Star Wars™ Battlefront™

+
Nie żebym się czepiał ale...





 
Last edited:
Jezu Chryste...

http://muve.pl/pc/akcja/star-wars-battlefront-pc/91905

Cena sugerowana gry na PC 200 zł, wspaniałomyślna cena Muve 175 zł. To już nawet Empik.com ma taniej (o dychę, ale zawsze) choć i tak więcej niż 150 zł za grę na PC to jak dla mnie przesada. Jeszcze trochę i ceny gier pecetowych zrównają się z konsolowymi :/

PS. EA Polska nawet się nie pokusiło o pełną polską wersję mimo iż w ostatnich latach dubbingują wszystkie strzelanki od Dice, a i nowe filmy niewątpliwie będą miały dubbing.

---------- Zaktualizowano 14:50 ----------

Choć i tak lepiej niż cyfrówka na Originie czyli oficjalnej platformie wydawcy - tam poniżej 199 nie schodzą.
 
Pojawił się gameplay pokazujący tryb hordy, z opcjonalnym coopem (można grac solo).

 
W porównaniu z materiałami z rozgrywki 'na piechotę' to wygląda to jakoś tak... brzydko :blink: Nie wiem, może tylko tak mi się wydaje.
 
Coś mi się obiło o uszy, że beta Battlefronta ma być dostępna dla wszystkich. Prawda to? Na PC też? Jeśli tak to trzeba się gdzieś zapisywać czy po prostu pojawi mi się na Originie?
 
Dwa nowe gameplay'e:


[video=youtube;GLpvyfZ-AI4]https://www.youtube.com/watch?v=GLpvyfZ-AI4[/video]
 
Są nawet wymagania (jak ktoś już wcześniej nie wrzucał):

Minimalne:

System: 64-bitowy, Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel i3 6300T lub podobny
Pamięć: 8GB RAM
Dysk twardy: minimum 40 GB wolnego miejsca
Karta graficzna (NVIDIA): GeForce GTX 660 2GB
Karta graficzna (ATI): Radeon HD 7850 2GB
DirectX: w wersji 11.0
Internet: minimum 512 KBPS lub szybszy

Zalecane:

System: 64-bitowy, Windows 10
Procesor: Intel i5 6600 lub podobny
Pamięć: 16GB RAM
Dysk twardy: minimum 40 GB wolnego miejsca
Karta graficzna (NVIDIA): GeForce GTX 970 4GB
Karta graficzna (ATI): Radeon R9 290 4GB
DirectX: w wersji 11.1
Internet: minimum 512 KBPS lub szybszy

Chyba powoli nadchodzą czasy gdy 8GB RAM staje się minimum.
 
Na Originie można już wstępnie pobrać betę. Przygotujcie się na jakieś 10 giga danych ;)
 
Wszyscy grają, że zero wrażeń czy po prostu zapomnieliście? :p

Gra jest bardzo ładna, czuć klimat Star Wars za sprawą dźwięków i muzyki, fajnie się strzela do rebelianckiego ścierwa itd., ale raczej nie kupię, bo zwyczajnie nie jestem targetem tego typu gier. Zdecydowanie bardziej cenię sobie fabułę i konkretne misje w kampanii dla jednego gracza niż skakanie po mapie i strzelanie do innych. Pod tym względem Star Wars Battlefront w zasadzie niczym się nie wyróżnia, ot typowa sieciowa strzelanka. Dość szybka, bez kombinowania i zabawy w chowanie się za osłonami więc wydaje mi się że bliżej jej do multi z Call of Duty niż Battlefielda. W trakcie gry zarabiamy kredyty, które później wydajemy na nowy sprzęt, ulepszenia oraz (to już w pełnej wersji) nowe skórki dla postaci.
 
Też nie dla mnie produkt, ale produkt ale betę z ciekawości ściągam :).

---------- Zaktualizowano 23:30 ----------

Gra wygląda cudownie i jest świetnie zoptymalizowana. Wszystko na ultra w Full HD i żadnych spadków poniżej 60 fps - niezależnie od tego co dzieje się na ekranie. Wykorzystanie GPU waha się pomiędzy 60-85%.
 
Gra jest piękna, cudnie brzmi, ale coś mi w niej nie gra. To nie jest normalne, bym pierwszy raz grając na padzie w multi FPS przodował w tabeli w dropzone'ie. Może to są realia multiplayerowych fpsów na konsolach, ale przez aim assist cały czas się czuje jakbym czitował.
 
@Nars Realia, niestety. W sumie, ostatnią multiplayerową strzelanką, w której NIE było asyst (bądź były mało odczuwalne) był Killzone: Shadow Fall. Okazał się on jednak grą dość nudną i nijaką, więc po prostu sprzedałem. Ale strzelało się bardzo fajnie.

A co Battlefronta - grałem ok. 2h i jeśli miałbym grę podsumować jednym zdaniem, powiedziałbym, że jest to kropka w kropkę Battlefield z ograniczoną liczbą broni, jednym (na razie) nowym trybem i w realiach SW.
 
Po Battlefronty sięgałem za sprawą uniwersum, a Battlefielda ogrywałem tylko u kolegi, ale muszę przyznać, że ten obecny w becie jest najlepszą strzelanką sieciową w jaką dane mi było zagrać(odnoszę się tylko do BF3, 4 oraz Battlefrontów). Klimat jest świetny, muzyka, grafika, na GTX 980 full opcje plus 1440p i ani spadku klatki. Jeśli wszystko pozostałe będzie na poziomie tego, co beta udostępnia, to zastanowię się nawet nad kupnem kiedy nieco stanieje. Jedyny mankament, wydaje mi się, że Rebelianci są zbyt słabi na Hoth, czy to gram po stronie Imperium czy Rebeliantów to maszyny zawsze stoją niemal nienaruszone. Najniższy poziom HP jaki u jednego odnotowałem to było 59.
 
Jedyny mankament, wydaje mi się, że Rebelianci są zbyt słabi na Hoth, czy to gram po stronie Imperium czy Rebeliantów to maszyny zawsze stoją niemal nienaruszone. Najniższy poziom HP jaki u jednego odnotowałem to było 59.
Byłem świadkiem meczu w którym oba AT-AT zostały zniszczone - scena niszczenia budowli militarnych przez AT-AT na końcu meczu odbyła się bez wybuchów ani bez uszkodzenia owych budowli (bo nie było zabójczego ognia AT-AT), mimo to Rebelianci przegrali mecz xD Może winą takiej decyzji było to, że ostatni AT-AT został zniszczony lada moment przed ogłoszeniem werdyktu meczu.
Gracze bety coraz bardziej nabierają skilla, bo już zamiast dwóch AT-AT zostaje max. jeden mocno uszkodzony, więc jest nadzieja na ujrzenie jakiegoś odmiennego werdyktu meczu.
Niestety mecze na Hoth to pewna przegrana dla Rebeliantów. AT-AT + AT-ST dają im mocno popalić, nie mówiąc już o śmierciach zaraz po spawnie :/
 
Top Bottom