Sposób na łatwą kasę

+
+ bug na kopiowanie itemow obowiązkowo. Tak po 4000 to męczarnia. Ja tych obrazów mam ile chce i zawsze na wszelki wypadek zostawiam kilka jak coś kupuje.
 
Czy to zamierzone czy niedopatrzenie - nie wiem. Ale jest kilka przedmiotów, które możesz stworzyć craftingiem i rozłożyć na większą ilość składników, z których były zrobione lub składniki wyższej jakości, warte więcej (np. granaty GASH i CHAR, MaxDoc, Bounce Back). Korzystając z takich pętli można mieć praktycznie nieograniczoną ilość składników. Wiele wytwarzanych przedmiotów można również sprzedać drożej niż składniki (niektóre pancerze wierzchnie, broń), z których się je tworzy. Wytwarzanie jest potencjalnie nieskończonym źródłem eurodolarów. I nie trzeba mieć 20 zdolnośći technicznych. Czy to exploit? Dla mnie nie. Może celowo jest tak zaprojektowane. Nie jest mi trudno uwierzyć w to, że zdolny technik jest w stanie zarabiać na swojej pracy. Reprezentowanej w grze poprzez nudne i powtarzalne wciskanie przycisku "Stwórz".
 
Natomiast informacja o duplikowaniu modow jest juz zupelnie inna bajka, nie jest to ani cheat ani exploit - tylko najprawdopodobniej zwykly bug i taka wiedza jest juz jak najbardziej uzyteczna.
Najpierw piszesz o tym, że nie chcesz słyszeć o takich sposobach, a potem, że duplikowanie modów to nie exploit tylko bug. XD To czy nazwiesz daną rzecz bugiem czy exploitem nie zmienia faktu, iż jest to wykorzystywanie niedopatrzeń twórców w mechanice. A robiłem to tylko po to by zrobić głupie osiągnięcie związane z kupnem wszystkich aut. Nie musisz z tego korzystać, możesz używać bugów a nie exploitów. XD
 
Top Bottom