Stary laptop (brak tekstu, źle wyswietlana grafika)

+
Stary laptop (brak tekstu, źle wyswietlana grafika)

Witam.
Jak widać na załączonych obrazkach gra nie wyświetla się prawidłowo.
Procesor dwurdzeniowy 2Ghz no i mega słaba grafika Mobile Intel® 945GM Express choć np.w Call of Duty 2 czy colin mcrae rally2005 pograć można.
Po uruchomieniu gra chodzi bardzo płynnie jednak jest nieczytelna ze względu na brak tekstu i niektórych grafik.
Spotkał się ktoś z takim problemem? Może ktoś wie jak to rozwiązać?
 

Attachments

  • photo80810.png
    photo80810.png
    451.6 KB · Views: 44
  • photo80820.png
    photo80820.png
    550.3 KB · Views: 39
  • photo80830.png
    photo80830.png
    473.6 KB · Views: 42
  • photo80840.png
    photo80840.png
    551.3 KB · Views: 44
Last edited:
konradi;n7019600 said:
Witam.
Jak widać na załączonych obrazkach gra nie wyświetla się prawidłowo.
Procesor dwurdzeniowy 2Ghz no i mega słaba grafika Mobile Intel® 945GM Express choć np.w Call of Duty 2 czy colin mcrae rally2005 pograć można.
Po uruchomieniu gra chodzi bardzo płynnie jednak jest nieczytelna ze względu na brak tekstu i niektórych grafik.
Spotkał się ktoś z takim problemem? Może ktoś wie jak to rozwiązać?

nie spełniasz wymagań ? https://www.playgwent.com/en/suppor...rements-can-i-run-gwent-the-witcher-card-game
 
No tak to jasna sprawa. Gram na innym laptopie ,ale chciałem mieć dostęp do gry tez na tym starym. Może to można jakoś obejść, bo jak wiadomo wiele gier można uruchomic i jeszcze pograć w nie mimo że sprzęt nie spełnia wymagań.
 
konradi;n7035730 said:
No tak to jasna sprawa. Gram na innym laptopie ,ale chciałem mieć dostęp do gry tez na tym starym. Może to można jakoś obejść, bo jak wiadomo wiele gier można uruchomic i jeszcze pograć w nie mimo że sprzęt nie spełnia wymagań.

konradi;n7035730 said:
No tak to jasna sprawa. Gram na innym laptopie ,ale chciałem mieć dostęp do gry tez na tym starym. Może to można jakoś obejść, bo jak wiadomo wiele gier można uruchomic i jeszcze pograć w nie mimo że sprzęt nie spełnia wymagań.


Hej od małego bawię się takie rzeczy i od razu mówię że nie masz na co liczyć gra jest w wersji beta, może się coś poprawi kiedy wyjdzie finalny produkt ale w co wątpie mimo wszystko do tej gry trzeba mieć trochę lepszy komputer, laptop więc nie myśl się że coś się zmieni na twoim miejscu wyrzucił bym go na śmieci i kupił nowego z dedykowaną kartą graficzną i jakimś lepszym procesorem. Mówisz że takie gry Ci chodzą aczkolwiek to nie są wymagające gry dzisiejsze gry są tworzone pod nowe komputery a nie stare laptopy z tego co wiem to jest zintegrowany układ graficzny na wodotrysk bym nie liczył bo nic już nie możesz zrobić jedynie jak napisałem wyżej kupić nowego lapka z byle jakim ale żeby miał swoją kartę graficzną

Pozdrawiam
 
Last edited:
konradi;n7035730 said:
No tak to jasna sprawa. Gram na innym laptopie ,ale chciałem mieć dostęp do gry tez na tym starym. Może to można jakoś obejść, bo jak wiadomo wiele gier można uruchomic i jeszcze pograć w nie mimo że sprzęt nie spełnia wymagań.

Da sie ale nie wszystko , direxów czy silników gier lub specyficznych algorytmów zgodnych z nowymi sterownikami lub sprzetem raczej nie da sie obejsc , współczesne gierki maja inna architekture nie to co gry sprzed powiedzmy 2-3 lat ...
 
Mam chyba tą samą grafikę, a procesor nawet gorszy (niskonapięciowy Core2Duo 1,2Ghz) i gra wyświetla się poprawnie.
Myślę, że twoim problemem jest system z poprzedniej dekady: Win7.
Do 8.1 i 10 z Windows Update pobierają się nowsze sterowniki, których oficjalnie nie ma na stronie Intela. Być może one rozwiązują problem.

Ja mam oczywiście Windows 10.
 
Tez mam na nim 10ke. Spróbuje odinstalować i ponowni zainstalować bo widzę jakiś updete jest. Może masz podobna w nazwie grafikę ale nie taka samą.
 
Top Bottom