Srebrny szpieg z Janka

+
Srebrny szpieg z Janka

Heja!

Krąg przywołań, runy, a ostatnio już nawet sam papcio chmiel Brouver nie dadzą Wam tego, co dać Wam może Janek... :confused:

[url]https://www.twitch.tv/videos/268058132[/URL]

Czy to bug - przeoczenie w porządkowaniu kart, które mogą wyciągać / tworzyć CA szpiegów?
Czy jednak to nie jest błąd, a zamierzony "ficzer" Janka?

Przyznam szczerze, że pierwszy raz się z czymś takim spotkałem... No cóż, człowiek uczy się całe życie :)

Pzdr!
 
Ja nie mam shota ale powiem że wczoraj czy przed wczoraj też miałem niezłą akcję grając Calveitem na Emhyra. W 1 rundzie po zagraniu kilku kart w tym przez przeciwnika Shilarda spasowałem będąc 1 kartę do przodu. W 2 rundzie przeciwnik rzuca Cantarelle myślę spoko wchodzimy do 3 rundy na równych po czym rzuca mi drugą Cantarelle. Na początku powiem szczerze że miałem niezły mindfuck i dopiero po chwili zrozumiałem że zabrał mi ją w 1 rundzie Shilardem. O ile działanie Shilarda znam to nie wiedziałem i 1 raz spotkałem się z sytuacją że zawiną szpiega. Pozdro
 
Dwóch Shillardów, 2 wskrzeszenia, 2 Sny i do tego 2 Janki, 2 atrapy, 2 Emhyry to można się wtedy pokusić o wiele Cantarelli. Może ktoś kiedyś spróbuje szczęścia w losowaniu szpiega i ustanowi ich rekord na ręce zanim znikną w HomeComing :)
 
barbazeca Szpiedzy są jednorazowi, więc nie. Sny i wskrzeszenia nie dadzą nic. Z Janka jedna dodatkowa Cantarella. Razem z Emhyrem i Atrapą 4, a i to pod warunkiem posiadania 3 innych sreber na ręce i tego, że przeciwnik w decku ma jedynie srebrnego szpiega i żadnej innej srebrnej karty.
 
kotwica407 Sny i wskrzeszenia to na Shilarda przecież i nie mówię tu o wykorzystaniu tego w grze, ale for fun na rekord ze znajomym. Jedyny problem to losowość Janka w doborze srebra, można zrobić z jedną Cantarelą jako srebrną, ale wtedy masz pewnych 5 szpiegów. Jak ktoś chce ustanowić solidny rekord to musi mieć dużo szczęścia, aby Janek dobrze trafiał z dwóch stron.
 

Wikli

Forum regular
Ale jeszcze jest Avallach wiedzący, który może też utworzyć szpiega z tego co wiem :D

W rekord ilości zagranych szpiegów można się pobawić. Trzeba by tylko było dokładnie przemyśleć jak to najlepiej zrobić ;)
 
Top Bottom