Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

+
Ithlinne_Aegli;n9722411 said:
Wspaniałe spotkanie z wspaniałymi ludźmi. Bardzo cieszę się, że miałam okazję w nim uczestniczyć :) Czekam na jakąś relację zdjęciową :)

Trafiłaś na dworzec? :p
 
Dziękować należy nie tylko REDom, za to że dali nam szansę zajrzeć do ich świata, ale też każdemu z zaproszonych z osobna - bo to wy w znacznej mierze odpowiadacie za przemiłą, magiczną atmosferę wydarzenia. Super było was wszystkich zobaczyć i choć bardzo żałuję, że nie z każdym udało się pogadać to i tak fajnie połączyć twarze użytkowników z nickami i spotkać się z niektórymi ponownie.

Świetni jesteście wszyscy, naprawdę.
Oby do jak najszybszego, kolejnego zobaczenia.
 
Dziękuję REDom, kolegom i koleżankom z moderacji, tym obecnym, jak i byłym, użytkownikom z różnych stron świata oraz komunikacji miejskiej w Warszawie za to, że mogłem się znaleźć ponownie w tym ważnym dla nas wszystkim miejscu i przez te ponad 5 godzin świetnie się bawić. No i za cierpliwe i wyczerpujące odpowiedzi na pytania zarówno podczas Q&A, jak i chwilę potem :p

Widzimy się niebawem i nie ma innej opcji!
 
Kończy się ten event, zaczyna się czas oczekiwania na kolejny.
Coś się kończy, coś się zaczyna.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że takie spotkanie mogło mieć miejsce.

REDom, za kolejne nas ugoszczenie i pokazanie od kuchni, gdzie stworzyli naszą ukochaną serię Za to, że szczerze i otwarcie odpowiadali na trudne i podchwytliwe pytania oraz za to, że dzięki nim, te dziesięć lat, obfitowały w tak niezapomniane emocje.

Moderatorom, za pokazanie, że nie są złowrogimi postaciami, które stoją nad użytkownikami z rózgą w ręku, a przesympatycznymi osobami, z którymi można bezpretensjonalnie porozmawiać o wyższości (albo niższości) Batmana nad Supermanem, czy złożoności osobowości Yen.

I na koniec Wam, drodzy koledzy i koleżanki użytkownicy – tak naprawdę bez Was nie byłoby to możliwe, bo dla kogóż taki zlot, jak nie niesamowitych ludzi z community. Wielka szkoda, że nie udało się z każdym wymienić paru zdań, jednak mam nadzieję, że spotkamy się ponownie i nadrobimy te zaległości.

Iorweth czy Roche, Triss czy Yen, łączy nas na pewno miłość do Wiedźmina, którą obdarzymy także inne projekty studia – nie może być inaczej!
 
Też chciałbym Wam wszystkim podziękować :) Jak zwykle było cudownie się spotkać :)

Nars, HuntMocy, Yngh dzięki za płomienną dyskusję o Batam vs Superman, oraz tradycyjnym Triss vs Yennefer :p Narsowi jeszcze szczególnie za pomoc w porozumieniu międzynarodowym :p

McBobek, Ty wiesz co :)

Minersi, dzięki za podwózkę, oraz odnalezienie mojego wewnętrznego utopca :)

Marcin_Momot, Vattier, dziekuję za zaproszenie :)

Oraz przede wszystkim dziękuje Hostile, Sylvin, genNighty, CylonkaKama za cudowny bifor, after i after po afterze :)
 
Last edited:

Yngh

Forum veteran
Czekam na jakąś relację fotograficzną z eventu ;). Poza fotografem "od REDów" wielu członków community również robiło zdjęcia komórkami, więc z pewnością będzie można dokonać uzupełnienia zebranego materiału :D.

Ogólnie było świetnie zarówno na evencie w sobocie, jak i na piątkowym biforze i sobotnim afterze ;). Co by nie mówić, rzadko nadarzają się okazje do spotkania tak szerokiego grona użytkowników i moderatorów w jednym miejscu. Jestem zwolennikiem integracji zarówno na mniejszą, jak i większą skalę, więc liczę na to, że okres oczekiwania na kolejny event nie będzie przesadnie długi =>.

P.S. Niedługo przypada 5-letnia rocznica opublikowania teasera do CB2077 (styczeń 2013). Brzmi jak dobra okazja na zlot :p.
 
alkozera;n9724451 said:
To mój pierwszy tego typu event, ale po sobocie na pewno nie ostatni. Dzięki za pozytywną energię!

Alicja :)

A ja dziękuję za serduszko w Artbooku! :D

:eek:
 
Last edited:
Kochani - serdecznie Wam dziękuję za przemiłe towarzystwo. Chcąc pogadać z każdym, nie pogadałam za długo z nikim, co oznacza tylko jedno: trzeba to powtórzyć :D
Miałam sporo obaw, czy spotkanie się uda, bo w końcu ile razy można wałkować te same wątki, okazuje się jednak, że można je wałkować nieustannie i to jest dopiero cudowne :)

Cieszę się, że grono moich znajomych mogłam z pełną premedytacją powiększyć o Was właśnie - i mam nadzieję, że będziemy jeszcze nie raz mieli okazję pogadać. I miały!

Specjalne podziękowania dla organizatorów - Marcin, Vatt, Banan, Burza, miłe i piękne panie i wszystkie te osoby, które nie wychylały się może, a jednak to dzięki nim event się udał tak wspaniale.


Na koniec tylko dodam, że Wallace słał dziewosłębów, a nawet nie pozdrowił, więc ja pozdrawiam - panią Wallace oraz Wallesiątko junior, o :p
 
chojrak;n9719871 said:
I nawet mimo, że było sporo spoilerów (nie, nie przeszedłem jeszcze W3), to i tak fajnie było znowu poczuć się częścią tego wszystkiego.

że się tak zacytuję z innego wątku.
Od jakiegoś czasu bardzo rzadko tu zaglądam, ale po sobotnim evencie jakoś tak bardziej zatęskniłem za tą witcherową społecznością ;)
W ogóle fajnie, że ktoś jeszcze pamięta o nas, emerytach.
 
undomiel9;n9726321 said:
Na koniec tylko dodam, że Wallace słał dziewosłębów, a nawet nie pozdrowił, więc ja pozdrawiam - panią Wallace oraz Wallesiątko junior, o :p

Ja tylko chciałem sprostować, że tu nie ma czego słać, znaczy dokumenty pocztą zostały wysłane ... PRIORYTETEM! :D Teraz tylko trzeba spakować "tych drugich" podzielić się zwierzyną domową i po sprawie :D Aaa Pani W i junior dziękują za pozdrowienia i cieszą się z nadchodzącej wycieczki :p
 
Top Bottom