Stare sezony

+
O co chodzi z nadal aktywnymi poprzednimi sezonami min. miłości, nieźdzwiedzia, wilka, żmii ale o dziwo aktywnymi tylko jako kontrakty bo na mapach jest tylko sezon elfów a tamte już nie.

jak dla mnie można do mapy skoro i tak są u mnie aktywne.

pozdrawiam
Sylwek
 

Lexor

Forum veteran
Po czym twierdzisz że tamte inne sezony są aktywne? Kontrakty z innych sezonów Ci się wbijają?
 
Po czym twierdzisz że tamte inne sezony są aktywne? Kontrakty z innych sezonów Ci się wbijają?

dokładnie tak prócz aktualnego sezonu mam te stare w kontraktach do wyboru wiesz dla mnie to zero problemu tylko jest haczyk. Aktualne w kontraktach ale na mapie już ich nie ma i tu moja prośba dodać do mojej mapy coś co i tak mam niby aktualne.

pozdrawiam
Sylwek
 

Lexor

Forum veteran
Są widoczne byś mógł je stale podpatrywać i np. jak kolejna edycja sezonu się zbliża to sobie sprawdzić "ile Ci brakuje".

"Dokładnie tak" - serio Ci rośnie w ich punktacja? Bo ja nic takiego nie mam, rośnie mi tylko w aktualnym sezonie.
 
Są widoczne byś mógł je stale podpatrywać i np. jak kolejna edycja sezonu się zbliża to sobie sprawdzić "ile Ci brakuje".

"Dokładnie tak" - serio Ci rośnie w ich punktacja? Bo ja nic takiego nie mam, rośnie mi tylko w aktualnym sezonie.

tego nie wiedziałem, punkty nalicza mi w aktualnym sezonie elfów w tamtych nie poprostu sobie wiszą i tyle.

dzięki.
kamień z serca.
 

MaRIB1

Forum veteran
Czyli dobrze rozumiem że sezon Elfów wróci i będzie można kontynuować odblokowywanie nagród?
Nie wiem, musiałbyś szukać info na forum., Twitter ,Reddit, discord, w czasie od stycznia czy lutego, bo wtedy podmienili. Obecnie brak zapisnych zasad gry na oficjalnej stronie, mimo wyświetlaniu takiego dzialu =]

Tyle było zmieniane że już nie pamiętam.
 

Lexor

Forum veteran
Czyli dobrze rozumiem że sezon Elfów wróci i będzie można kontynuować odblokowywanie nagród?
O ile dobrze pamiętam z tego co było piane: w tym roku sezony wracają bo chcą dotrzymać słowa, które padały rok temu.

Jednak w przyszłym roku drzewka sezonowe mają nie wracać - tak miało być już w tym roku ale pod presją graczy (którzy im wypowiedziane w zeszłym roku słowa wytknęli) sezony będą wracały "na miesiąc".
 
Top Bottom