Spotkania Forumowiczów

+
Spotkania Forumowiczów

Jestem prawie pewna, że taki temat był. Ale niestety nie jestem w stanie go namierzyć. Więc pełna obaw o swoje życie zakładam nowy. XD

Jako, że trochę Warszawiaków (albo naturalizowanych obywateli tego miasta, jak ja) się tutaj zebrało, proponujemy z Mrru spotkanko przy piwku, zanim lato do reszty nam się nie skończy. ^^
Gdzieś w okolicach Centrum najlepiej. Jeśli o mnie chodzi, to może w jakiejś kręgielni, żeby było co robić oprócz gadania (nałogowy gracz, nawet bez komputera pod ręką ;]).

Ktoś się pisze?

==============================
Najbliższe ustalone spotkanie:
==============================
Data: nigdy
Miejsce: nigdzie
Godzina: ...

Kto będzie: nikt
 
Last edited:
Kraków, Kraków się zgłasza! A nie tylko stolyca i stolyca;) Aczkolwiek chyba faktycznie krakusów tutaj niewielu.
 
Gdańszczan również nie ma zbyt dużo... Czy będą tematy że tak to określę "regionalne"? (mianowicie spotkania w różnych częściach Polski)
 
Kraków Krakowem ale Warszawa jest, jako pierwsze takie spotkanie, najlepszym wyborem. Jeśli takie spotkania udałoby się organizować w kolejnych latach, to wtedy można by było pomyśleć o innych miastach, coby nie popaść w stagnację :)

A to dla Mru już się spotkania Versusowców znudziły? :D
 
genNighty said:
A to dla Mru już się spotkania Versusowców znudziły? :D
Nie wytrzymał w listopadzie 1 dnia i już marudził, ze mu się nie chce siedzieć w pubie xD Ale jakoś dotrwał do końca :p
 
Dobra dobra... Bo tu zaczyna się robić tablica typu "jest ktoś z..." W chwili obecnej ten temat dotyczy spotkania w Warszawie. Osoby z innych miast które chciałyby się spotkać niech poczekają do ustalenia terminu spotkania warszawskiego. Błagam, uniknijmy bajzlu.
 
RedpowerPl said:
Dobra dobra... Bo tu zaczyna się robić tablica typu "jest ktoś z..." W chwili obecnej ten temat dotyczy spotkania w Warszawie.
Proponuję zatem zaktualizować tytuł wątku.

PS A Warszawa jeszcze kiedyś pożałuje. :mad:
 
Dobra, skoro są chętni (co mnie cieszy) i nie zostałam jeszcze obrzucona niebieskimi jajami za założenie tematu (czym jestem zachwycona XD), który napewno gdzieś widziałam; oddaję pod głosowanie datę, bo z tym będzie chyba najtrudniej. ^^

Ogólnie ja się dostosuję, jeśli tylko będzie to po 19 i najchętniej w weekend.

Vojtasass, ale czemu? O.O Uwielbiam Wrocław, zawsze chciałam tam mieszkać. Jak mi się kiedyś uda znaleźć pracę w moim mieście marzeń, to będę próbować organizacji spotkań forumowych w Nowej Ziemi. ;)
 
ser-ek said:
Podpisuję się. Jaroo też pewnie xD

A będzie tam uwieczniony poniżej pan?
 
bassiunia said:
Uwielbiam Wrocław, zawsze chciałam tam mieszkać. Jak mi się kiedyś uda znaleźć pracę w moim mieście marzeń, to będę próbować organizacji spotkań forumowych w Nowej Ziemi. ;)
Wybrnęłaś, muszę Ci to przyznać.

Po prostu trochę irytuje mnie, że Wrocław od stolicy dzieli zbyt wiele km (i godzin spędzonych w pociągu) i że pierwsze spotkanie OCZYWIŚCIE musi być w Wawie. Ale nie przejmuj się moimi humorami. ;)
 
Warszawa? Ta wieś pod Płockiem? :D
Pomysł nie głupi, choć alkoholu nie piję (szkoda czasu i pieniędzy) to sam bym się chętnie zjawił, niestety latający dywan mi ukradli, paliwo opodatkowali, a nóżki bolą, więc tym razem sobie daruję, choć kto wie, może kiedyś...
 
Do marudzących - było zaproponować spotkanie w ' swoim' miejscu,a nie jak się pojawia propozycja to 'a ja bym wolał w...'

Ja mogę dowolnie, może być i hula kula, może się w końcu nauczę rzucać.

A zlotów różnorakich nigdy za wiele:)

Airandilll - trzymamy za słowo!
 
Hula kula to zacny plan, milordzie. Prywatne lekcje rzucania daję. ;)

Jeśli wszyscy jesteśmy jutro w mieście, to może nie odkładajmy na Świętego Nigdy?
 

Similar threads

Top Bottom