Stan gry jest FATALNY

+
Grałem jeszcze w betę, grałem później w normalne wersje, miałem już prawie wszystko odblokowane, teraz loguje się do obecnej wersji na steam i nie mam odblokowane nic, same śmieciowe karty, no ale dobra próbuje pograć tym co dali dla zabawy, wybieram startowy deck White Frost, okazuje się, że w talii jest karta grot:sen, ale nie ma karty którą ona przywołuje XDDD

Może mnie ktoś oświeci, jak devi chcą żeby ktokolwiek w to g&*(% grał, jak oni tak utrudniają graczom życie, i starym graczom którym kasują progress i każą grać takim bezsensownym deckiem, i nowym graczom którzy dopiero zainstalowali grę i się zastanawiają, co robią źlę że ta karta nic nie robi, bo przecież nie mogli zrobić takiego byka w startowym decku no nie? Połowa ludzi pracujących nad tą grą, to jest do przebranżowienia mówiąc delikatnie, tyle lat i tyle czasu i jakoś wygląda to gorzej niż ta stara beta i nawet gorzej niż gwint w samym wieśku, co z tego że fajne tła są i inne arty, jak logika i mechanika gry jest %$@&*%^2$(* nawet na najprostszych rzeczach
 
Oczekujesz że w grze będzie stagnacja? (no chociaż w sumie ostatnio tak wiele się nie dzieje) Oczekiwania otrzymania od redów pełnej kolekcji kart po długim okresie nieobecności też wziąłeś z księżyca... Jeśli grałeś w betę i Homecomig powinieneś dostać rekompensatę za swoją kolekcję kart 1do1 w skrawkach kart. Czy inne zasoby przechodziły nie pamiętam. Tak czy tak "starzy gracze" mają tych zasobów obecnie tyle że nie mają co z nimi robić zalegają im w setkach tysięcy. Ja się do tej grupy nie zaliczam jako że w betę i homecoming grałem od święta mimo to niczego mi nie brakuje mam to co mieć chcę.

Co do karty "Grot Sen" jakiś czas temu dostała rework stąd też zapewne wynika problem. Wcześniej była to po prosty karta o sile 9 z statusem veil bez żadnej umiejętności o ile się nie mylę.
Podobnie jest z talią startową Nilfgaardu. Talia opiera się na "asymilacji" podczas gdy karty Kawaleria Ard i Straż książęca ją utraciły chyba w ostatniej aktualizacji. Co też sprawia że traci ona sporo sensu.
Kolejna kwestia czy konto steam jest powiązane z kontem na gogu ? Na steamie w gwinta nie gram więc nie wiem. Chodzi mi o to że mogłeś utworzyć nowe nie zaś zalogować się na stare.
 
Last edited:
Tak, posiedziłem trochę nad tym problemem, okazuje się żę to funkcja połączenia konta gog ze steamem wywoływała mi ten problem, wcześniej grałem na steam i było ok, ale po połączeniu logowało mnie już jakoś inaczej.

Co do karty Grota w White Frost, no to sorry, ale powinni to ogarnąć, żeby nowy gracz nie dostawał fantomowy MOAB na łeb na ddobry, albo niech zmienią starterdecki, żeby było na bieżąco, albo niech wywalą je całkiem, bo potem się będą dziwić, że graczy nie przybywa i że mają same negatywne recenzje od nowych graczy, dla mnie to pachnie olewką z ich strony, bo dużo roboty to nie jest.
 
Top Bottom