Stan sakiewki

+
Teraz koło 14 000, kupiłem zbroję za 5000 i Gwalhira za 3000, Miecz Runiczny za 1600 i ze 3 Peruny po 200.Za pierwszym razem nie pamiętam ile miałem, ale na pewno mniej niż 14 000, a nie kupywałem zbroi ani Gwalhira ^^.
 
Ja miałem coś koło 9 tysięcy, ale duuużo kasy poszło na książki żeby więcej wiedzieć o świecie wiedźmina :)
 
Ja niestety zawaliłem grę w kości i na drobne wydatki podstawą ekonomii było wykonywanie zadań, oraz wszystkich zleceń i trofeów trochę sprzedawanie składników alchemicznychwalka na pięścikości marginalnieNa koniec przed wypłatą u Foltesta miałem ok. 7 tys
 
Witam wszystkichZa pierwszym razem grałem na poziomie łatwym, po stronie ludzi, wynik: poziom 38 (762420) i kasa : 18544Za drugim razem - poziom średni, po stronie nieludzi, wynik: poziom 41 (867790) i kasa : 45826Czas na trzecie podejście na poziomie trudnym, w trybie neutralnym - tylko skąd ten czas wziąć na granie ?Pozdrawiam
 
ponad 100k ;D dzieki bugowi z aktu II : kiedy odebralem moje rzeczy z depozytu w loszku wyszedlem na ulice i wszedlem spowrotem to one sie tam spowrotem pojawialykiedy gralem za drugim razem w gre sytuacja sie juz niepowturzyla :(
 
Lahcim7106 said:
ponad 100k ;D dzieki bugowi z aktu II : kiedy odebralem moje rzeczy z depozytu w loszku wyszedlem na ulice i wszedlem spowrotem to one sie tam spowrotem pojawialykiedy gralem za drugim razem w gre sytuacja sie juz niepowturzyla :(
Chyba "powtórzyła" :p Wiesz, jeśli chwalisz się bugiem, to równie dobrze ktoś może sobie zrobić w edytorze 1kk... I co? Też ma się tym chwalić?
 
ja musiałem ciułać kasę tylko w II akcie na zbroje 5k na miecz 0,9k na sefire 0,5k ect. po drugim akcie byłem lekko zawiedziony bo tak na prawdę nie ma na co wydawać kasy (a najlepszą zbroje to sobie robimy sami )
 
Marne 5k (5000), ale to dlatego że przeszedłem grę "na pałę", bez questów pobocznych (nawet tej lepszej zbroi nie miałem :p )
 
Top Bottom