Spotkania Forumowiczów

+
Hej, spadać z kłótniami z mojego tematu. >.<

Jak komuś nie sprzedadzą alkoholu, to ciocia Basia pomoże. :p To co proponujesz, Mrru?
 
J mam 21 a niedawno w biedronce zostałem poproszony o dowód... Myślałem, że to jest miłe tylko dla kobiet ale się myliłem. Z drugiej strony, jak patrzę w lustro, to ja bym sobie dał więcej, a nie mniej :p

Dla mnie 1 września pasuje, poprawek na szczęście udało się uniknąć, więc wolność aż do października. To kto mnie z dworca będzie odbierał? :D
 
genNighty said:
J mam 21 a niedawno w biedronce zostałem poproszony o dowód... Myślałem, że to jest miłe tylko dla kobiet ale się myliłem. Z drugiej strony, jak patrzę w lustro, to ja bym sobie dał więcej, a nie mniej :p

Dla mnie 1 września pasuje, poprawek na szczęście udało się uniknąć, więc wolność aż do października. To kto mnie z dworca będzie odbierał? :D
Jak to kto, założycielka tematu :) [już chciałem napisać że pomysłodawca, to bym się wkopał]
 
mrrruczit: grywasz w MtG? Ja dawno nie grałem w realu ale mtgo nie ma klimatu więc, pewnie dostałbym w kość w realu.
 
pag-r said:
mrrruczit: grywasz w MtG? Ja dawno nie grałem w realu ale mtgo nie ma klimatu więc, pewnie dostałbym w kość w realu.
Skromne początki, czarna talia głównie, druga czerwona ale takasobie.
 
genNighty said:
To może ktoś pyka w WoW TCG, bo posiadam swoją talię i parę rajdów :)
To może tu?
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/6705-rpgbitewniakikarciankiplanszowki/page__st__40
 
PrzemoRi said:
Warszawa? Ta wieś pod Płockiem? :D
Pomysł nie głupi, choć alkoholu nie piję (szkoda czasu i pieniędzy) to sam bym się chętnie zjawił, niestety latający dywan mi ukradli, paliwo opodatkowali, a nóżki bolą, więc tym razem sobie daruję, choć kto wie, może kiedyś...

A więc to był twój dywan o_O OJjj :D

To może my w Płocku zrobimy? :D
 
mrrruczit said:
W weekend jest promocja na piwko w Szwejku na Pl Konstytucji (1L za 7,5) więc to jest moja propozycja. Godzina dowolna
Nigdy tam nie byłam. XD Wiem wiem, wstyd. Ale Warszawianką jestem od niedawna, wybacz. :p Enyłej, nie znam godzin otwarcia lokalu, więc poproszę godzinę i się zjawię.

@genNighty
Nie ma problemu. Odbiorę. Napisz tylko godzinę przyjazdu wcześniej (ze dwie godziny wcześniej przynajmniej) na PM i się zjawię. Z chlebem, solą i czymś do popicia. :p
 
bassiunia said:
Nigdy tam nie byłam. XD Wiem wiem, wstyd. Ale Warszawianką jestem od niedawna, wybacz. :p Enyłej, nie znam godzin otwarcia lokalu, więc poproszę godzinę i się zjawię.
Sobota - od 10:00 do 24:00
Ja mam bliżej, także ty wymyśl godzinę, numerami się na privie wymienimy (nie zapomnij o Airandilllu) i tyle
 
Ładną tam macie ekipę w Wawie:) Jakbyście robili jakieś gościnne występy, to ja kolejeczkę i przewodnika(we własnej osobie) po krakowskim Kazimierzu mogę zaproponować;)

No to się chyba byśmy się tylko w trzech spotkali.

No, mało nas, mało nas, do pieczenia chleba;) W dodatku ja starszy i poważny pan jestem 25+(właściwie bliżej 30, ale jednak 25+ ładniej wygląda).
 
ja proponuje gdzieś w złotych tarasach bo słabo znam wawe i będe miał bliżej z dworca( poniedziałek ) dziś by raczej nie dał rady
 
Parachrist said:
Ładną tam macie ekipę w Wawie:) Jakbyście robili jakieś gościnne występy, to ja kolejeczkę i przewodnika(we własnej osobie) po krakowskim Kazimierzu mogę zaproponować;)

Kraków = smok wawelski = ognisty oddech smoka = ognista woda = męki dnia nastęnego... :D
 
mrrruczit said:
Sobota - od 10:00 do 24:00Ja mam bliżej, także ty wymyśl godzinę, numerami się na privie wymienimy (nie zapomnij o Airandilllu) i tyle
To może żeby mieć jeszcze opcję zmiany lokalu na inny, gdyby coś nam ciekawego (kręgle XD) przyszło do głowy, 18? Airandilll, pasuje Tobie?

mrrruczit said:
ja proponuje gdzieś w złotych tarasach bo słabo znam wawe i będe miał bliżej z dworca( poniedziałek ) dziś by raczej nie dał rady
Czyli dzisiaj odpada dla Ciebie. A 1 września jest ok? I nie ma sprawy, odbierzemy Cię z dworca, jak będzie trzeba. :) Tylko nie wiem, o co kaman z tym poniedziałkiem. Ja w tygodniu nie mogę, praca, te sprawy...
 

Similar threads

Top Bottom