Star Wars™: Knights of the Old Republic

+
W ogóle tego nie widzę. Perspektywa FPP i dynamiczny system walki pasują do KotORa jak pięść do nosa. Poza tym, wraz z lepszą grafiką uciekł też ten specyficzny klimat. Zwłaszcza na Taris.
A pomijam już skalę takiego przedsięwzięcia i trudności, przed którymi będą musieli stanąć twórcy.
 
Jeśli chodzi o walkę, to ja mam jedno pytanie: Jest obcinanie kończyn? Wiem, że to zabawnie brzmi, ale bez tego walka Lightsaberem wygląda jak okładanie się świecącymi balonami i to był mój główny klimatozabijacz w KOTORach.
 

Yngh

Forum veteran
Poza tym, wraz z lepszą grafiką uciekł też ten specyficzny klimat. Zwłaszcza na Taris.
Tyle że KOTOR1 miał bardzo dobrą grafikę w dniu premiery i także za jej sprawą zwracał uwagę graczy. Zresztą, sfera wizualna zawsze była w SW ważna. Dzisiaj ta grafika trąci już myszką, więc lifting zdecydowanie by się przydał.
 
Pozwolę sobie odpisać we właściwym temacie:

W plotkach na temat odświeżenia Knight of the Old Republic była mowa o przerobieniu gry w jakiś sposób żeby dopasować do nowego kanonu.

Konkretniej przerobić (kontynuować) historię z dwóch pierwszych gier i uczynić z tego kanon i całkiem nowa grę. Plus coś się może dziać. EA ma dwie gry z uniwersum w produkcji; jedna to sequel Fallen Order, o drugiej wiemy tyle, że jest. Revan został skanonizowany w visual dictionary do TROS, a Kennedy wspominała, że aktywnie pracują nad czymś w erze Starej Republiki.

You know, we talk about that all the time. Yes, we are developing something to look at. Right now I have no idea where things might fall, but we have to be careful that there is a cadence to Star Wars that doesn't start to feel like too much
 
Top Bottom