Sposób na łatwą kasę

+
Nie wiem czy już ten sposób był opisywany na forum, czy też nie. Musimy wykonać zadanie "Przesyłka polecona". Wchodzimy w posiadanie obrazu wartości 4000 dolców.

20210109092407_1.jpg


Wystarczy teraz udać się do skrytki i go sprzedać. By znaleźć obraz musimy wejść w zbiorczą zakładkę, bo nie ma go w rupieciach ani żadnej innej (eh... interfejsy Redów...). Sprzedajemy obraz:

20210109093515_1.jpg


Po czym wychodzimy z ekranu skrytki i wchodzimy do niego z powrotem. Teraz obraz wart jest 5 dolców:
20210109093527_1.jpg


Odkupujemy i sprzedajemy ponownie po czym znowu odkupujemy. W każdej skrytce jest 20 000 dolców, więc wystarcza na pięć takich transakcji. Oczywiście należy się upewnić czy po wyczyszczeniu skrytki z kasy odkupiliśmy obraz i jest on w naszym ekwipunku. I od nas zależy czy będziemy czekać przy jednej skrytce 24h by kasa się odnowiła, czy też będziemy jeździć od skrytki do skrytki przy okazji wykonywania zadań tak jak ja robię. Nie chcę zbytnio tego przeoczenia wykorzystywać. Raczej na tyle by starczyło mi kasy na kupno wszystkich aut, tym bardziej, że sporo kasy wpada mi też ze sprzedaży lootu.
 
Nie wiem czy już ten sposób był opisywany na forum, czy też nie. Musimy wykonać zadanie "Przesyłka polecona". Wchodzimy w posiadanie obrazu wartości 4000 dolców.

View attachment 11134577

Wystarczy teraz udać się do skrytki i go sprzedać. By znaleźć obraz musimy wejść w zbiorczą zakładkę, bo nie ma go w rupieciach ani żadnej innej (eh... interfejsy Redów...). Sprzedajemy obraz:

View attachment 11134583

Po czym wychodzimy z ekranu skrytki i wchodzimy do niego z powrotem. Teraz obraz wart jest 5 dolców:
View attachment 11134586

Odkupujemy i sprzedajemy ponownie po czym znowu odkupujemy. W każdej skrytce jest 20 000 dolców, więc wystarcza na pięć takich transakcji. Oczywiście należy się upewnić czy po wyczyszczeniu skrytki z kasy odkupiliśmy obraz i jest on w naszym ekwipunku. I od nas zależy czy będziemy czekać przy jednej skrytce 24h by kasa się odnowiła, czy też będziemy jeździć od skrytki do skrytki przy okazji wykonywania zadań tak jak ja robię. Nie chcę zbytnio tego przeoczenia wykorzystywać. Raczej na tyle by starczyło mi kasy na kupno wszystkich aut, tym bardziej, że sporo kasy wpada mi też ze sprzedaży lootu.

Hej powiedz jedną rzecz ja nie sprzedaje śmieci bo je przerabiam na złom ale natknąłem się gdzieś na filmik

Gościu hurtowo sprzedawał śmieci w kioskach które mają ograniczenia do 20k eu ale gdy masowo sprzedawał dostawał więcej kasy

Czy zdarzyło się u Ciebie coś podobnego?
 
Albo jeszcze prościej - włączyć konsolę i dać sobie dowolną ilość golda i innych rzeczy wedle uznania ;)
 
Mam prosbe - zalozcie dla tego typu rewelacji nowy dzial lub sekcje, np. cheats & exploits.
 
Mam prosbe - zalozcie dla tego typu rewelacji nowy dzial lub sekcje, np. cheats & exploits.
Tyle że nie ma to większego sensu bo proste zmiany numeryczne można bardzo szybko wprowadzić - Redzi mogą sporo załatać w 1.07 czy 1.08 o ile w ogóle będą pracować nad jakością rozgrywki a nie tylko konsole i darmowe "DLC". To co działa dzisiaj może nie działać jutro.

Plus np. duplikowanie modów do broni i ciuchów jest szkodliwe i wprowadza ludzi w błąd bo zduplikowane mody nie sumują się mimo iż nie-duplikowane wersje to robią (nie wszystkie mody się sumują, ale te które to robią zazwyczaj nie lubią duplikowania).

Na PC niezawodna jest konsola, na konsolach trochę o to trudniej.
 
Tyle że nie ma to większego sensu bo proste zmiany numeryczne można bardzo szybko wprowadzić - Redzi mogą sporo załatać w 1.07 czy 1.08 o ile w ogóle będą pracować nad jakością rozgrywki a nie tylko konsole i darmowe "DLC". To co działa dzisiaj może nie działać jutro.

Plus np. duplikowanie modów do broni i ciuchów jest szkodliwe i wprowadza ludzi w błąd bo zduplikowane mody nie sumują się mimo iż nie-duplikowane wersje to robią (nie wszystkie mody się sumują, ale te które to robią zazwyczaj nie lubią duplikowania).

Na PC niezawodna jest konsola, na konsolach trochę o to trudniej.
Nie rozumiesz. To, co opisal Sebogothic, to bug exploit w czystej postaci. Ja dla przykladu nie chce o takich rzeczach w ogole wiedziec. (Gwarantuje, ze nie jestem w tym pragnieniu osamotniony). Natomiast informacja o duplikowaniu modow jest juz zupelnie inna bajka, nie jest to ani cheat ani exploit - tylko najprawdopodobniej zwykly bug i taka wiedza jest juz jak najbardziej uzyteczna. Jesli wchodze na forum do dzialu "Rozgrywka", to szukam porad jak rozwijac postac, gdzie znalezc jakas bron lub schemat, ewentualnie jakich bledow w grze unikac, jak dziala mechanika danego skilla lub jak zrobic jakis quest.
Nie chce natomiast otrzymywac informacji na temat tego, jak wykorzystac jakis bug aby byc niesmiertelnym lub natluc 10 milionow kasy i kupowac wszystko od reki. Do tego odpowiedni bedzie odrebny dzial (ktory np. ja bede omijal szerokim lukiem).
 
Last edited:
nie jest to ani cheat ani exploit - tylko najprawdopodobniej zwykly bug
Ta sama metoda duplikacji co z obrazem. Obraz nie ma ustawionej ceny kupna więc można generować ED tym sposobem, choć jest milion innych, które wymagają równie prostej numerycznej poprawki. Plus można użyć konsoli itd. To gra offline więc można wszystko.
 
Panowie z innej beczki pamiętacie fabułę zadania z tym obrazem ze stacji kosmicznej...

Johnny mówi że na pewno znajdzie się dobry kupiec i teraz pytanko jest jakiś fanatyk obrazów w fabule gry czy poprostu fakt że sprzedamy obraz gdziekolwiek za 4000 eurodolcow?

A może to jest specjalna furtka zostawiona przez studio?
 
A'propos exploitow - czy rozbijanie granatow to jest exploit/bug? Nie leca z nich zadne czesci, a skill rosnie.
 
A'propos exploitow - czy rozbijanie granatow to jest exploit/bug? Nie leca z nich zadne czesci, a skill rosnie.
Jak stworzysz jeden to nagle cały stack może dawać części (chociaż zachowuje się to losowo...), na nowej postaci granaty jak i przedmioty lecznicze mimo że wyposażyłem - zniknęły po rozłożeniu - więc powoli to chyba łatają.

Obecnie wytwarzanie najlepiej się szkoli wielokrotnie ulepszając białe przedmioty, a podstawowe komponenty można generować z puszek napojów czy białego "bounce back".
 
Top Bottom