Spotkania Forumowiczów

+
bassiunia said:
Hula kula to zacny plan, milordzie. Prywatne lekcje rzucania daję. ;)

Jeśli wszyscy jesteśmy jutro w mieście, to może nie odkładajmy na Świętego Nigdy?

Ja Wam dam jutro... jak ja dojadę do Wawy skoro mam koncert w Białym? :D
 
Cholerka. XD To kiedy proponujesz? Tylko nie mów, że we wrześniu, bo obawiam się, że niektórzy mogą mieć sesje poprawkowe, czy coś innego szkoło-podobnego, co uniemożliwi im spotkanie staruszek, jak ja. XD
 
Wiesz pal licho że pił ale jak jeździł po pijaku, o boże to wiesz niebezpieczne , żeby do Warszawy przyjeżdzał :D.
 
Skoro tylko Mrru wyraził chęć spotkania dzisiaj, to bardzo proszę, proponuję 1 września.
I niech tu wszyscy grzecznie wypiszą, że się na niego zgadzają. :p Bo w takim tempie do niczego nie dojdziemy. xD

Jak narazie z przyszłych obecnych widzę takie osobistości forumowe:

mrrruczit
airandilll
genNighty
IwaN - zastanawia się (może potrzebuje argumentu, np "pierwsze piwo gratis"?)
michalek12345
no i ja oczywiście ;)

Jeśli kogoś pominęłam, dajcie znak sygnał.

No nieduże spotkanie, ale na piwko w sam raz. ^^ Na kręgle też będzie ok w takim niedużym gronie pójść.
 
mrrruczit said:
Czyli jestem nie dość dobry? OK, zapamiętam to sobie.

Mrru, jak chcesz piwo dzisiaj, to też może być. Co tam, kręgli nigdy za wiele. ;) Ale specjalnie tłoczno nie będzie, skoro poza nami nikt nie może przybyć.
 
No to co, robimy mikrospotkanie dzisiaj? Spoko.
Jest tylko pewien problem z lokalem, bo o: http://www.hulakula.com.pl/imprezy.html?id=113

Nie wiem, co to za gościu, ale płacić 15zł za zobaczenie go nie ma sensu. Chyba, że jesteście pewni, że da się tego uniknąć?
 

Similar threads

Top Bottom