Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

+
Hostile;n9599551 said:
Eeem, czy to jest aby na pewno po polskiemu? :p
:huh:

Dzięki. Forum na komórce nie do końca się sprawdza. Pisanie przez mazianie to zło. Ale już poprawiłam, to znany cytat był!
 
I_w_a_N;n9599251 said:
Super - kolejne spotkanie "elity".

Może zdołam się wbić na jakiś after (jeśli jakaś dobra duszyczka da - w odpowiednim momencie - cynk na forum).

Można wziąć udział w konkursie i też się do "elity" załapać :p.
 
Z jednej strony fajnie byłoby wreszcie odwiedzić studio i spotkać developerów, z drugiej nie wiem jak będzie z dojazdem do Warszawy i powrotem, bo też rozkład jazdy autobusów z mojej miejscowości jakoś nie układa się pomyślnie, co powstrzymuje mnie przed wysłaniem zgłoszenia. No nic, jeszcze dwa dni do namysłu, więc zobaczymy.
 
Yakin;n9599951 said:
Można wziąć udział w konkursie i też się do "elity" załapać :p.

Oj tam, oj tam...


Ja nawet gdybym (jakimś cudem) coś sensownego spłodził zapewne miałbym "specjalne kryteria oceny" :p.
 
eley;n9604961 said:
Ale dostałbyś dodatkowy punkt za wytrwałość. W negatywnym nastawieniu. :p

Wow, będzie "negatywna kategoria" ;) ?

To jadę:

"Downgrade, downgrade, Wiedźmin..."

... skończyłem :p.
 
Minersi;n9596201 said:
rozumiem idziemy nad Wisłę? :D

 
Drogie Panie, drodzy Panow... a nie, to nie do Panów :p

Najprawdopodobniej przywiozę ze sobą łóżko na imprezę, więc zapraszam w kolejkę do leżakowania ze mną w CDPR :D
:hai:
 
Hostile;n9626931 said:
Ło, widać, że CDPR jest przy kasie, dwadzieścia osób (plus modków!) zaprasza :eek:

W konkursie na bank był domyślny punkt 3 - przelew na odpowiednie konto - więc jeszcze wyjdą na plus :D

 
Ech, gdyby pomyśleli i zaczęli po prostu sprzedawać wejściówki, to mogliby takie spotkania organizować co tydzień i każdy byłby zadowolony :p
 
A kto powiedział, że kogokolwiek, gdziekolwiek wpuszczą?
Postawią krzesło z logo firmy/Wiedźmina w holu i każdy będzie mógł sobie usiąść. Czynne 12-17 bo programista ma przerwę i krzesło się zwolni.
Potwierdzone Info
 
Top Bottom