Spotkanie Fanów Gwinta - Cybermachina Warszawa 18.12.2022

+

Guest 4409786

Guest
Moi Drodzy :)

Serdecznie Zapraszam na Drugą Edycję Spotkania Społeczności fanów Gwinta i Wiedźmina które odbędzie się w Cybermachina Warszawa w najbliższą Niedziele 18 Grudnia 2022. Miejsce Spotkania: Nowy świat 54/56 Wejście od strony ul Gałczyńskiego!, 00-369 Warszawa. Start o godzinie: 15:00

Jest to już drugie wydarzenie jakie organizujemy na współpracy z CDProjektRED i Gwint Polska - Nieoficjalna Grupa dla Graczy.

Tutaj podrzucam wam filmik - nagranie podsumowujące nasze poprzednie wydarzenie z Października 2022:
Link do Wydarzenia:
1670937135895.png

Post automatically merged:

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/523565756369112

Dzięki Uprzejmości CDProjektRED, którzy wspierają nasze Wydarzenie - dodatkowo Czwórka Najlepszych Graczy z naszego turnieju otrzymają Cyfrowe Nagrody w postaci:

1 Miejsce: 10 Premium Beczek + 400 Pyłu
2 Miejsce: 5 Premium Beczek + 200 Pyłu
3 Miejsce: 2 Premium Beczki + 100 Pyłu
4 Miejsce: 1 Premium Beczka + 50 Pyłu

1670937533683.png
 
Last edited by a moderator:

Lexor

Forum veteran
Nie chodzę po knajpach, widząc na filmiku cennik drinków złapałem się za głowę...

Ostatecznym Premium Beczek
A cóż to za potworek językowy? :ROFLMAO:

BTW: Porównując obrazek to te beczki w polskiej wersji gry inaczej się nazywają. Chyba, że to jakieś nowe?
 
Last edited:

Guest 4409786

Guest
Nie chodzę po knajpach, widząc na filmiku cennik drinków złapałem się za głowę...

Podczas poprzedniej Edycji Gracze którzy uczestniczyli w Turnieju, ale odpadali w trakcie eliminacji otrzymywali alkohol w gratisie w ramach nagrody pocieszenia ;)
Post automatically merged:

A cóż to za potworek językowy? :ROFLMAO:

BTW: Porównując obrazek to te beczki w polskiej wersji gry inaczej się nazywają. Chyba, że to jakieś nowe?
Nie nie. To mój błąd językowy. Po prostu po Angielsku są one: Infinite Premium Kegs. Więc ja je tak przetłumaczyłem, chodzi o to, że są to Beczki Premium które mogą zawierać karty ze wszystkich dodatków itp.
 
Last edited by a moderator:

Lexor

Forum veteran
@XelosPL: A co jak ktoś nie pije? Mógł wtedy dostać równowartość w gotówce? ;)

Jesteś pewien tego "Infinite"? Beczka na obrazku to Ultimate Premium Keg, polska nazwa to Potężna beczka premium.
Potężna beczka zawiera karty ze wszystkich dodatków, a dodatek "premium" oznacza, że karty z beczki będą animowane.

BTW: Musiałeś sam tłumaczyć? Polska firma nie podała ci polskiej nazwy? :rolleyes:
 
Last edited:
Top Bottom