Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

+
erwins;n9627251 said:
A kto powiedział, że kogokolwiek, gdziekolwiek wpuszczą?
Postawią krzesło z logo firmy/Wiedźmina w holu i każdy będzie mógł sobie usiąść. Czynne 12-17 bo programista ma przerwę i krzesło się zwolni.
Potwierdzone Info

A liczył ktoś na coś innego? :p
Byłem tam już dwa razy i za każdym razem tak było, "siedźcie w holu, niestety nie pokażemy wam studia, no bo wiecie, mamy remont..." :p A za ścianą robili Cyberpunka :D
 
Hostile;n9627321 said:
A liczył ktoś na coś innego? :p
Byłem tam już dwa razy i za każdym razem tak było, "siedźcie w holu, niestety nie pokażemy wam studia, no bo wiecie, mamy remont..." :p A za ścianą robili Cyberpunka :D

No no, a "Pan Kazimierz" dalej jedną ścianę będzie malował suchym wałkiem :D
 
Hostile;n9627321 said:
A liczył ktoś na coś innego? :p
Byłem tam już dwa razy i za każdym razem tak było, "siedźcie w holu, niestety nie pokażemy wam studia, no bo wiecie, mamy remont..." :p A za ścianą robili Cyberpunka :D



Za tą?

 
Meh, nie zmienilibyście szaty graficznej to nadal wchodziłbym na forum i nie przegapił konkursu xD
 
SMiki55;n9637871 said:
Meh, nie zmienilibyście szaty graficznej to nadal wchodziłbym na forum i nie przegapił konkursu xD

A gdyby babcia miała wąsy to ryba jest jak ser bez roweru :p
 
Last edited:
Wizyta w studio to za każdym razem przygoda. Przez to, że można spotkać osoby, które stworzyły coś tak pięknego i doskonałego jak gry Wiedźmin, ale też przez to, że można poznać lub spotkać znowu niesamowitych ludzi, którzy w te gry grają. Poza Redami byli z nami wczoraj Triss, Eskel i Regis!
Przygodą było zobaczenie studia, pogranie obok Burza46 w Gwinta, zadanie pytań deweloperom... Nie ma sensu wymieniać - zbyt tego dużo, zbyt wiele też emocji.

Dziękuję CD Projekt, dziękuję moderatorom, dziękuję użytkownikom. Było magicznie - jak na spotkanie wiedźmińskie przystało.
 
Top Bottom