Spotkania Forumowiczów

+
To mega ultra spotkanie, na którym będzie prawie całe forum (czyli pięć osób jak dobrze pójdzie) już za tydzień

O... wielkie forumowe spotkanie i JA nic o tym nie wiem?!?




Nieładnie, oj nieładnie....
 
Z tego co czytam, to spotkanie się skasowąło, więc raczej wypisuj resztę, a nie dopisuj nowych. Czy źle mówię?
 
Trzeba było czytać wcześniej. Dopisać Cię? :>

Jak będzie spotkaniowa norma (czytaj "ostre picie" ;) ), to jako (przymusowy) abstynent nie bardzo bym pasował.
Pytanie jeszcze - gdzie i kiedy?
@genNighty, jak mnie nie chcecie to powiedzcie otwarcie - nie obrażę się :harhar: ....
 
Tu nie chodzi o to, że Cię @IwaN nie chcemy. Po prostu tylko Najti i ja zostaliśmy :p Ja jestem tak mega gadatliwa, że idzie przy mnie usnąć, Najti też do gaduł raczej nie należy :D
 
@mrrruczit, będziecie się zabijać na tym zlocie? Bo innego wyjaśnienia dla twojego postu nie widzę :p

Ed.

Całe życie trolling ;)
 
Last edited:
Organizuję wiedźmińskie spotkanie w Poznaniu, 25 października, o godz. 13:00, przed pawilonem nr 14, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas tegorocznego PGA. Wybierających się na tegoroczne PGA zapraszam serdecznie :)
 
Jeżeli ktoś jutro (sobota, 14.10) w Warszawie ma trochę czasu, to będę pracował na imprezie z cyklu "25 godzina" organizowanej przez Jamesona ;) Hala koszyki od 21. Odsyłam Was do fp Jameson Whiskey na facebooku po więcej informacji, bo teraz lecę pracować za barem we Wrocku ;)
 
Szkoda, bo to taki jednorazowy występ. Prawdopodobnie za tydzień będę na takiej samej imprezie w Gdańsku.
 
Poniekąd - taki miesiąc. W sobotę jest impreza w forum przestrzenie od godziny 21 i będę tam polewał alkohol ;-)
 

Similar threads

Top Bottom