że trzeba sięgać po pomoc innych :(

Koniec końców jeśli nie uda mi się jej spolszczyć to angielski na poziomie komunikatywnym znam. Jednak jest sporo cut scenek, których nie rozumiem i dlatego sięgam po spolszczenie. Byłbym Ci/Wam ogromnie wdzięczny, jeśli uda się problem rozwiązać, a być może ktoś ma/będzie miał podobny problem :)
 
Z tym też jest drobny problem... tak mi się przynajmniej wydaje.
Z GoG zamawiając darmowe spolszczenie, nie widzę go w opcjach do pobrania. Więc sądziłem, że jeśli ściągnę z innego źródła pliki to problem ominę. Pierwszy raz spotykam się z taką "popapraną i pogmatwaną" grą, gdzie gracz na każdym kroku jest przygniatany problemem na tyle poważnym, że trzeba sięgać po pomoc innych :(

Koniec końców jeśli nie uda mi się jej spolszczyć to angielski na poziomie komunikatywnym znam. Jednak jest sporo cut scenek, których nie rozumiem i dlatego sięgam po spolszczenie. Byłbym Ci/Wam ogromnie wdzięczny, jeśli uda się problem rozwiązać, a być może ktoś ma/będzie miał podobny problem :)

W swojej kolekcji na GOG.com (po zalogowaniu) klikasz na grę Wiedźmin 3:

Ukazuje Ci się karta danej gry. Ustawiasz w pozycji Lang język polski.

W programie GOG GALAXY:
 
Last edited:
Hahaha ale wtopa, a ja myślałem że GOG i origin to to samo :) Niestety mój transfer dobiega końca (mniej niż 1GB) więc jestem zmuszony czekać z wszelkim downloadem do 21ego października. Odezwę się wtedy.


PS:
plus dla Ciebie za wyczerpującą pomoc, nawet gdyby się miała okazać nie skuteczna


Pozdrawiam
 
Hahaha ale wtopa, a ja myślałem że GOG i origin to to samo :) Niestety mój transfer dobiega końca (mniej niż 1GB) więc jestem zmuszony czekać z wszelkim downloadem do 21ego października. Odezwę się wtedy.


PS:
plus dla Ciebie za wyczerpującą pomoc, nawet gdyby się miała okazać nie skuteczna


Pozdrawiam
Jeszcze pomyślałem o jednej rzeczy. Spróbuj zainstalować Wiedźmina 3 nie używając polskich znaków w nazwach katalogów. Może ten stary instalator sobie z nimi nie radzi?
 
Ja mam wersje z Stema i coś mi wpakowało wersje angielską z niewiadomo jakich powodów miałem ten sam błąd wiec tworzzysz plik z rozerzeniem .reg np. wiedzimn.reg i wpsiujesz to co na dole po tyldzie uruchamiasz i działa zmien jedynie siciezki isntalacji u mnie jest na d:

Tutaj masz paczke z komputerswiata bez logowania https://files-download.playpc.pl/GryIRozrywka/Patche_do_gier/Wiedzmin3PL/the_witcher_3_lang_pl.zip

Filmik jak to zrobić z opisie link do pliku reg który nalezy edytowac:
_________________________

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\GOG.com\Games\1207664643]
"PATH"="D:\\GRY\\steamapps\\common\\The Witcher 3"
"GAMENAME"="The Witcher® 3: Wild Hunt"
"GOGGAMEDLL"="goggame-1207664643.dll"
"GUID"="{BF679CAD-FE6D-4CBE-9E99-D7193809207A}"
"BUILD"="28"
"STARTMENU"="The Witcher 3 Wild Hunt"
"gameID"="1207664643"
"DEPENDSON"=""
"DLC"=""
"INSTALLDATE"="2015-05-18 23:17:43"
"VER"="2.0.0.28"
"SUPPORTLINK"="the_witcher_3_wild_hunt"
"LANGUAGE"="english"
"SAVEGAMEFOLDER"="C:\\Users\Administrator\\Documents\Witcher 3"
"LAUNCHPARAM"=""
"LAUNCHCOMMAND"="D:\\GRY\\steamapps\\common\\The Witcher 3\\bin\\x64\\witcher3.exe "
"EXE"="D:\\GRY\\steamapps\\common\\The Witcher 3\\bin\\x64\\witcher3.exe"
"EXEFILE"="witcher3.exe"
"WORKINGDIR"="D:\\GRY\\steamapps\\common\\The Witcher 3\\bin\\x64\\"
"SKU"="GOG"
"languageText"="english"
"languageVoiceover"="english"
 

Similar threads

Top Bottom