Sprawy Marketingowe

+
Jestem ciekaw czy Ci co łaskawsi youtuberzy wypuszczą też gameplay do ściagnięcia w wersji bez kompresji.

Wszak mogą, materiał jest ich. Prawda? Trzeba im naspamować o tym w komentarzach :p
 
Last edited:
Kto by wtedy zaglądał na ich kanał? Żyją z liczby odwiedziń... choć spróbować może i warto.
 
I tak 99% widzów obejrzy na playerze, najbardziej ciekawi gry i fani ściągną wersję bez kompresji -Wcześniej na pewno oglądając na YT.
 
Po przeczytaniu zapowiedzi w niemieckim Gamestarze
Als weltweit erste Website haben wir ohne Einschränkungen The Witcher 3 gespielt – am Ende mussten wir weinen. Klingt nach billigem Boulevard-Journalismus, ist aber die nackte Wahrheit.(...) The Witcher 3 so virtuos mit unseren Gefühlen spielt wie Mozart auf dem Klavier. So etwas haben wir schlichtweg noch nie in einem Rollenspiel erlebt.
wnioskuję, by oficjalnym hasłem promującym Wiedźmina Trzeciego stało się:



NIEMIEC PŁAKAŁ, JAK GRAŁ
 
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/h...=f37903145116b747957a7726cc0b8dd2&oe=559A024C
I naprawdę musieliście zaśmiecać przestrzeń publiczną szmatami reklamowymi? Mało to jest normalnych nośników reklam? Bardzo się zawiodłem na CDPR.
:sad:

Raz na dekadę wychodzi tak epicka gra, dlaczego jej nie reklamować w ten sposób ?
Lepiej żeby tam co było, laska reklamująca bieliznę albo jakiś proszek ?
Akurat z takiej reklamy jestem zadowolony bo to Wiedźmin a nie jakiś szajs powszechny :)
 
@toonczyk

Niestety taka nasz smutna polska rzeczywistość, że szmata szmatę pogania.
Jednak nie ma z tego powodu robić wyrzutu akurat RED'om, bo kampania musi być.

Chociaż osobiście wolałbym coś w rodzaju "reklamowych murali" - zawsze patrzy się na to nieco lepiej niż na "szmaty".

 
Też nie jestem fanką reklam wielkoformatowych. Najchętniej bym je zniknęła z miast. Natomiast murale są rzeczywiście dużo fajniejsze.
 
Też nie jestem fanką reklam wielkoformatowych. Najchętniej bym je zniknęła z miast. Natomiast murale są rzeczywiście dużo fajniejsze.

Nie jesteś fanką wielkiej reklamy wiedzmina czy nie jesteś fanką wielkich reklam wszelakiego badziewia ?
Chyba jest różnica ;)
 
@zi3lona

Tutaj mówimy o muralach pełniących rolę reklamy.
Z dwojga "złego" wolę powyższe - zawsze to lepiej gdy wielka pusta ściana zostanie fajnie zamalowana (nawet tylko po to aby coś reklamować) niż obwieszona "szmatą". A jak dojdzie do tego jakaś nietypowa forma i "artyzm" wykonania, to nawet fajnie się patrzy gdy rysunek staje się "częścią otoczenia".

---------- Zaktualizowano 13:59 ----------

@Psyhe

Reklama (czy raczej jej konkretna forma) to wciąż reklama. Nie można robić tutaj wyróżnień i podziałów na równych i równiejszych.
Albo się coś toleruje albo nie.
 
@I_w_a_N

Ja toleruję każdą formę reklamy produktu który jest wysokiej jakości i powinien być rozpowszechniany i właśnie reklamowany.
W tym przypadku Wiedzmin, to dobro narodowe itp
Natomiast jestem przeciwny reklamowaniem w ten sposób np: masła, srajtasmy itp.
 
@I_w_a_N
Ja pamiętam jeszcze reklamy malowane na budynkach za czasów minionego ustroju, więc murale reklamowe mnie tak nie rażą. Szczególnie dobrze i z pomysłem wykonane.
 
@I_w_a_N
Ja pamiętam jeszcze reklamy malowane na budynkach za czasów minionego ustroju, więc murale reklamowe mnie tak nie rażą. Szczególnie dobrze i z pomysłem wykonane.
Widziałem wiele takich w moim mieście. Na szczęście wszystkie te gówna już zamalowali. Moim zdaniem jak takie coś ma gnić na ścianach przez pół wieku, to lepiej niech nie bawią się w malowanie.
 
O co w ogóle chodzi z tymi "szmatami", bo nie jestem w temacie? Pokazali na FB tą fotkę z Warszawy i nagle masa hejtu w komentarzach, że REDzi powinni się za taką reklamę wstydzić. O co kaman, nie ogarniam :p
 
O co w ogóle chodzi z tymi "szmatami", bo nie jestem w temacie? Pokazali na FB tą fotkę z Warszawy i nagle masa hejtu w komentarzach, że REDzi powinni się za taką reklamę wstydzić. O co kaman, nie ogarniam :p

Taka polska szara rzeczywistość, narzekać zawsze i na wszystko ;)
 
Last edited:
O co w ogóle chodzi z tymi "szmatami", bo nie jestem w temacie? Pokazali na FB tą fotkę z Warszawy i nagle masa hejtu w komentarzach, że REDzi powinni się za taką reklamę wstydzić. O co kaman, nie ogarniam :p

Teraz w modzie jest hejcenie takich reklam :p . Słusznie czy nie słusznie nie mnie oceniać, ja nie ze stolicy. :p
 
Top Bottom