Stanowisko wsparcia CDPR w sprawie błędnego mielenia kart i terminu nadchodzących zmian w transmutacji kart - ręce opadają.

+
Mniej ludzi widzę rozłącza.
Ja tu nie widzę żadnego związku z automielenem? Co wiecej - obecnie klient gry wyrzuca zapytania częściej (za każdym razem gdy wchodzi się do menu tworzenia talii), więc serwer, tak rozumując jak Ty to robisz, teraz "ma więcej roboty".
 
Last edited:
Ja tu nie widzę żadnego związku z automielenem? Co wiecej - obecnie klient gry wyrzuca zapytania częściej (za każdym razem gdy wchodzi się do menu tworzenia talii), więc serwer, tak rozumując jak Ty to robisz, teraz "ma więcej roboty".
Pinguje tylko, mieli już normalnie chyba.
 
No to powinna być możliwość posiadania każdej karty powiedzmy po 2 (przynajmniej legend i epickow) żeby mieć możliwość transmutacji. Lubie mieć normalną wersję karty oraz premium :D Ładnie to wygląda w kolekcji.
 
No to powinna być możliwość posiadania każdej karty powiedzmy po 2 (przynajmniej legend i epickow) żeby mieć możliwość transmutacji.
Ale o to tu właśnie chodzi. CDPR zapowiedział, że tak będzie mieliło jak napisałeś, ale w wyniku niechlujstwa jakiegoś programisty mielenie źle działało i mieliło wszystko co jest nadmiarowe, skutkiem czego ludzie tacy jak ja czy Ty nie mają tych nadmiarowych kart do transmutacji, a wsparcie gry nie ma żadnych informacji kiedy zostaną one zwrócone.

Obecnie został juz tylko jeden dzień roboczy przed wyznaczonym przez CDPR terminem zmiany zasad transmutacji kart.
 
No to powinna być możliwość posiadania każdej karty powiedzmy po 2 (przynajmniej legend i epickow) żeby mieć możliwość transmutacji. Lubie mieć normalną wersję karty oraz premium :D Ładnie to wygląda w kolekcji.
Mi tak działa, ręcznie musiałem teraz zmielić normalne karty złote, bo już posiadałem animowane. Tak samo sytuacja wygląda z brązowymi kartami, mam 2 animowane 2 zwykle nie mieli mi więcej. Przedwczoraj zyskałem na złotych 6k skrawków. Brązowe zostawiłem na następny dodatek jak będą potrzebne fragmenty.

Z tym mieleniem nie każdy miał problem, ja nie miałem. Mogla by być opcja, czy chce zachowywać normalne karty, gdy posiadam już wszystkie animowane.

Ja tu nie widzę żadnego związku z automielenem? Co wiecej - obecnie klient gry wyrzuca zapytania częściej (za każdym razem gdy wchodzi się do menu tworzenia talii), więc serwer, tak rozumując jak Ty to robisz, teraz "ma więcej roboty".

Mniej po przelicza drobne wartości, a pingujesz ciągle serwer od połączenia z nim tak czy siak. Wchodzisz w zakładkę znajomych serwer wysyła tobie ich pozycje i awatary. Masz możliwość wysłać zapytanie do serwera na koniec meczu info o użytkowniku, jego kolekcje jaka ma, naprawdę dużo informacji przekazuje serwer nam w porównaniu z innymi grami.

Mamy dostęp do fenomenalnej bazy rankingowej, w przyszłości turnieje będę z poziomu gry organizowane. Żadna karcianka tego nie ma. W innych masz tylko gwiazdeczki w awansach, czy rangi. Tutaj Gwint ma sporą przewagę nad konkurencją. Z multi jedynie lol ma tak rozbudowana sieć użytkownika.
 
Last edited:
Czy jest jakaś opcja żeby zmielić automatycznie nadmiar kart? Bo mnie premium zwisa a potrzebuje fragmentów i ręczne niszczenie zajmie wieki?
 
Dzisiaj wbiłem w tworzenie teli i dostałem komunikat o zmielonych kartach. I chyba działa ok. Bo zostawiło mi 4 karty zwykłe, a miałem ich 6 ;)
 
Top Bottom