Sprawdźcie co kryje Świąteczna Paka Trolla Sklepa!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Sprawdźcie co kryje Świąteczna Paka Trolla Sklepa!



W duchu Świąt Troll Sklep przygotował dla Was wyjątkową Świąteczną Pakę, która przez ograniczony czas będzie dostępna w jego sklepie. To świetny sposób na wzbogacenie swojej kolekcji o dodatkowe jednostki i zaklęcia - każda Świąteczna Paka zawiera 25 Beczek z kartami, 400 Pyłu Meteorytowego i gwarantowaną epicką kartę!
 
No teraz to alkozera poszedłeś po bandzie! :D od wczoraj gra non-stop zrywa połączenia, zawiesza, dzieją się tam cuda na kiju na serwerze. Poza tym update został już chyba wszędzie skrytykowany.
A Wy będziecie nam teraz wciskać paczkę za 98 zł!? :D Naprawdę?

Pospiesznie wrzuciliście te niedopracowaną łatkę ze 109 nowymi kartami, żeby wyciągnąć kasę z tej Świątecznej Paczki.
I wszyscy już się w tym połapali.
 
slow_cheeetah;n10066511 said:
A Wy będziecie nam teraz wciskać paczkę za 98 zł!

Jak ktoś chcę to kupi, ale jak nie to nie kupi. Proste. Ty oszczędzasz pieniążki a inny chce wydać.
 
slow_cheeetah weź cichaj człowieku! naprawdę dziwne ,że chcą zarobić na swojej grze? nikomu nie wciskają beczek, poza tym mówisz o najbardziej free to play grze karcianej na rynku, hipokryzja level hard

Każdy poprzedni update też był na tym forum krytykowany, po czasie okazywało się zawsze, że bezpodstawnie.
 
Akurat gość ma rację, a jak tego nie widzicie to jesteście....specyficzni. Wszystko zrobione na szybko byle zdążyć przed świętami i wyciągnąć z tej niby super oferty jak najwięcej. Masa bugów, nieczytelne opisy kart, brak wszystkich premiumek, zaledwie 24h PTR. Dodajcie sobie dwa do dwóch i pomyślcie przez moment.

Na dodatek widząc oburzenie wprowadzonymi zmianami, mimo wszystko dalej reklamują świąteczną ofertę. To jest niesmaczne.
 
Za 70 zł kupił bym bez zastanowienia tym bardziej że zacząłem dopiero grać , a tak trochę drogo tym bardziej że święta zapasem .
 
Emdzey Niektórzy jak im się na głowę napluje to powiedzą, że deszcz pada :)
Jak wiadomo developer CDPR dla dużej części graczy to półbóg/ grecki heros i nie można napisać mu jakiejkolwiek krytycznej opinii.
Nawet jeśli jest to, jak w tym przypadku, całkowicie uzasadnione. Najlepiej od razu walnąć pokłon i kupić Świąteczną Paczkę ;)
 

Gość

Guest
Dużo kart jest w niskiej roździelczości. Do niczego to nie podobne... aż się beczek nie chce otwierać.
Przymuje zakłady czy CDPR powie dlaczego się tak śpieszyli może wszyscy dostali wcześniejsze święta?
 
Emdzey;n10067281 said:
Akurat gość ma rację, a jak tego nie widzicie to jesteście....specyficzni. Wszystko zrobione na szybko byle zdążyć przed świętami i wyciągnąć z tej niby super oferty jak najwięcej. Masa bugów, nieczytelne opisy kart, brak wszystkich premiumek, zaledwie 24h PTR. Dodajcie sobie dwa do dwóch i pomyślcie przez moment.

Na dodatek widząc oburzenie wprowadzonymi zmianami, mimo wszystko dalej reklamują świąteczną ofertę. To jest niesmaczne.

Patch był dopinany na święta, bo wiadomo, że każdy ma wtedy wolne i w każdej jednej grze online są wtedy eventy/nowa zawartość/cokolwiek. Także Ameryki nie odkryłeś, a to, że podpinasz fakty (chęć puszczenia patcha na święta) pod swoją i innych teorię spiskową (cdpr chce nas orżnąć z kasy, i zamierza krzywdzić swoją grą ludzi, a Polaków w szczególności) to już jest tylko i wyłącznie twój problem. Tak, problem - nie potraficie mieć frajdy z gierki i docenić przy tym pracy innych ludzi.

Ja tam paczkę kupiłem, chociaż bug występował nawet podczas zakupu - przez pierwszy dzień głowiłem się jak to zrobić, bo w grze się nie dało. Dopiero później z poziomu historii zamówień z goga udało mi się "dokończyć" zamówienie.
 
slow_cheeetah Za to niektórym deszcz nie przeszkadza bo mają na głowach aluminiowe czapeczki by chronić się przed promieniowaniem ego struktur i wietrzą spiski tam gdzie ich nie ma. I ogólnie nie wiem czy takie teksty kierowane do developerów nie łamią regulaminu forum, proponowałbym byś dał sobie na wstrzymanie. Ludzie na forum narzekali, narzekają i narzekać będą, bo każda zmiana wyrzuca ich z przytulnej strefy komfortu i muszą stawić czoła rzeczywistości i własnym niepewnościom. Im głośniejsze ranty tym mniej wartościowa treść.
 

Gość

Guest
Nie było przymusu wydawać tego na świeta. Challengera można było zrobić później i wyrobić się ze wszystkim. Jeżeli mają problemy to muszą nam o tym mówić najzwyczajniej. Chyba zapomnieli jak ich własny system dotychczas działał.

Challenger to event, gra jest ważniejsza - Złe zarządzanie najzwyczajniej. Estetyki było tam tyle że na normalną gre zabrakło. Święta jak święta to nie znaczy że mają odwalać to co robią. Jestem zniesmaczony, Gwint mi się z jakością kojarzył w porównaniu do Hearthstone które na krzywym kolanie ktoś robi by doić dzieci.
 
Last edited:
Świąteczna paczka (czytaj prezent)t za którą sobie trzeba zapłacić. Toż to śmiech dla Płotki. Z kim Wy Panowie Redzi żeście się na głowy pozamieniali w tym grudniu :)? Na pewno nie z Mikołajem.
 
Last edited:
Akuumo;n10069301 said:
I ogólnie nie wiem czy takie teksty kierowane do developerów nie łamią regulaminu forum

Krytykowanie developerów jest zabronione na forum? :D A to przepraszam, myślałem, że po to jest forum, żeby wyrazić swoje zdanie.
Dyskusja, którą prowadzimy jest jak najbardziej kulturalna. Chyba, że teraz już nawet kulturalnie wyrażone zdanie, ale odmienne jest traktowane jako przekroczenie regulaminu ;)
I nie chodzi tu a żaden spisek, tylko o to, że zdania społeczności Gwinta w CDPR już mało kto słucha, wypuszcza się zbugowaną, skrytykowaną aktualizację, którą większość uważa za krok wstecz, a potem prosi, żeby kupować beczki za 98 zł. O to chodzi.
 

Gość

Guest
Chciałbym bronić ulubionej gry jak głupi niestety jestem za stary xD
 
DylSowizdrzal;n10069221 said:
Patch był dopinany na święta, bo wiadomo, że każdy ma wtedy wolne i w każdej jednej grze online są wtedy eventy/nowa zawartość/cokolwiek. Także Ameryki nie odkryłeś, a to, że podpinasz fakty (chęć puszczenia patcha na święta) pod swoją i innych teorię spiskową (cdpr chce nas orżnąć z kasy, i zamierza krzywdzić swoją grą ludzi, a Polaków w szczególności) to już jest tylko i wyłącznie twój problem. Tak, problem - nie potraficie mieć frajdy z gierki i docenić przy tym pracy innych ludzi.

Ja tam paczkę kupiłem, chociaż bug występował nawet podczas zakupu - przez pierwszy dzień głowiłem się jak to zrobić, bo w grze się nie dało. Dopiero później z poziomu historii zamówień z goga udało mi się "dokończyć" zamówienie.

Czyli Twoim zdaniem jest wszystko cacy, ok. Moim zdaniem został wypuszczony bubel (techniczny). Nikt nie wymuszał (jeśli idzie o społeczność) wydania patcha jak najszybciej. Nie musieli go wydawać. mogli dopracować i wypuścić po Nowym Roku. Można było to rozegrać pierdyliard razy lepiej. I nie, nie mam problemu, bo mogę grać w dziesiąt innych gier, ale zależy mi na Gwincie, żeby miał swój klimat, swoje pomysły/rozwiązania, a nie był zżynką z jakiegoś tam Heartstone'a, od którego ludzie uciekli właśnie do Gwinta.

A to że paczkę kupiłeś to naprawdę mało kogo obchodzi na forum, popisówkę odstawiłeś, bogatyś to się ciesz. Za te 99 złotych można kupić dopieszczoną grę na kilkadziesiąt godzin. Zrobiłeś ekstra interes, serio, gratuluję.
 
Ale że o co chodzi? Włamują wam się na konto bankowe? Wysłali akwizytorów i co godzinę pukają do drzwi? Bo jak inaczej wytłumaczyć wasze urojenia o "wciskaniu" czegoś?
Skoro jesteście takimi mistrzami dedukcji i w mig poznaliście się na tanich zagrywkach Redów i skoku na wasze portfele, to pogratulować, Sherlock Holmes się chowa! Wy nie kupicie tych beczek ( wraz ze skromnym gronem innych mega przenikliwych bystrzaków ), a frajerzy będą utrzymywać serwery itp.

Uwielbiam te pościki pełne histerii i hejtu. Tu niby mydlenie oczów, że Redzi to tacy fajni, że zawsze słuchali ludzi itp. ale jak zwykle, przy pierwszym lepszym potknięciu devów, to wszystko idzie w niepamięć i CDPR staje się najgorszą zarazą. Zero wdzięczności, zero zrozumienia i dania szansy na naprawienie swoich błędów.
Nie będę ukrywał, że jest to jeden z gorszych patchów ( błędy, niedopracowany content wypuszczany na szybko, dziwne posunięcia, aka jeden dzień PTR ), ale jak widze te wymiociny ( bo normalnymi postami trudno to nazwać ), to nóż w kieszeni się otwiera. I te oszołomy pokroju typa, co CAŁE 2 MIESIĄCE!!! teraz spędzi na zdobywaniu kart... albo inni obrażalscy, co szantażują jak dzieci w piaskownicy, którym zabrano szpadelek - "Nie będę grać!!!111oneone, co z tego, że przez pół roku/rok ( do wyboru ) bawiłem się świetnie, często za darmo, nie, nie dam szansy twórcom tego świetnego produktu, przy pierwszej trudności wyleje na nich wiadro pomyj!!!".
Pomimo wszystkich błędów Redów, społeczność wokół Gwinta nie zasługuje na tak dobre traktowanie, to jest jakieś kuriozum co tu ( czy też na Reddit ) się czasami wyrabia.
 
Last edited:
Dokładnie Marat87, niektórym to się we łbach poprzewracało.

slow_cheeetah;n10069501 said:
wypuszcza się zbugowaną, skrytykowaną aktualizację, którą większość uważa za krok wstecz, a potem prosi, żeby kupować beczki za 98 zł. O to chodzi.

A co ma jedno z drugim wspólnego? Rozumiem, że analogicznie w swoim życiu jak popełnisz jakiś błąd w pracy to też nie otrzymujesz za ten msc wynagrodzenia, tak?
 
Ja nie widzę tu jakiejś wielkiej histerii i hejtu, za to sporo konstruktywnej krytyki i zwracania uwagi na oczywiste błędy, które pojawiły się po aktualizacji. Niedokładne opisy kart, błędy w tłumaczeniach, zrywanie połączeń itp. plus rzeczy drugoplanowe jak zmiana „szaty graficznej” na dość „cukierkową”, wprowadzenie tandetnych niekiedy grafik podczas rozgrywki oraz bajkowych efektów dźwiękowych. Ale są też przecież pozytywy: ponad 100 nowych i w mojej opinii bardzo dobrych kart (no może poza tymi, który dają całkowicie losowy efekt), połączenie menu tworzenia talii z tworzeniem kart (jego czytelność to inna sprawa) itp. Ja rozumiem: gra jest darmowa i wiele osób obywa się bez wydawania choćby grosza na beczki itp. więc powinniśmy brać wszystko co nam „Pan Bóg” daje z dobrodziejstwem całego inwentarza… naprawdę? Wiedźmin wraz z całym swoim uniwersum jest swego rodzaju polskim dziedzictwem kulturowym – głównie za sprawą genialnej książki Pana A. Spakowskiego. Z kolei w dużej mierze dzięki CPDR stał się również dziedzictwem całego świata, o czym świadczy choćby znaczący wzrost przekładów książki na języki obce po sukcesie gry. My Polacy z dumą powiemy „Wiedźmin jest nasz” ale prawda jest taka, że Wiedźmin jest już „własnością” całego świata, a że ma polskie korzenie :p to już co innego… Jestem wdzięczny Panu Sapkowskiemu za książkę, na której – można rzec – żem się wychował, jestem wdzięczny CDPR za gry o wiedźminie, na których dorastałem, a dzięki którym czuję się znowu jak dzieciak :), przeklinam za to dzień, w którym Polak zrobił film Wiedźminie :p

Gwint – grając w trzecią odsłonę Wiedźmina, w pewnym momencie zorientowałem się, że bardziej od kontynuacji głównych wątków gry, zależy mi na uzbieraniu pełnej kolekcji kart do Gwinta i branie udziału w rozgrywkach. Od początku drzemało we mnie marzenie o odrębnej karciance osadzonej w uniwersum Wiedźmina i to marzenie obecnie żyje własnym życiem. Za to również dziękuję CDPR – znowu odkrywam w sobie dziecko, zarywam noce przy kartach, nierzadko racząc się dobrym trunkiem itp. Ale niech nikt nie mówi, że mamy siedzieć cicho i nie buntować się gdy z genialnego wręcz projektu - kiedy z uniwersum charakteryzującym się brutalnością czasów średniowiecza, niewyobrażalnym „jajem”, brudnymi politycznymi zagrywkami, spiskami, gwałtem, mordem, niesprawiedliwością, czarnym humorem itp. robi się kreskówkę! Ja zdaję sobie sprawę, że nie należę już do grona najmłodszych graczy, ale Wiedźmin jest dziedzictwem nas wszystkich – młodych i starych, Wiedźmin jest charakterystyczny i kultowy ze swoim klimatem. To nie Gwiezdne Wojny czy Władca Pierścieni – tu nie ma miejsca na nadinterpretację czy dowolność! I proszę nie idźmy w tę stronę! Ja nie straszę, że nie będę grał, że się obrażę, że porzucę Wiedźmina bo nie potrafiłbym się odkochać, ale nie chcę żeby ta miłość przerodziła się z czasem w przyzwyczajenie. Chcę się cieszyć tym mariażem każdego dnia, choć moja Pani już mi wygarnia, że Wiedźmina i Gwinta kocham bardziej niż ją – a co tam… Nie oczekuję niczego jak tylko podtrzymania… podtrzymania tego jedynego w swoim rodzaju klimatu, który został wykreowany przez Pana Sapkowskiego i kontynuowany w genialnych grach przez CDPR… ech… o ile lepiej byłoby w takich momentach być jak ten Wiedźmin, jako maszyna mordu wyprana z uczuć, tępy zabójca potworów itp.

I jeszcze na koniec: nikt nie kazał twórcom Gwinta wypuszczać tak dużej aktualizacji w końcówce sezonu… Społeczność raczej spokojnie czekała na nowy rok i dobrą zmianę. Niejeden gracz planował w okresie świątecznym rajd po rangi itd. tymczasem meta została wywrócona do góry nogami. Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do wydawania pieniędzy na grę bo gra jest grywalna i bez tego, ale wiecie jak to jest: po co robi się promocje świąteczne? Po to żeby zadowolić i pozyskać klienta oraz by samemu przy tym zarobić… nikt tu nikogo nie czaruje – przecież tytuł GWINT musi generować zyski, bo ludzie, którzy przy tym tytule pracują nie robią tego charytatywnie. Kasa musi się zgadzać zawsze ale ja nad tym nie ubolewam bo to rozumiem.
A swoją drogą to sam dałem się nabrać na tę „świąteczną paczkę” :)

Pozdrawiam i Wesołych, wypełnionych starodawną magią, Wiedźmińskich Świąt!
 
Last edited:
Top Bottom