Spotkania Forumowiczów

+
Dobra - mam newsa. Przyjeżdżam do Warszawy w najbliższy piątek. Będę wieczorem, także możemy zorganizować jakiś wypad na miasto w sobotę. Kto się pisze?
 
Nie wywołuj wilków z lasu ;).

Ja może w sobotę się pojawię, ale na niemal tydzień przed naprawdę nie mogę nic zadeklarować.
 
Ach, może dodam jeszcze, że oprócz dogodnie rozplanowanego planu tygodnia (pracuję zmianowo cały tydzień, z weekendami), muszę jeszcze przeżyć pogo na Iron Maiden :p

Jeśli dwa powyższe punkty zostaną spełnione, będę. Możesz zacząć wymyślać wymówki, żeby zmienić plany. XD
 
Na 16:30 się nie wyrobię raczej, ale do was dołączę po 17 gdzieś tam gdzie będziecie wprowadzać pierwiastek bajkowy do organizmu. Będziecie mnie mogli potem na pociąg odprowadzić nawet :)
 
Ja będę nawet trochę wcześniej, bo rowerem, a kończę robotę o 16. ;)

Ubrana nie wiem jak będę (no bez przesady, to jest za TRZY DNI! O.O), ale rower mój widziałeś, mnie też, moje słuchawki wyglądają tak. XD To do Redpowera, bo reszta (ktokolwiek by się nie zjawił właściwie) miała nieszczęście widzieć mnie na żywo. :p
 
To przy empiku o 16:30 :) Jak zobaczycie dziwnie ubranego jegomościa ale mającego koszulkę z Wiedźmina - to ja.
 
Jadę na podbój Warszawy! Właśnie ruszyłem z Gdańska Polskim Busem. 20 minut i już w korku stoję. Na razie jest ciekawie, bo ktoś zmienił nazwę wifi z "PolskiBus 114" na "Błędny Rycerz" :D
 
Yhm... Ja zrozumiałem że dziś (Bassiunia zresztą też)... W weekend mnie nie ma w wawce, Basi jutro też nei pasuje, takze ten... ;)
 
Na to wychodzi...
Ty, ale w idealnym momencie napisałeś posta, już miałem wychodzić, Bassia wychodziła z pracy i miała jechać, to byśmy się zdziwili :D
 

Similar threads

Top Bottom