Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

+
Np. jak zabijesz kogos od salamandry w nocy na ulicach Wyzimy Klasztornej. Czasami maja ja przy sobie.
 
Chodzi mi o recepturę!!! Wiem, że fisstech można przy nich znaleźć, ale receptury raczej nie!
 
Pudełko z fisstechem można też znaleźc po
zamordowaniu Raymonda
w jego domu.Nie możemy tylko wziąc go do ekwipunku.Jak dotąd nie odkryłem jego znaczenia(może to jakiś dowód w sprawie z questa"tajemnice Wyzimy".A tak na temat:Jak wczytasz wcześniejszego save'a i się pośpieszysz to możesz dla Colemana wykonac zadanie"Szczur" i kupic fisstech(nawet jeśli odstąpiłeś Scoia'tael broń.)
 
O ile wiem przepis jest taki :Baza: Biała mewa, lub alkohol bardzo dobrej jakościVermilionQuebirth3x Hydragenum
 
Ej można gdzies sprzedac fistech. bo mi sie go nazbieralo a jak kiedys gralem to za nie najgorsze pieniadze sprzedawalem u Colmana. Ale teraz inne wybory w grze robilem i Colman ma aktualnie siekankę zamiast flaków przez Scoiatel. Więc można go gdzie sprzedac w III lub nastepnych aktach.
 
Skoro nie ma Colemana, to chyba nigdzie go nie opchniesz. Talar raczej go w II akcie nie kupuje, a w następnych to już wogóle nie wspomnę. Niestety chyba musisz ten fisstech wywalić. Jeżeli jestem w błędzie, niech mnie ktoś poprawi
 
DNser-ek said:
Da się na 100% sprzedać fistech komuś innemu, tylko nie pamiętam komu.
Zakonny kowal kupuje fistech ale trzeba być w dobrych stosunkach z zakonem. Generalnie kowale kupują wszystko czego inni nie chcą (kły fledera, skóry wilków, skóry bazyliszków itp).
 
Garram said:
Garram said:
Da się na 100% sprzedać fistech komuś innemu, tylko nie pamiętam komu.
Zakonny kowal kupuje fistech ale trzeba być w dobrych stosunkach z zakonem. Generalnie kowale kupują wszystko czego inni nie chcą (kły fledera, skóry wilków, skóry bazyliszków itp).
No właśnie, tylko że zaraz po tym ja ja pogadałem z krasnoludzkim kowalem to ten od zakonu strzelił focha (jeszcze przed zadaniem "Rozpoznanie bojem" czy jakoś tak). Dziwne. A krasnoludzki kowal też skupuje różne dziwne rzeczy?
 
Fisstech można też użyć jako łapówkę dla bodygarda burdelu w Dzielnicy Handlowej chyba Dom Nocy się nazywał
 
DrWolf said:
Fisstech można też użyć jako łapówkę dla bodygarda burdelu w Dzielnicy Handlowej chyba Dom Nocy się nazywał
dobra rada, ja jednak wolalem mu obic pyska ;D
 
Top Bottom