Sprzedaż cyfrowa Edycji Rozszerzonej

+
Sprzedaż cyfrowa Edycji Rozszerzonej



Wiadomość dla wszystkich, ktrzy nie posiadają Wiedźmina 2, a chcą zagrać jako jedni z pierwszych w Edycję Rozszerzoną gry. Sprzedaż cyfrowej wersji gry rozpocznie się o płnocy, w nocy z 16 na 17 kwietnia. Jeżeli chcecie być jednymi z pierwszych, ktrzy zagrają w Edycję Rozszerzoną, nie prześpijcie tej premiery!
 
Ja odebrałem swoją Mroczną Edycję w piątek 13.04 niestety nie nacieszę się grą bo nie mam Xboxa =p kupiłem bo jestem niepoprawnym kolekcjonerem i mam satysfakcję ze wspierania twórców. Mam też oczywiście kolekcjonerkę na PC, muszę tylko poczekać aż patch zacznie działać.
 
A jak będzie wyglądał download z GOGa dla posiadaczy premierowego W2? Bo w sumie ja sobie wolę ściągnąć od razu ER niż bawić się w dziesięciogigowe patche i potem podmianę 'lubię-się-wykrzaczać-i-zawieszać-bo-jestem-obciążającym-procesem' danych :)
 
Ura1987 said:
Ja odebrałem swoją Mroczną Edycję w piątek 13.04 niestety nie nacieszę się grą bo nie mam Xboxa =p
Heh to naprawdę trzeba być uzależnionym od Wiedźmina, aby kupować grę nawet jeśli się nie da w nią zagrać.
 
ArturH said:
Heh to naprawdę trzeba być uzależnionym od Wiedźmina, aby kupować grę nawet jeśli się nie da w nią zagrać.

A co masz w sygnaturce ? =p

No Artbook jest prześliczny, i medalion inny niż te które można kupić na allegro (chociaż sam takiego z allegro nie kupiłem bo nie dawało to zysku twórcom =p)

Za to mam kilka koszulek z W2 =)

Przydałoby się więcej ciuchów może jakieś porozumienie z Jinxem albo Level77 lub inną firmą, chętnie kupię =)
 
Co prawda to prawda. Lubię mieć gadżety wiedźmińskie w domu.
Mam ich sporo :p, ale nie kupiłbym jednej gry 2 razy :)
Chociaż, czego nie robi się dla Geralta.
 
Ura1987 said:
No Artbook jest prześliczny, i medalion inny niż te które można kupić na allegro (chociaż sam takiego z allegro nie kupiłem bo nie dawało to zysku twórcom =p)

potwierdzam, artbook jest przepiękny. a okładka cud miód!
medialion jest podobny do tych sprzedawanych w saturnach - tyle tylko, ze te z saturna były "puste", a ten jest pełny, przez to cięższy, fajniejszy. "Wilk 3d" z pudełka super! aż mam ochotę go jakoś stamtąd wymontować - tylko pudła szkoda.
BTW: zainstalowałem zgodnie z zaleceniami, ale instalator chciał tylko płytkę nr1, płytka nr2 w ogole nie była w użyciu.
nie wiem czy to opcja xboxa, czy wiedzmina - ale info o odblokowaniu achivmenta można publikować na Facebooku.
BTW2: mój pierwszy kontakt z padem wypadł fatalnie, samouczek stwierdził, że powinienem grać na łatwym :)
 
Ja też postanowiłem wesprzeć Redów i zakupiłem ER na xboxa oraz konsolę. Zastanawiałem się nad Mroczną Edycją ale jako, że mam kolekcjonerkę na PC to wybrałem ER + dodatkowy pad, co wydało mi się praktyczniejsze choć mniej efektowne i kolekcjonerskie. ;) Niestety zwykła ER będzie wysyłana dopiero w poniedizałek więc zagram na xboxie zapewne we wtorek. :( Nie wiem jak mnie pójdzie pierwszy kontakt z padem przy Wiedźminie ale liczę na dobrą zabawę! :)
 
Też chętnie bym się dowiedział, kiedy będzie można ściągnąć ów backup Wiedźmina 2 z GOG.com? Czy możliwość ta zostanie odblokowana w nocy z 16 na 17 kwietnia o północy?
 
uzielone said:
Nie wiem jak mnie pójdzie pierwszy kontakt z padem przy Wiedźminie ale liczę na dobrą zabawę! :)

u mnie wypadł bardzo kiepsko - po 3h grania już jakoś to ogarniam - ale pierwsze minuty to była katorga

BTW: ja sobie zrobiłem kopię Wiedźmina 1 ER na gog.com - za darmo tzn. za punkty CDProGram. 300 punktów to kosztuje (które się dostaje za rejestrację gier CDP) http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/ , akurat na styk tyle uzbierałem, teraz czekam aż kopia W2 tam dołączy :)
 
moonman said:
BTW: ja sobie zrobiłem kopię Wiedźmina 1 ER na gog.com - za darmo tzn. za punkty CDProGram. 300 punktów to kosztuje (które się dostaje za rejestrację gier CDP) http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/ , akurat na styk tyle uzbierałem, teraz czekam aż kopia W2 tam dołączy :)


Czego to się człowiek dowiaduje (łap orena).

Hm... co zrobić z moimi 556 punktami ...
 
IwaN said:
Czego to się człowiek dowiaduje (łap orena).

Hm... co zrobić z moimi 556 punktami ...
Ja wydałem z 2 lata temu moje na King's Bounty: Legenda. Całkiem przyjemna gierka. Niestety aktualnie mam już za mało pkt :p

Moonman, bardzo dobry pomysł z tą kopią W1 :)
 
moonman said:
u mnie wypadł bardzo kiepsko - po 3h grania już jakoś to ogarniam - ale pierwsze minuty to była katorga

BTW: ja sobie zrobiłem kopię Wiedźmina 1 ER na gog.com - za darmo tzn. za punkty CDProGram. 300 punktów to kosztuje (które się dostaje za rejestrację gier CDP) http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/ , akurat na styk tyle uzbierałem, teraz czekam aż kopia W2 tam dołączy :)

Poszłoooooooo 300 ptk po łączu :) Dzięki za świetny pomysł, co z nimi zrobić ;)

Swoją drogą, dlaczego Xboxowcy mogą grać przed premierą, a posiadacze EK musieli zmagać się ze sławnymi 50 MB?
 
Redańczycy zróbcie ukłon w strone fanów PC-towców i udostępnijcie resztę ER dla posiadaczy EK dzisiaj albo jutro. :) Mało prawdopodobne ale poprosić można. (Konsolowcy niby już mają)

@Wallace Masz rację... Toż to dyskryminacja PCtowców! ;p
 
NapoleonPL said:
Redańczycy zróbcie ukłon w strone fanów PC-towców i udostępnijcie resztę ER dla posiadaczy EK dzisiaj albo jutro. :) Mało prawdopodobne ale poprosić można. (Konsolowcy niby już mają)

@Wallace Masz rację... Toż to dyskryminacja PCtowców! ;p

Na gamespot już sobie urządzili live z tego jak koleś przechodzi na xboxie prolog..
 
REDanio, nikt z fanów, którzy grę mają na PC nie pogardziłby udostępnieniem przed 17 kwietnia reszty tego update'a lub przypisania kopii backupu do konta GOG.com... ;) Tak tylko mówimy... :D
 
a ja dalej uważam, że powinni zaimplementować interfejs i poprawki do pada na wersję PC jako alternatywę do wybrania w opcjach

dla wygody graczy i ich równości :<
 
No ale teraz X-pudło najważniejsze... PC`towcom podziękujemy za oddanie i pomoc w wprowadzaniu poprawek ale konsole to większy rynek, czyż nie?
 
Top Bottom