Star Wars™ Battlefront™

+
A ludzie w komentach już się napalają na to co nie trzeba :p

"I think there going to hit 1080p/60 on both console"

Ja też się jaram :p Poprzednie Battlefronty mogę cały czas ogrywać :D
 
Myślę, że tym razem nowa gra od DICE się uda (w końcu z ostatnich lat tylko BF4 był niewypałem. Imho BF3 i Mirror's Edge są świetne).

Jeśli chodzi o oryginalną serię Battlefronta, to była ona inspirowana BF'em, sami jej twórcy tego nie ukrywali. A gdy tylko nadarzyła się możliwość, całe studio DICE wyraziło głęboką chęć i wyszło z własną inicjatywą przejęcia tej marki. A do swojej pracy twórcy przykładają się rzetelnie - odwiedzenie muzeum i planów zdjęciowych ze Star Warsów.
Wśród pracowników jest wielu fanów tego uniwersum, ale wiedzą też o odpowiedzialności, która na nich spoczywa.
Sądzę, że Battlefront będzie się różnił co nieco od BF'a, zwłaszcza, że niektóre mapy mają być tworzone pod tryby rozgrywki, a te mają prezentować klimat z filmów. Ale zapewne będzie można w nim zobaczyć coś z BF'a (zapewne szkielet rozgrywki).

Niestety wydawcą jest EA, który jak to w jego przypadku bywa, zapowiedział już usługę premium, płatne DLC. I oby tylko EA nie popędzał twórców, by nie za wcześnie wydać nieskończoną grę.

DICE potrafi tworzyć świetne gry. W BF3 bawiłem się świetnie i spędziłem tam setki godzin. A Mirror's Edge mnie oczarował. Teraz kolej na kochane Star Wars'y w Battlefroncie.

Trzeba poczekać na dalsze informacje, rozwój kampanii marketingowej, by zobaczyć jak to się dalej potoczy.
Jaram się, jak Sabrina Glevissig! :)
 
Last edited:

Attachments

  • battlefront_convention_leaked_image.jpg
    battlefront_convention_leaked_image.jpg
    64.2 KB · Views: 64
Last edited:
Wiadomo może czy ten nowy Battlefront będzie miał jakąś kampanię solową czy tylko multi?
 
@HuntMocy Z przecieków wynika, że kampania jak najbardziej będzie i ma być stosunkowo długa (dłuższa niż większośc współczesnych gier). Poniżej ogólne informacje o czasie fabuły gry.
Akcja ma się toczyć głównie w czasach oryginalnej trylogii, ale będą też bitwy z nowej. Ostatnia część kampanii ma być wstępem do Przebudzenia Mocy.

EDIT
Wyciekły nowe informacje m.in. 40 osobowy multiplayer, możliwość grania Darth Vaderem.
http://bigstory.ap.org/article/b92a...tar-wars-battlefront-unleashed-fan-convention

Wrażenia GameInformer i screeny.
http://www.gameinformer.com/games/s...l&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer#
 
Last edited:
Ale fajny ten trailer pokazali. Wszyscy czekali, żeby broń Boże nie zobaczyć ani sekundy rozgrywki, i EA nie zawiodło.

Edit: Czterdzieści osób w multi? Który rok mamy?
 
Last edited:
@HuntMocy

Ma być jakaś seria misji do gry solo lub w coopie. Jednak "mięso", to zapewne będzie seria bitew z różnych okresów czasu. Np. została zapowiedziana grywalna bitwa nad/o Jakku (wraki z tej bitwy widzieliśmy w teaserze ep. VII).
 
Top Bottom