Spora lista błędów po zakończeniu gry.

+

Msudr

Forum veteran
Spora lista błędów po zakończeniu gry.

Witam po zakończeniu gry postanowiłem pokazać listę błędów które zauważyłem,
niż pisać o każdym z osobna gdy występował.
Domyślam się że część tego co znalazłem może nie być błędami lub mogło zostać usunięte w najnowszej łatce.

Co mam na myśli:
Zacząłem kolejną grę od łatki 1.10 a zakończyłem na 1.11.
1.00 - ten błąd miałem jak grałem któryś z pierwszych trzech razy i nadal występuje mimo kolejnych łatek.
Reszta oznacz że dopiero go zauważyłem lub nie rzucił mi się wcześniej w oczy,
pojawiał się i znikał pomiędzy kolejnymi łatkami,
ewentualnie widziałem go na jednej łatce a później znowu go widziałem.

Tym razem zmieniłem linie dialogowe i sposoby rozwiązywanie niektórych zadań,
przez co niektóre błędy się nie pojawiły ale to nie oznacza że ich nie ma.
Tym razem Ciri została wiedźminką a nie cesarzową.

Windows 10 Pro GOG-DVD
GA-890GPA-UD3H
AMD Phenom(tm) II X6 1100T Processor
NVIDIA GeForce GT 640
16,00 GB 1333 Mhz (4 kości)

1.10 System - Kilka razy gra się wyłączyła.
1.10 System - Po wyłączeniu gry proces dalej obciąża system.

1.00 Różne miejsca - Geralt/Płotka zatrzymują się bez powodu.
1.00 Różne miejsca - Podpalanie/gaszenie źródeł światła ciągle przeszkadza przy otwieraniu pojemników.
1.10 Różne miejsca - Żaden z wiedźminów prócz Geralta niema na plecach pochw na miecze.
1.00 Różne miejsca - Niektóre skrzynie z schematami\recepturami świecą ponownie na żółto a jak się zbliżę to poświata znika.
1.00 Różne miejsca - Niektóre pojemniki trzeba otwierać na dwa razy bo za pierwszym są puste.
1.00 Różne miejsca - U niektórych Sprzedawców można kupić ponownie pojedyncze karty przy następnej rozmowie.
1.10 Różne miejsca - Gdy walczę z potworami głównie z utopcami 1 cios mnie rani a 2 dopiero trafia w quen x2.
1.10 Różne miejsca - Gdy próbuje rozebrać kilka takich samych rupieci nie jest wyświetlana ilość na stanie.
1.00 Różne miejsca - W odległości do 50 kroków od wody po zeskoku z Płotki Geralt próbował płynąć (Zalipie x3, Glińsk x1, na moście x1, inne x2, Rannvaig przy domu Lotara x1).
1.00 Różne miejsca - Brak mapy w jaskiniach\domach, po zapisaniu i wczytaniu gry mapa się wyświetla.
1.00 Różne miejsca - Udko z pieczonego kurczaka mam dwie kupki jedną mogę sprzedać a drugie które dostałem od Elzy nie.
1.00 Różne miejsca - Geralt nie zawsze wyjmuje\chowa miecz przy rozpoczęciu\zakończeniu walki.
1.00 Różne miejsca - Podczas walki często nie słychać zamachu, ciosu, reakcji trafionego i to głównie przy ciosach krytycznych.
1.00 Różne miejsca - Żeby wykonać interakcje raz muszę wcisnąć PPM a innym razem muszę puścić PPM bo nie mogę wykonać interakcji.
1.00 Różne miejsca - Jeżeli jest automatyczna interakcja i moja interakcja to czasami Geralt mówi oba dialogi na raz.
1.00 Różne miejsca - Gdy stoję w miejscu i ktoś na mnie wejdzie to krzycą jakbym to ja na nich wpadł.
1.00 Różne miejsca - Po jeździe konno w mieście nie mogę pojechać cwałem poza nimi.
1.00 Różne miejsca - Jeżeli mam np. 105 tojadów i wytworze eliksir to zostanie mi np. 98 i 5 a jak zbiorę nowe np. 5 to będę miał 98 i 10.
1.11 Różne miejsca - Podczas deszczu ludzie (najbardziej to widać na ciężko zbrojnych mają wtedy także siną twarz) i potwory (Mglaki w szczególności) z rtęci.
1.00 Różne miejsca - Po szybkiej podróży, scenkach, rozmowach kamera potrafi być skierowana w górę.
1.00 Różne miejsca - Mahakamski spirytus znika z ekwipunku mimo że go nie używam.
1.10 Różne miejsca - Koło dzieci strzelających z łuku w drogę jest wbity łuk.
1.00 Różne miejsca - "Poszukiwanie schematy ulepszeń rynsztunku szkoły..." większość ma przypisane inne tereny Novigrad zamiast Velen i na odwrót a czasami powinno być Różne miejsca.
1.00 Różne miejsca - Czarodziejki po zakończeniu czarowania dalej mają czar w ręce.


1.10 Biały Sad - "Cenna przesyłka" bandyci mają poziom -1, uciekają, odradzają się a po pokonaniu ich kupiec nie wstaje.
1.10 Biały Sad - "Licho przy studni" Geralt mówił podczas nurkowania.

1.10 Biały Sad - W jednej z chat pomiędzy Płatnerzem a Karczmarką Geralt biega.
1.00 Biały Sad - Po powrocie do Tomiry rozmowa o Lenie nie zgadza się z napisami - przed wizytą na Skellige.
1.00 Biały Sad - Po powrocie do karczmy drzwi ciągle otwarte - przed wizytą na Skellige.
1.00 Biały Sad - Dodatkowo w fabularnych został Stłuczony monokl.


1.10 Velen - "Nilfgaardzki łącznik" rozmowa z karczmarzem nie zgadza się z napisami.
1.00 Velen - "Kosztowna pomyłka" zalecany 18 poziom a potwory na 10.
1.10 Velen - "Kosztowna pomyłka" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.00 Velen - "Jak pech to pech" zalecany 18 poziom a potwór na 4.
1.10 Velen - "Jak pech to pech" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Zaginiony patrol" po zabiciu wiwerny kropki do zleceniodawcy prowadzą mnie poza obszar gry.
1.00 Velen - "Duchy przeszłości" mimo rozbrojenia pułapek dalej świecą na czerwono.
1.00 Velen - "Duchy przeszłości" amulet Letho drga gdy leży pod koniec zadania.
1.10 Velen - "Złoto głupców" klucz do świątyni znika z fabularnych dopiero po użyciu innego klucz.
1.10 Velen - "Schowane przed światem" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Nieszczęśliwy wypadek" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Z deszczu pod rynnę" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Zatopiony skarb" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.00 Velen - "Dzikość serca" w fabularnych zostały Tajemnicze notatki.
1.10 Velen - "Umarli się nie bronią" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.00 Velen - "Po omacku" po teleporcie Keiry obok Mglaka ciężko otworzyć posąg przez świece.
1.00 Velen - "Po omacku" 1 Golem robi przysiady przed walką.
1.00 Velen - "Po omacku" nie można otworzyć pojemnika w skałach po walce z golemem i dialogu z Keirą o sprawach osobistych.
1.00 Velen - "Po omacku" posągu przy zamrożonych golemach nie można otworzyć.
1.10 Velen - "Zatopiona skrzynia" właściwa skrzynia świeci na żółto a na wysepce za murem na czerwono.
1.10 Velen - "Zatopiona skrzynia" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Poszukiwanie... gryfa" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Sprawy rodzinne" podczas pożaru przy znaczniku strażnicy nakładają się na siebie.
1.10 Velen - "Kłopoty Grabarza" kropki w chatce prowadzą mnie na zewnątrz w czasie przeszukania.
1.10 Velen - "Panie Lasu" rozmowa Janka z Babcią nie zgadza się z napisami.
1.10 Velen - "Panie Lasu" i "HC: Ucieczka z moczarów" pochwa na miecz Ciri na zmianę była(wyrzuca przez okno, zeskakuje z drzewa) lub nie(wiedźma ją podnosi, ucieka przed gonem).
1.10 Velen - "Sprawy rodzinne" -Znajdź Tamarę...- kropki prowadza do tylnej ściany.
1.10 Velen - "HC: Wyjście z cienia" na wierzy wyświetlił się tekst którego nikt nie mówił.
1.10 Velen - "HC: Wyjście z cienia" w stajni zniknął sztylet Barona a pochwa została.
1.10 Velen - "Skarb królowej Zuleyki" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.10 Velen - "Leśnica" 2 rozmowa z sołtysem nie zgadza się z napisami.
1.00 Velen - "Więzy krwi" w fabularnych został Niewysłany list.
1.11 Velen - "Ukryta przystań" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.11 Velen - "Nie igraj z bogami" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.11 Velen - "Powrót na K.M." w sierocińcu jeden z wojowników się zablokował i trzymał niewidzialną broń.
1.00 Velen - "Poszukiwanie... kota 1" do jaskini z wiwernami kropki z każdej strony źle prowadzą.
1.11 Velen - "Mysia wieża" podczas przybycia do brzegu oraz w wieży był słychać piski ludzi.
1.11 Velen - "Dziady" podczas scenki miałem schowany miecz a podczas walki z łowcami wyciągnięty srebrny.
1.11 Velen - "Niewysłuchana prośba" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.00 Velen - "Tajemnica wsi Stegny" 2 rozmowa Bytomirem nie zgadza się z napisami.
1.11 Velen - "Tajemnica wsi Stegny" w jaskini poda deszcz.
1.00 Velen - "Tajemnica wsi Stegny" -Porozmawiaj Bytomirem- kropki prowadzą od drugiej strony budynku.
1.11 Velen - "Jak kot z wilkiem" rozmowa z wiedźminem nie zgadza się z napisami.
1.11 Velen - "Jak kot z wilkiem" niby na terenie Novigradu a nie Velen.
1.11 Velen - "Bierz co chcesz" niby na terenie Różne miejsca a nie Velen.
1.11 Velen - "Przyjacielska przysługa" po przebudzeniu mam ściągnięte buty i rękawice.

1.10 Velen - 'Łupy wojenne' na północny wschód od Zalipia mimo zabrania wszystkiego znacznik dalej na biało.
1.00 Velen - 'Ukryty skarb' obok *Mostu Maruderów* ponoć jest pod ziemią czerwona strzałka.
1.10 Velen - 'Obozowisko bandytów na wschód od Zalipia jeden z bandytów zablokował się pomiędzy beczkami a paleniskiem po użyciu na nim aarda poleciał na 45 kroków.
1.00 Velen - 'Opuszczone miejsce' na południe od Stegny wyskoczył komunikat że odkryłem *Przystań* a znacznik szybkiej podróży się nie pojawił.
1.10 Velen - 'Opuszczone miejsce' na wschód od *Osada kamieniarzy* było 5 utopców a po pokonaniu 4 zaczęła się scenka.
1.00 Velen - 'Ludzie w opałach' na północ od *Drzewa wisielców* w fabularnych został Klucz do klatki.
1.00 Velen - 'Ludzie w opałach' na południowy-zachód od Jawornik wyskoczył komunikat że odkryłem *Przystań dwóch Sznapsów* a znacznik szybkiej podróży się nie pojawił.
1.00 Velen - 'Ukryty skarb' Bies przy *Trakt Kimbolta* po śmierci płyną grzbietem kilka metrów.
1.00 Velen - Po zadaniu z Archegryfem w pobliżu jego leża wyświetla się ? z 'Strzeżony skarb'.

1.10 Velen - Kasztel Wrońce strażnicy przy kołowrotach bramy stoją w powietrzy.
1.00 Velen - Kasztel Wrońce drewniana brama nie zawsze się otwiera jadąc konno, trzeba na piechotę ją otworzyć.
1.00 Velen - Kasztel Wrońce drewniana brama jak już się otworzy konno to Płotka biegnie/cwał w miejscu do puki nie skocze.
1.10 Velen - Kasztel Wrońce ściana budynku w pierwszej części jest szara.
1.10 Velen - Krwawy Baron luźna rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.10 Velen - Przywołałem Płotkę i wciśnięcie E od niej odpychało ponowne przywołanie pomogło (Jawornik x1).
1.10 Velen - Przy próbie przejścia przez Pontar bez glejtu rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.10 Velen - Konary ściana budynku przy kupcu jest szara.
1.10 Velen - Podgaje prawie wszystkie ściany budynków są szare.
1.10 Velen - W piwnicy Keiry Geralt może biegać.
1.00 Velen - Keira rozmawiałem z nią na wszystkie tematy przy każdym zadaniu mimo to za każdym razem były odnowa podświetlane na złoty.
1.00 Velen - Rudnik 2 ściany domu kupca są szare.
1.00 Velen - Rudnik Kupiec po skończonej rozmowie powiela się przez kilka sekund.
1.00 Velen - Zalipie Karczmarz ma ikonę kupca.
1.10 Velen - Glińsk ściany budynków przy kupcu i balwierzu są szare.
1.10 Velen - Sztygary ściana budynku przy kupcu jest szara.
1.10 Velen - Benek w dwóch chatach Geralt biega.
1.00 Velen - 78 kroków na północ od *Groty* kałuża z której nie można wyjść.
1.10 Velen - *Ostatni Bastion* wokół znikają konstrukcje drewniane w kształcie rampy gdy na nich stoję i gdy mam kamerę za plecami.
1.00 Velen - 53 kroki od *Chata na uboczu* a 81 od *Opuszczona wieża* na górce lewituje dwugrot.
1.00 Velen - Cmentarz wsi Zalipie jak udam się za kryptę to wyświetla mi się mapa podziemi i Geralt zaczyna chodzić a w krypcie biega.
1.10 Velen - *Przystań* na południe od Stegny w dwóch chatach Geralt biega.
1.00 Velen - *Nowy Mogilnik* 'Strzeżony skarb' nic nie świeci na czerwono a wyświetla się lupa.
1.11 Velen - *Nowy Mogilnik* duch bez interakcji po użyciu kaganka a dodatkowo zniknęła ikonka kaganka.
1.11 Velen - *Droga na Łysą Górę* 1 z 2 jaskiń niema znacznika.
1.00 Velen - Dodatkowo w fabularnych został Redański glejt, Oko Nahaleni, Magiczny kaganek.


1.10 Oxenfurt - "Poszukiwanie... kota 2" brak reakcji na interakcje z głową kota /Warto się tu rozejrzeć/.
1.11 Novigrad - "Poszukiwanie..." w *Zniszczona rezydencja Aeramosa* brak reakcji na interakcje z głową kota /Warto się tu rozejrzeć/.
1.11 Novigrad - "Nabiał i ciemne siły" niby na terenie Velen a nie Novigradu.
1.00 Novigrad - "Nabiał i ciemne siły" w fabularnych zostały figurki jaszczurki i byka.
1.11 Novigrad - "Partyjki z karczmarzami" niby na terenie Novigradu a nie Różne miejsca.
1.11 Novigrad - "Nasza szkapa" tekst /Która to szkapa.../ nie pojawił się.
1.11 Novigrad - "Krwawe złoto" zalecany 18 poziom a potwór na 4.
1.11 Novigrad - "Czego się nie robi dla złota" zalecany 12 poziom a potwór na 4.
1.00 Novigrad - "Stosy Novigradu" wybór żebracy\złodzieje do czasu przejścia przez bramę zgniłego gaju jedni byli na X.
1.11 Novigrad - "Sen w wielkim mieście" podczas 1 scenki miecz cały czas wystaje z pochwy.
1.11 Novigrad - "Spis cudzołożnic" -Idź do...- kropki prowadzą do tylnych drzwi.
1.11 Novigrad - "Spis cudzołożnic" -Porozmawiaj z Rosą- gdy wejdę przez ogród kropki prowadzą mnie przez ścianę.
1.00 Oxenfurt - "Dorwać Juniora" -Skorzystaj z sekretnego przejścia, ...- na X po wejściu do rezydencji, wcześniej brak takiej pozycji do wykonania.
1.00 Oxenfurt - "Dorwać Juniora" w rezydencji brak interakcji z wiszącą kobietom mimo że świeci na czerwono.
1.00 Novigrad - "Dorwać Juniora" Priscilla ostatnia rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - "Dorwać Juniora" w fabularnych zostały Notatki Baltona Dubisa.
1.11 Novigrad - "Starzy znajomi "niby na terenie Różne miejsca a nie Novigradu.
1.00 Novigrad - "Poszukiwanie... kota" mimo użycia Oka na skale obok niby też mogę go użyć ale niema interakcji.
1.11 Novigrad - "Skarb Hrabiego Reuvena" -Pójdź do domu...- kropki prowadzą od drugiej strony budynku.
1.11 Novigrad - "Skarb Hrabiego Reuvena" -Przeszukaj biurko...-pojawił się kolejny łowca.
1.00 Novigrad - "Skarb Hrabiego Reuvena" ostatnia rozmowa z Triss nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - "Skarb Hrabiego Reuvena" w fabularnych zostały 2 kawałki bomby, List do Kaleba Mengego.
1.00 Novigrad - "Poszukiwanie... kota 1" do głowy kota w mieście /Warto się tu rozejrzeć/ kropki prowadzą od drugiej strony ściany.
1.11 Novigrad - "Wybrzeże wraków" 1 skrzynie można w nieskończoność otwierać mimo że jest pusta.
1.00 Novigrad - "Poszukiwanie... kota 3" w 'Siedlisko potworów' przy Ursten po interakcji z głową kota brak /Warto się tu rozejrzeć/.
1.00 Novigrad - "Nieuchwytny złodziejaszek" w fabularnych został Krótki liścik.
1.00 Novigrad - "Oko za oko" rozmowa Rocha z Ves się nie zgadza z napisami albo bardzo cichy kawałek dialogu.
1.00 Novigrad - "Oko za oko" podczas rozmowy Rocha z Ves nilfgaardczyk stoi za ich plecami.
1.11 Novigrad - "Oko za oko" niby na terenie Novigradu a nie Różne miejsca.
1.11 Novigrad - "Statuetka szlachcica" po odczarowaniu mam miecz w dłoni.
1.00 Novigrad - "Miecze i pierogi" po umowie z Cyną kropki do Hattoriego prowadzą od drugiej strony budynku.
1.00 Novigrad - "Miecze i pierogi" podczas rozmowy przez okno część tła niebieskie.
1.00 Novigrad - "Miecze i pierogi" kropki prowadza do bocznej strony magazynu.
1.11 Novigrad - "Nawiedzony dom" kropki prowadzą do bocznej ściany rezydencji.
1.00 Novigrad - "Nawiedzony dom" automatyczne interakcje działają z opóźnieniem np. rozwaliłem ścianę i po chwili tekst że coś jest za ścianą.
1.00 Novigrad - "Niech żyje sztuka" po najęciu ochroniarzy kropki prowadzą mnie poza budynek mimo że stoję obok Iriny.
1.00 Novigrad - "Niech żyje sztuka" po wczytaniu gry przy Irinie stanęła na krzesło dodatkowo trzyma książkę jak tarcze.
1.11 Novigrad - "Poeta w opałach" podczas gwinta niektóre karty straciły tło widziałem tylko kółeczka ze znakami do czasu położenia karty na stole.
1.11 Novigrad - "Poeta w opałach" podczas zasadzki jeden z wojowników stał w miejscu.
1.00 Novigrad - "Poeta w opałach" w obozie mówią że /odbili w lewo/ a okrąg jest na prawo.
1.11 Novigrad - "Kabaret" w czasie napadu miałem 2 miecze na plecach i następny w dłoni.
1.11 Novigrad - "Kabaret" w domu Latreca pada deszcz.
1.11 Novigrad - "Kabaret" ostatnia rozmowa w Kameleonie nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - "Kabaret" w fabularnych został Scenariusz.
1.11 Novigrad - "Śmiertelne grzechy" -Znajdź... Eustachego- rozmowa tłumu nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - "Śmiertelne grzechy" kropki do domu cieśli prowadzą przez boczny budynek bez drzwi.
1.00 Novigrad - "Niebezpieczna gra" w domu krasnoluda zdobyłem po 2 miecze i naszyjniki.
1.11 Novigrad - "Niebezpieczna gra" przeniknąłem przez drzwi w przeciwnym kierunku niż mówił sepleniący strażnik.
1.11 Novigrad - "Niebezpieczna gra" przed rozmową z Diukem w kanałach utopiec leciał jak po aardzie.
1.00 Novigrad - "Statuetka żołnierza" w bezpiecznym miejscu mam do wyboru /Odczarujmy szlachcica/ ale mówię żołnierza.
1.00 Novigrad - "Statuetka żołnierza" po odczarowaniu mam miecz w dłoni.
1.11 Oxenfurt - "Pijak z Oxenfurtu" po zbadaniu biżuterii kropki prowadzą do innego budynku przylegającego do karczmy.
1.00 Oxenfurt - "Pijak z Oxenfurtu" -Zabij katakana- na X mimo zabicia.
1.11 Novigrad - "Kierunek Skellige" niby na terenie Novigradu a nie Różne miejsca.
1.11 Novigrad - "Poszukiwanie... kota 3" w 'Siedlisko potworów' obok *Pieczara* po interakcji z głową kota brak /Warto się tu rozejrzeć/.
1.00 Novigrad - "Wróg publiczny" -Porozmawiaj z Yennefer...- cele zadania nie każą mi tego robić a po rozmowie z Triss na X.
1.00 Novigrad - "Wróg publiczny" po rozmowie z Triss a wcześniej z Yen -Porozmawiaj z Yennefer...- na X.
1.00 Novigrad - "Wróg publiczny" Triss w czasie rozmowy przechodzi przez megaskop.
1.00 Novigrad - "Wróg publiczny" w fabularnych zostały Agaty.
1.00 Novigrad - "Kwestia życia i śmierci" Ingrid nie miała założonej maski o której mówił strażnik.
1.00 Novigrad - "Kwestia życia i śmierci" w fabularnych została Maska wilka.
1.00 Novigrad - "Represje w Novigradzie" w fabularnych został List o skarbie, List gończy x3.
1.00 Novigrad - "Teraz albo nigdy" Triss została o po ostatniej scence mam ściągnięte buty i rękawice.
1.00 Novigrad - "Spisek" rozmowa z 1 trolem nie zgadza się z napisami.
1.11 Novigrad - "Spisek" niby na terenie Novigradu a nie Różne miejsca.
1.11 Novigrad - "O wysoką stawkę" koń na parterze.
1.11 Novigrad - "O wysoką stawkę" hrabia zagrał 2x Kejrana w 1 rundzie.
1.00 Novigrad - "O wysoką stawkę" po zakończeniu jestem rozebrany.

1.11 Novigrad - 'Gniazdo potworów' na południowy zachód od Ursten brak potworów.

1.00 Novigrad - Po rozmowie z Marcus T. K. Hodgsonem ląduje na stosie książek.
1.00 Novigrad - U kowala na rynku szaleją sztandary (wiszą pod kątem 45\znikają w ścianie\powiewają na wietrze - na zmianę).
1.11 Novigrad - Kupiec z butelkami nie ma ikonki.
1.11 Novigrad - W Szałwii i rozmarynie włóczęga leżał w powietrzu.
1.11 Novigrad - W Szałwii i rozmarynie na samej górze drzwi otwarte do czasu zadania.
1.11 Novigrad - Kapłan W.O. (od hasła) rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - Chyba wszystkie kropki do\z Zimorodka prowadzą przez boczne drzwi.
1.11 Novigrad - Kuternoga Katarzyna jedna z dziewczyn czasami tańczy w powietrzu.
1.11 Novigrad - Kuternoga Katarzyna Geralt chodzi tylko na najniższym piętrze.
1.00 Novigrad - Między Latającym Jeleniem a *Latarnia morska* kilka roślin nie jest umocowany do gruntu.
1.11 Novigrad - *Wiatrak Luciana* Kupiec brak reakcji na /Pokarz mi swoje towary/.
1.11 Novigrad - Jawornik południowe obwieszczenie wisi w powietrzu po "Oko za oko".
1.11 Novigrad - Arette belki (te z kwiatami) jednego z budynków są szare.
1.11 Novigrad - Jantra belki (te z kwiatami) na dwóch budynkach są szare.
1.11 Novigrad - Alness belki (te z kwiatami) jednego z budynków są szare.
1.11 Novigrad - Chata od "Drób w opałach" belki (te z kwiatami) są szare.
1.00 Novigrad - Luźna rozmowa z Dudu nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - Drzwi w Kameleonie ciągle otwarte po oficjalnej zmianie nazwy.
1.11 Novigrad - Carsten brak zadania.
1.11 Novigrad - *Kryjówka temerskich partyzantów* jedno z ognisk świeci w kwadrat.
1.00 Novigrad - Brzy bramie Chwały na stosie nie było widać ani słychać czarodzieja Moritza ale po zabiciu strażników pojawił się.
1.00 Novigrad - Carsten rozmowa z Kupcem nie zgadza się z napisami.
1.00 Novigrad - Dodatkowo w fabularnych został Glejt Wiecznego Ognia.


1.00 Wyzima - Po powrocie do ambasadora w trakcie rozmowy zniknęła mapa ze stołem a pionki wiszą w powietrzu - przed wizytą na Skellige.


1.11 Skellige - "Kierunek Skellige" pierwsza rozmowa po przypłynięciu nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Kierunek Skellige" rozmowa z Yen nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Umarł król,..." rozmowa z Yen na moście nie zgadza się z napisami.
1.00 Skellige - "Kredyt zaufania" po 2 rozmowie mam wyciągnięty miecz.
1.11 Skellige - "Gdyby kózka nie skakała" zaliczone bez żadnego wpisu postępu.
1.11 Skellige - "Kredyt zaufania" zaliczone bez żadnego wpisu postępu.
1.11 Skellige - "Poszukiwanie... kota 4" pancerz brak reakcji na interakcje z głową kota /Warto się tu rozejrzeć/.
1.00 Skellige - "Poszukiwanie... kota 4" m. srebrny brak reakcji na interakcje z głową kota /Warto się tu rozejrzeć/.
1.00 Skellige - "Co kryje głębia" zaczyna i kończy się od listu po przeczytaniu go klucz znika a ma czerwoną czaszkę.
1.11 Skellige - "Cena honoru" pierwsza rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Ku chwale Freyji" kropki prowadzą na inną mapę przez znacznik szybkiej podróży.
1.11 Skellige - "Ku chwale Freyji" niby na terenie Novigradu a nie Skellige.
1.11 Skellige - "Miecz rodowy" ostatnia rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Wyścigi #miałków" pisane 2x Ś 1x ś.
1.00 Skellige - "Upiór z Eldbergu" gdy byłem około 200 kroków od znacznika podróży to się aktywował.
1.00 Skellige - "Upiór z Eldbergu" w fabularnych został List do latarnika.
1.11 Skellige - "Za siedmioma morzami" niby na terenie Skellige a nie Różne miejsca.
1.00 Skellige - "W sercu lasu" w fabularnych zostały Serce wilka.
1.11 Skellige - "W sercu lasu" -Zniszcz totemy...- na X.
1.11 Skellige - "W sercu lasu" po wykonaniu zadania Sven się odradza.
1.00 Skellige - "Wściekłe pięści Skellige" po walce z Olafem rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.00 Skellige - "W wilczej skórze" fabularnych zostały Mięso wilkołaka, Klucz do kłódki, Dziennik Morkvarga, Przeklęty kieł a w do użytku Gnijące mięso.
1.11 Skellige - "Egzamin z alchemii" po ostatniej rozmowie nie mogę podjąć żadnej interakcji a kamerę w głowie x1.
1.00 Skellige - "Egzamin z alchemii" w fabularnych zostały List gorzelnika, Dziennik gorzelnika.
1.11 Skellige - "Echo przeszłości" po pierwszym użyciu maski postacie ponownie się pojawiły i stały w miejscu już bez użycia maski.
1.11 Skellige - "Echo przeszłości" po ostatnim użyciu maski rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Echo przeszłości" ikona alchemika została tam gdzie rzucali czar przez pewien czas.
1.11 Skellige - "Rozgrywki na..." rozmowa z Crachem nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Poszukiwanie... gryfa 4" wilkołak przy Kaer Dhu zniknął.
1.11 Skellige - "Zaginiony syn" Geralt nic nie powiedział na temat skarbu w podziemiach.
1.11 Skellige - "Najgroźniejszy potwór..." jaskinia nie ma znacznika.
1.11 Skellige - "Najgroźniejszy potwór..." w jaskini Geralt chodzi.
1.11 Skellige - "Najgroźniejszy potwór..." gdy przyjdę na miejsce spotkania za wcześnie Geralt nie mówi że trzeba poczekać (na wcześniejszej łatce mówił).
1.00 Skellige - "Najgroźniejszy potwór..." rozmowa z potworami nie zgadza się z napisami na temat 1 uratowanego potwora.
1.11 Skellige - "Jaskinia snów" duch tarczownika stał w miejscu.
1.00 Skellige - "Władca Undvik" Geralt nic nie mówi na temat wrót\palisady statku przez które trzeba iść na około (na wcześniejszej łatce mówił).
1.00 Skellige - "Władca Undvik" wieś Urskar nie ma interakcji z mieczem.
1.00 Skellige - "Władca Undvik" Ruiny Dorve w chacie pojemniki w powietrzu.
1.00 Skellige - "Władca Undvik" w fabularnych został Klucz do klatki z Vigim.
1.00 Skellige - "Władca Undvik" Ósmy rozmawiałem z nim na wszystkie tematy a po śmierci giganta znowu świeciły na złoty.
1.11 Skellige - "Żelazna dziewica" Svern poleciał jak po aardzie.
1.00 Skellige - "Żelazna dziewica" po zakończeniu jestem rozebrany.
1.11 Skellige - "Wybraniec bogów" -Zapytaj Udaryka,...- kropki prowadzą do tylnej ściany.
1.11 Skellige - "Wybraniec bogów" Geralt w nawiedzonym domu biega.
1.11 Skellige - "Wybraniec bogów" -Wróć do Udaryka- rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Wybraniec bogów" po zakończeniu misji nie mogę przywołać Płotki.
1.11 Skellige - "Królewski gambit" na sali jest miecz z którym niema interakcji.
1.11 Skellige - "Królewski gambit" rozmowa jarlów na uboczu nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - "Królewski gambit" rozmawiałem z Lugos na temat jego syna i Jaskini Snów w Kaer Muire a na podwórzu znowu świeciło na zloty.
1.11 Skellige - "Królewski gambit" podczas pościgu z Cerys Płotka trafiła 3 razy na niewidzialną ścianę.
1.00 Skellige - "Królewski gambit" w fabularnych zostały Zioła Hjorta
1.11 Skellige - "Szlak bohaterów" 16 poziom aktywuje się dopiero po "Wieża znikąd" 30 poziom.
1.00 Skellige - "Tajemniczy pasażer łodzi" pojawiło mi się na ekranie ale brak takiego wpisu w zadaniach.
1.11 Skellige - "Ostatnie życzenie" po walce na statku rozmowa nie zgadza się z napisami.
1.00 Skellige - "Wróg publiczny" -Porozmawiaj z Yennefer...- cele zadania nie każą mi tego robić ale zaliczają po rozmowie.
1.11 Skellige - "Skarb pechowca" w nieskończona mogę otwierać zwłoki mimo że puste.

1.11 Skellige - 'Strzeżony skarb' przy Blandare upiory się pojawiły w Kurhanie i się nie ruszały.
1.11 Skellige - 'Ludzie w opałach' Ferlund ikona kowala był widoczna.
1.00 Skellige - 'Ludzie w opałach' Ferlund w fabularnych został Klucz do klatki.
1.11 Skellige - 'Ludzie w opałach' Ferlund brak kowala po pójściu po nagrodę.
1.11 Skellige - 'Kontrabanda' w zatoce przy Kaer Trolde podczas burzy tonąłem do dna prawie zabrakło powietrza na wypłynięcie.
1.11 Skellige - 'Kontrabanda' 730 kroków na południe od Urialli na lewo od wysepki brak znacznika.
1.11 Skellige - 'Strzeżony skarb' wyspa na południowy zachód z Cyklopem na 21 poziomie skrzynia wisi w powietrzu.
1.00 Skellige - 'Ukryty skarb' na *Kaer Almhult* w fabularnych został Klucz do więzienia.

1.00 Skellige - Kaer Trolde przed karczmą gdzie posila się Płotka stoją ludzie i ciężko na nią wsiąść do czasu zakończenia walk.
1.11 Skellige - Arinbjom rozmowa z Karczmarzem nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - Podczas "Umarł król,..." rozmawiałem z Lugosem na wszystkie tematy a w jego siedzibie znowu świeciły na złoty.
1.11 Skellige - Kaer Trolde Płotka weszła do karczmy.
1.00 Skellige - Statki z ikoną i bez między wyspami mają pole ochronę przez co robią wgłębienie w wodzie.
1.00 Skellige - Około 345 kroków na wschód od *Cmentarzysko wielorybów* pomiędzy kontrabandami wysoko w powietrzu rośliny.
1.00 Skellige - Czasami nie mogę płynąć łódką szybko wtedy puszczam ster i łapie ponownie wtedy mogę znowu płynąć szybko.
1.11 Skellige - Harviken w karczmie Geralt biega.
1.00 Skellige - Straciłem możliwość nurkowania chyba że zostanę wciągnięty pod wodę po szybkiej podróży naprawiło się.
1.11 Skellige - Na wyspie najdalej na południe od Holmstein jest ciało z czerwoną poświatą bez interakcji.
1.00 Skellige - Jaskinia na wschód od Larvik niema znacznika.
1.00 Skellige - 163 kroki na zachód od Ogrodu Freyji jest budynek którego niema na mapie a na każdej mapie są pokazane nawet ruiny.
1.00 Skellige - Hindarsfjall rozmowa z kapłanką z ikoną alchemii nie zgadza się z napisami.
1.11 Skellige - Hindarsfjall dostałem doświadczenie bez powodu albo z dużym opóźnieniem (na drodze na północ od Ogrodu Freyji a za drugim razem przy Larvik).
1.00 Skellige - Hov staruszka trzyma książkę jak tarcze.
1.11 Skellige - Gwint po remisie z handlarzem od "Znalezione nie kradzione" musiałem używać klawiatury bo myszką mogłem kłaść tylko karty na stół.
1.00 Skellige - 20 kroków na południe od znacznika *Stopy giganta* unoszą się kamyki.
1.11 Skellige - Kaer Trolde w jednej z chat w porcie Geralt biega.
1.11 Skellige - Budynek od "Mapy skarbów" niema na mapie a na każdej mapie są pokazane nawet ruiny.
1.00 Skellige - Krabopająk pomiędzy *Port w Holmstein* a Jaskinią snów po śmierci toczył się do góry około 15 metrów.
1.11 Skellige - Pomiędzy *Port w Holmstein* a znacznikiem Jaskini snów 120 kroków na zachód mapa przełącza się na podziemia.
1.00 Skellige - Ruiny Dorve są 2 głowy wilka "Poszukiwanie ..." ale 1 aktywna.
1.11 Skellige - Gdy wróciłem do Udaryka po "Królewski gambit" miał oboje oczu.
1.00 Skellige - W jaskini obok zwłok "Co kryje głębia" jest czerwona skrzynia której nie można otworzyć.
1.00 Skellige - Dodatkowo w fabularnych został Miecz Haskulda Rogatego na którego nie miałem zadania.
1.11 Skellige - Dodatkowo w fabularnych został Wierszyk który zdobyłem na północ od Kaer Gelen.


1.11 Kaer Morhen - "Najbrzydszy..." niby na terenie Kaer Morhen a nie Różne miejsca.
1.00 Kaer Morhen - "Poszukiwanie... wilka 4" brak interakcji z głową za wodospadem /Warto się tu rozejrzeć/.
1.11 Kaer Morhen - "Miecz Berengara" po pokonaniu czarta Geralt mówi o biesie.
1.00 Kaer Morhen - "Miecz Berengara" w fabularnych zostały Notatki Berengara.
1.00 Kaer Morhen - "Wiedżminska kuźnia" w fabularnych został Monstrum, albo Wiedźmina opisanie. Tom 2.
1.11 Kaer Morhen - "Ostatnia próba" Lambert nic nie mówił na temat użycia kuszy (na wcześniejszej łatce mówił).
1.00 Kaer Morhen - "Efekt cieplarniany" w fabularnych został List czarodzieja rezydenta.
1.00 Kaer Morhen - "Zakłócenia" w fabularnych został Potestyzator.
1.11 Kaer Morhen - "Nie ma jak w domu" po przebudzeniu Geralt nie ubiera spodni.
1.11 Kaer Morhen - "Va faill, elaine" gdy odzyskałem kontrole nad ruchami Geralta Rozmowa Yen z Vesemirem nie zgadza się z napisami.
1.00 Kaer Morhen - "Va faill, elaine" w fabularnych zostało Filakterium, Wywary z traw, Płyn rdzeniowy Widłogona.
1.11 Kaer Morhen - "Va faill, elaine" po odczarowaniu wszyscy chodzą po Ponurym Albercie.

1.11 Kaer Morhen - Po wschodniej stronie jeziora Endriaga wspinała się pionowo.

1.11 Skellige - "Towarzysze ..." -Porozmawiaj z Cerys- kropki prowadzą do Cracha.
1.11 Wyspa mgieł - Na najbardziej południowej drodze źdźbło trawy w powietrzu.
1.11 Kaer Morhen - Po teleporcie z Wyspy mgieł mam ściągniętą kusze.
1.00 Kaer Morhen - Po skończonych zakupach u Keiry nie wyświetlają się opcje dialogowe aż nie wcisnę strzałki.
1.00 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" gdy Geralt wychodzi wrota są wbite w gzyms.
1.00 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" w scence po wyjściu Geralta żadna z dziewczyn nie ma założonego DLC.
1.00 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" Gdy Geralt w biegu wskakuje na Płotkę to nie ma założonego tego co jej kupiłem.
1.00 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" Ciri podczas szału nie miała założonego DLC.
1.11 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" Vesemir po śmierci miał na plecach 1 miecz i 1 pustą pochwę a gdy Geralt schował drugi miecz to znikną z pochwą.
1.11 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" podczas pogrzebu to czasu panoramy płoną tylko Vesemir.
1.11 Kaer Morhen - "Bitwa o Kaer Morhen" kilka razy po scenkach znikały mi mikstury T i Y do czasu wciśnięcia Tab.


1.00 Velen - "Łysa góra" przed namiotem Tekli kobieta ma podpis Chłop.
1.00 Novigrad - Drzwi do Kameleona zamykają się w końcu po "Łysa góra".
1.00 Kaer Morhen - Wszyscy wyjechali prócz Dzwoneczka (od 1.11 x2) i Keiry z którą mogę znowu rozmawiać na tematy z Velen koloru złotego.
1.11 Novigrad - "Przez czas i przestrzeń" w Kameleonie muzyka z karczmy i zadania nakładają się na siebie .
1.11 Novigrad - "Wyrównanie rachunków" rozmowa z Dudu nie zgadza się z napisami.
1.11 Novigrad - "Wyrównanie rachunków" rozmowa z Beą literówka (...dobre was nakarmią).
1.11 Novigrad - "Wyrównanie rachunków" rozmowa z Ciri że wybrałem Triss nie zgadza się z napisami.
1.11 Novigrad - "Wyrównanie rachunków" podczas scenek i po odzyskaniu kontroli na stole kubki w powietrzu.
1.00 Novigrad - "Najciemniej jest pod latarnią" gdy rozmawiałem z Triss w retrospekcji było że odebrałem Keirze notatki ale ja tego nie zrobiłem.
1.11 Novigrad - "Najciemniej jest pod latarnią" rozmowa przy fontannie nie zgadza się z napisami.
1.11 Novigrad - "Najciemniej jest pod latarnią" nie zdążyłem wyjść z łaźni a już była częściowo naprawiona (po wczytaniu gry).
1.00 Novigrad - "Wielka ucieczka" zbieg ma kłopoty ze wspinaczką robi to po 2 razy.
1.00 Novigrad - "Wielka ucieczka" w ruinach straciłem możliwość nurkowania.
1.00 Novigrad - "Wielka ucieczka" w fabularnych została Dźwignia.
1.00 Novigrad - Płotka weszła do Kameleona a ja mogłem na niej jeździć.
1.11 Novigrad - Zoltan stoi po pas w podeście Kameleona na zewnątrz.
1.11 Skellige - "Kamień słoneczny" rozmowa z poławiaczami nie zgadza się z napisami.
1.00 Skellige - "Dziecko starszej krwi" miecz Ciri zniknął.
1.00 Skellige - "Na cienkim lodzie" żadna z dziewczyn nie ma założonego DLC.
1.11 Skellige - "Tedd Deireadh..." znikały mi mikstury T i Y do czasu wciśnięcia Tab.
1.00 Skellige - "Tedd Deireadh..." po wejściu do wieży brak DLC Ciri oraz założonego stroju Geralta w retrospekcji.
 
Last edited:
Trochę się napracowałeś. +
Przeszedłem grę 6 razy(właściwie 5 bo po którejś aktualizacji nie mogłem raz skończyć). Większość błędów które wymieniłeś to błędy indywidualne tzn. u Ciebie są a u mnie ich nie ma. Nie będę pisał które bo żaden nie uniemożliwił mi zakończenia gry tak jak zakładałem. Mam to szczęście, że moja instalacja jest wyjątkowo bugoodporna, a instalowałem ją w maju. Na drobiazgi nigdy nie zwracałem uwagi, nawet drzewo wiszące 20m nad oceanem mi nie przeszkadzało, albo zawieszający się wieloryb. Mijam takie coś i prę dalej do celu.
Jeśli miałbym wymienić największy błąd gry to zakwalifikowanie dzikiego gonu jako potwory, a przecież to tylko elfy czasami używające białego zimna dla swoich celów.
Nagie miecze - zgadza się błąd denerwujący, pojawia się dokładnie w momencie ataku gryfa w Białym Sadzie, przed atakiem Vesemir ma pochwy a po ataku już nie, i tak do końca gry.
Płotka - koń debil. To stworzenie powinno mieć urżnięty łeb i przytroczony do innego konia jako trofeum. Modle się o moda gdzie będę mógł to zrobić. 50% wyścigów przegranych przez nagłe zatrzymanie się tego parszywca. Nawet mała gałązka w lesie i STOP.
Dziury w mapie zwłaszcza na bagnach, Gerald wpada po kolana do wody w dziurę metr na dwa i koniec, tylko wczytanie save'a pomaga.
Brak reakcji na zagrożenie czyli nie wyciąganie miecza w czasie walki - pisałeś o tym. Raz zatłukłem gołymi pięściami Wiwerne lvl14, bo pan Gerald raczył oszczędzać swój piękny srebrny miecz. Mógłbym jeszcze parę błędów znaleźć, ale jak wspomniałem nie miały wpływu na grę.

Żeby twoja praca nie poszła na marne prześlij ją do supportu, ale dokładniej opisz okoliczności.


Podsumowując:


PŁOTKA TO DEBIL!!!
 
Nie mam pojęcia po co spis 1.00 jest wymieszany z 1.11, pewnie część poprawili, a to forum raczej do historycznych nie należy… ;)

50% wyścigów przegranych przez nagłe zatrzymanie się tego parszywca. Nawet mała gałązka w lesie i STOP.
Oj tam, oj tam, zabrakło instrukcji obsługi qunia typu „nadaje się do jazdy głównie po wyznaczonych trasach, skoki przez przeszkody udają się sporadycznie”…
Założenia programistyczne dotyczące sterowania, patrząc na plik konfiguracyjny, są trochę nazbyt rozbudowane, tak, że wszystkiego nawet w opcjach nie ogarnęli, dostarczając duze, dodatkowej dawki emocji tym, którzy śmieli grać nie na tych domyślnych…
 
Top Bottom