Star Wars™ Battlefront™

+
Biedny ten panel był strasznie. Gameplay zapewne dopiero na E3.

Meh, meh, meh.
 

Ciekawe czy ten "in-game" przełoży się na rzeczywistość jak to zwykle bywa :harhar: ...

P.S. Jakość kompresji materiału wręcz paskudna - przypadek?
 
Last edited:
I felt a great disturbance in the force, as if millions of voices suddenly cried out in terror...


A poza tym, to wszyscy chyba doskonale wiemy, że gra nie będzie tak wyglądać. Nawet się nie zbliży do tego poziomu...
 
Dla mnie niczym się to nie różni od zwiastunów CGI :p Zapewne renderowane silnikiem, to przyznam, ale nie w czasie rzeczywistym.

No i Battlefront był moim must have po całkiem przyzwoitym w singlu BFII. A tak to chyba nie kupię, krótkie misje dla singla brzmią jakby na odczepkę.
 
Last edited:
Jednak nie będzie kampanii solowej? To skąd były informacje, które podał @shad79?

Jak napisałem informacje te były przeciekami, ujawnił je serwis Making Star Wars. Było kilka newsów na polskich stronach np. http://www.ppe.pl/news-33885-gorace_informacje_zwiazane_z_tegorocznym_star_wars__battlefront.html z lutego tego roku. Jak widać większość się nie potwierdziła, a szkoda. Solowa kampania z pewnością dodałaby grze dużo wartości, a tak to tylko multi i w dodatku za chorą cenę. Na cdp.pl jest za 170 zł https://cdp.pl/star-wars-battlefron...n=sprint_12&utm_content=20150417swbattlefront.. Ciekawe ile wyjdzie do tego DLC, bo to jest pewnie najbardziej oczywista rzecz pod słońcem, w końcu wydaje to EA :secret: .
 
Last edited:
DICE nigdy nie było dobre w robieniu singli, lepiej niech się skupią na tym co im dobrze wychodzi - multiplayerze. Kampania dla jednogracza przyniosła by więcej złego niż dobrego :).
 
Last edited:
Może materiały prosto z gry mnie tak urzekną, że faktycznie ją kupię i będę grał przez neta. Plus dla niej to to, że to jednak Star Wars :p
 
@dooot, najwyższa pora żeby zatrudnili dobrego scenarzystę i reżysera ;) Nie kupuję argumentu "Nie będzie singla, bo skupiamy się na multi." tak samo jak "Nie będzie multi, bo skupiamy się na singlu." Tytuły takie jak Mortal Kombat, Starcraft 2 czy GTA 5 pokazują, że można mieć dopieszczone jedno i drugie, a do tego masę innych rzeczy w grze (dodatkowe tryby, wyzwania, osiągnięcia, rozbudowany edytor, rzeczy do odblokowania). Jeżeli ktoś mówi że nie da się zrobić tego czy tamtego bez straty dla trzonu gry to dla mnie jest zwykłym leniem. Przy takich budżetach jakimi dysponuje EA dałoby się zrobić wszystko.
 
No ale z założenia przecież niektóre gry mogą być tylko multi. Przy MMO ludzie nie mają pretensji, że nie da się grać offline/solo :p

Mnie się trailer bardzo podobał, ale oczywiste, że gra tak nie będzie wyglądała finalnie :p
 
Są strzelanki tylko singlowe, są tylko do multi. Nie widzę powodu, dla którego jakaś gra koniecznie musi mieć oba tryby ;)
 
Są też strzelanki, które mają oba te tryby i oba są słabe. Zazwyczaj mają ogromny budżet, a każda kolejna część bije rekordy sprzedaży. :p
 
Jeśli pijesz do Call of Duty to bardzo nie uzasadniony hejt, bo choć kampanie solowe są krótkie, a multi nie wprowadza wielu zmian to nie można powiedzieć że te gry są słabe i niedopracowane. Piszę to jako osoba nie będąca fanem serii.
 
Dlatego tak jest bo robią je lenie, którym się nie chce :p

Valve to też lenie bo CS nie ma kampanii singlowej? Nie wmówisz mi, że taki CS potrzebuje kampanii singlowej albo Wolfenstein mullti...

Call of duty skończyło się na 4, każda następna cześć jest coraz większym gniotem.
 
Last edited:
Valve to też lenie bo CS nie ma kampanii singlowej? Nie wmówisz mi, że taki CS potrzebuje kampanii singlowej albo Wolfenstein mullti...
Ale jak wyobrażasz sobie singla w CSa? No bez jaj. A Battlefront aż się prosi o tego singla.
 
Counter Strike zaczął żywot jako mod do gry Half-Life, która o dziwo miała kampanię singlową ;)
 
Mi tam kompletnie nie przeszkadza brak kampanii. Lepiej aby jej nie było niż miała być na poziomie poprzednich Battlefieldów.
 
Top Bottom