Star Wars™ Battlefront™

+
whitewarrior.194;n8391800 said:
Podobno ma nie być Pass-a i zarabiać będą tylko na "paczkach" jak w CoD.

Czyt.
Będzie w grze dużo losowych pierdołek.

Tak długo jak nie będzie ultra potężnych broni dostępnych tylko za dopłatą będzie dobrze
 
Last edited by a moderator:
I_w_a_N;n8403080 said:
Za scenariusz kampanii singla ma odpowiadać scenarzysta Spec Ops: The Line, może więc być nieźle (http://www.gram.pl/news/2017/04/19/...sze-scenariusz-star-wars-battlefront-ii.shtml). Ale po pierwsze gra od Yager była pewną adaptacją powieści Josepha Conrada ("Jądro ciemności"), a po drugie nie wiemy jak twórca będzie się czuł z nowym (zapewne łagodniejszym i z natury bardziej przyjaznym dla szerszego odbiorcy) uniwersum.
Cóż, zobaczymy...
Nie trzeba patrzeć żeby wiedzieć, że DICE kampanii dla jednego gracza robić nie umieją. W Bad Company im jakoś wyszło, ale cała reszta to jedna wielka skifa i drętwota.
 
Obecnie Battlefront na PC ze wszystkimi dodatkami jest do kupienia za jakąś stówkę. Warto przy założeniu, że jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale nie przepadam się za multi? Wolę po prostu konkretny pakiet misji, które mogę ukończyć zamiast powtarzania tych samych starć z innymi graczami. Będę miał wystarczająco dużo treści żeby trochę pograć i się nie znudzić po kilku godzinach?
 
Widzę, że zainteresowanie tematem umarło, a tymczasem...



Miazga. A jedynka w wersji ze wszystkimi dodatkami jest teraz na przecenie na Originie i można łyknąć za niecałe cztery dyszki co też uczyniłem. Nawet jak po kilku meczach mi się znudzi to za taką cenę chyba i tak warto.
 
Materiał z dwójki, z kampanii singla:

[video=youtube;pryBP4K-_34]https://www.youtube.com/watch?v=pryBP4K-_34[/video]
 
Pierwszy konkretny gameplay z bitwy kosmicznej.


Wygląda zaskakująco dobrze, co cieszy tym bardziej, że filmik jest z pokazu na żywo.
 
Kolejny materiał.

[video=youtube;SNGWh_-R1VE]https://www.youtube.com/watch?v=SNGWh_-R1VE[/video]

Wygląda ładnie ale dla (zapewne) miałkiego i krótkiego singla nie bardzo opłaca się kupować.
 
Pograłem chwilę w betę drugiego Battlefronta i zrobiło to na mnie większe wrażenie niż beta poprzednika. Przede wszystkim podobają mi się bardziej rozległe mapy i duża różnorodność. Nie kumam tylko o co chodzi z tymi kartami. W paczce trafiłem Hana Solo, a podczas gry i tak chcieli ode mnie 5tys punktów żeby nim zagrać oO
 
Z tego co zauważyłem te karty modyfikują jedynie zdolności postaci. Żeby zagrać tymi wyjątkowymi jak bohaterowie, czy na przykład żołnierz z plecakiem rakietowym, potrzeba właśnie zebrać te battlepoints, które przepadają po każdej rundzie. Oczywiście na mapie nie może być zbyt wielu specjalistycznych wojaków tego samego typu. Zauważyłem, że zabijanie graczy jako jeden z nich daje mniej punktów niż normalnie, co w teorii ma chyba zapobiegać pętli zdobywania bohatera przez tego samego gracza raz po raz.
 
A te wszystkie bajery, które zdobywamy są jednorazowe czy mam je już na stałe i po prostu mogę sobie wymieniać?
 
Beta wymiata. Poprawiono praktycznie wszystkie mankamenty oryginału. Dzięki klasom można w końcu wprowadzić nieco taktyki do pola bitwy. Świetny balans. Zupełnie przeprojektowane walki w "powietrzu". Walki kosmiczne to czysta przyjemność i chyba mój ulubiony element bety. Dodajcie do tego SP, który nie będzie do bani i jak dla mnie GOTY.
 
HuntMocy;n9667531 said:
A te wszystkie bajery, które zdobywamy są jednorazowe czy mam je już na stałe i po prostu mogę sobie wymieniać?
Są na stałe i można się między nimi swobodnie przełączać.
 
Jakaś fabuła ma tam być w końcu? Jestem "Fabularz" ale nie spodziewam się czegoś arcyepickiego. I pewno będzie droga jak chu chu chu...
 
Będzie kampania fabularna rozgrywająca się pomiędzy Powrotem Jedi a Przebudzeniem Mocy, w której pokierujemy losami elitarnego oddziału Imperium.
 
Ty mi nie chrzań regułek rodem z "Pudełka" powiedz czy to się dobrze zapowiada, bo nie grywam w strzelaniny, bo wolę fabuły i gdy już widzę na horyzoncie fabułę to się interesuję.
 
Izengrin;n9684641 said:
Ty mi nie chrzań regułek rodem z "Pudełka"

Przepraszam że żyję...

Skąd mam wiedzieć czy się dobrze zapowiada skoro nigdzie nie pokazali nic konkretnego z kampanii? Sam zamysł na historię wydaje się jednak dość interesujący, bo dla odmiany pozwoli spojrzeć na 'tych złych' z innej perspektywy.
 
Top Bottom