Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

+
Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość sprzedaży Fisstechu? Chodziłem po różnych kupcach i nikt tego nie chce kupić :) Domyślam się że jak na kogoś trafię to zbiję na tym majątek bo to w końcu narkotyki :) Pytanie tylko komu to opchnąć, gdzie i od którego ewentualnie aktu. Póki co zbieram biały proszek u karczmarza (mam nadzieje że nie podbiera ;))
 
No ja mam to "szczęście" że Coleman nie żyje, a Siemek swoje już dostał, czy jest ktoś jeszcze, może w dalszych aktach?
 
Raczej nie. Też przez jakiś czas szukałem kupca, ale nie znalazłem, potem narkotyk wywaliłem. Jeżeli chcesz zarobić dużą kasę, graj w pokera metodą save/load.
 
Wiem że spada z salamander, mam już jakieś 30 szt., no to szkoda bo kasa mi nie jest obecnie potrzebna (chociaż kubraczek za 5000 kupiłem dzięki graniu w pokera) ale miło by było sprzedać tyle prochów :) Taki Wiedźmin Dealer to jakaś odmiana ;)
 
Niepamietm gdzie ale mialem kupca w Wyzimie handlowej ( nie byl to coleman). Jednak jest to malo oplacalne, chyba 4-5 orenow za sztuke.
 
W IV akcie u kowala za 20 orenówA w III, też jest jakiś kolo co za 20 kupuje, bodaj też kowal, łotewer, na 99% na targu w Wyzimie Handlowej.
 
To super. Moje marzenie o wiedźminie dealerze stanie się rzeczywistością! Dzięki wielkie za pomoc :)
 
To widzę taki problem jak w Morrowindzie był ze Skoomą i Księżycowym cukrem ;) a Talarowi nie można sprzedać fisstechu?
 
Z tego co wiem to po prostu halucynogenik, jak po flaszce...Czy mógłby mi ktoś pomóc z kupcem fisstechu....? Mam tego aktualnie 22 sztuki i szkoda mi wywalać.... Jestem w III akcie i nie mogę znaleźć kogoś kto by to kupił.....
 
Top Bottom