Sprzedaż cyfrowa Edycji Rozszerzonej

+
NapoleonPL said:
No ale teraz X-pudło najważniejsze... PC`towcom podziękujemy za oddanie i pomoc w wprowadzaniu poprawek ale konsole to większy rynek, czyż nie?

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. X360 powinien być teraz najważniejszy, zwłaszcza, że we wtorek ma premierę światową, i to zrozumiałe. A insynuować, że CDR ma w poważaniu PCtowców to jak gdyby twierdzić, że EA to najprzyjaźniejsza PCtowcom firma... ;)

I choć gratyfikacja tych, którzy zapłacili więcej powinna mieć miejsce, chciałbym żeby odbywała się tylko i wyłącznie w zakresie danej platformy :)
 
NapoleonPL said:
No ale teraz X-pudło najważniejsze... PC`towcom podziękujemy za oddanie i pomoc w wprowadzaniu poprawek ale konsole to większy rynek, czyż nie?

Toż już X razy ludzie z CDP zapewniali, że gracze PC będą zawsze szczególnie chołubieni. Masz jakieś podstawy (faktyczne nie wyimaginowane) żeby im nie wierzyć ?
 
nickstone said:
Toż już X razy ludzie z CDP zapewniali, że gracze PC będą zawsze szczególnie chołubieni. Masz jakieś podstawy (faktyczne nie wyimaginowane) żeby im nie wierzyć ?

...no, mój post co był parę wpisów wyżej.
 
Lasarsu said:
Czy dokładnie sterowanie padem na piecu a na klocku będzie się różnić?

Na xklocku zmienili sposób namierzania oraz pracę kamery i to chyba tyle. No ale jak ktoś gra na padzie to jest to duże ułatwienie.
 
Może to jakieś usprawnienia zaproponowane przez ludzi z Microsoftu, przeznaczone tylko na wyłączność dla xbox'a.
 
nickstone said:
Toż już X razy ludzie z CDP zapewniali, że gracze PC będą zawsze szczególnie chołubieni. Masz jakieś podstawy (faktyczne nie wyimaginowane) żeby im nie wierzyć ?

Zaliczyli kilka wpadek, choć trzeba im to przyznać za wszystko przepraszali i dawali rekompensaty, więc w sumie to nie. No ale ja może nie do końca obiektywnie na to patrzę, bo dla mnie konsole mogłyby nie istnieć i ogólnie ich nie trawię. No ale mogliby tego patcha nam udostępnić weekend wcześniej chociaż posiadaczom EK...

Ps. Reasumując REDańczycy to najlepsi deweloperzy na rynku, jako jedyni (oczywiście CD Projekt również) szanują PCtowców tak naprawdę... jest jeszcze Blizzard i Valve.


Apropos mimo, że jestem haterem konsol to gratuluje REDańczykom podejścia do graczy (Mroczna edycja wcześniej doszła do klientów tak samo jak EK na PCty) czapka z głowy panowie.
 
W oczekiwaniu na premierę Wieśka proponuję zagłębić się w lochy Góry Grimrock =) wciąga diabelnie
 
Top Bottom