Stan sakiewki

+
A jest tam jakis bug?Ja mialem ponad 16000 i to uzbieralem z normalnego robienia questow i sprzedawania zlomu typu pierscienie jesli takowe mi sie nawinely pod reke.
 
W sumie 18 000 około. 10000 z hakiem miałem w czasie walki, a osiem jak mówi Foltest na początku Epilogu: dostałem 8 tysięcy.
 
Zadziwie was.Nie licząc tych 8000 od Króla to miałem...Uwaga Uwaga!Siedzicie?1200 orenów!! tak, dobrze napisałem - 1200 :whistle: :angel:
 
A ja skończyłem gre mając 30000 orenów bez żadnych bugów. ;D Nic w grze nie kupiłem alkohol- miałem białą mewę, składniki-są za darmo z potworów , miecze ten od początku mi wystarczył do 5 aktu gnie zdobyłem D'yaebl a srebrny miałem od Pani Jeziora. :teeth:Tak samo z zbroją też nie kupowałem nowej. :p :p :p
 
Ostatnim razem było to 15 tys. z kawałkiem. Dodatkowo posprzedawałem w V akcie wszystkie zbędne rzeczy zostawiając eliksiry, oleje i alkohol. ;D
 
buda24 said:
sorry ale jak wygląda bug z pucybutem?
Bug z pucybutem polega na tym że jak mu podarujesz książkę którą wygrasz jak przepijesz talara to on ci da pierścień . I jak do niego znowu podejdziesz to on ci da znowu ten pierścień itd. nie pamiętam ile dokładnie kosztował jeden taki pierścień ale można było troche zarobić :)
Spoilery można oznaczyć w taki oto poręczny sposób ;)Undomiel
 
Ja miałem ok. 5000 orenów. Dlatego, że dużo kupowałem alkoholi tych dobrych na eliksiry, miecze, osełki itd.Uwaga- trzecie ukończenie- ponad 13000 orenów !Czwarte- jeszcze więcej- 16000 or.
 
podczas gry:24,539 orenówpo zapłacie Foltesta:24,539 + 8,000 = 32,539 orenówa dodatkowo od cholery pierścieni, eliksirów, ksiąg itd., które zostały u Jaskra i w beczce na Grobli... [chyba, że to było to samo :p]
 
Top Bottom