Statystyki na koniec gry Wiedźmin

+
arekmichal97 said:
Skoro mi nie wierzysz Jimp to jak mam dowieść swojej prawdomówności ? Wysłać ci inne zdjęcie np. gdy pokazuje level z tłem z gry ,video...?
W tym momencie ? Nie możesz , szkoda ,że nie pomyślałeś aby nakręcić filmik jak wbijałeś ten level potem najwyżej przyśpieszyć . 2 minuty roboty

Czekaj hmm... a morze zrobię filmik z pokazywaniem wszystkich sejwów mam zapisane od 45 levela - 62 (resztę leveli skasowałem bo nie miałem miejsca na dysku).Mam cały IV akt i V,będę tylko pokazywał sejwy z levelem ,a przy ładowaniu będzie przewinięte,może być? PS Fajnie przerobiłeś ten level ja czegoś takiego nie umiem , tante zdjęcia były robione telefonem.Zwróć uwagę na to ,że zrobiłeś błąd w treść tam nie pisze PD tylko pkt.Tak samo niema słowa awansować tylko doświadczenia(na mim zdjęciu tak jest).Przekonujące ,ale ten kto już gra długo mógł by się połapać.

Heh, ja wlasnie robie save pod 2 i jestem w trakcie grindowania w krypcie w V akcie. Zdobycie legendarnego wiedzmina nie jest problemem, sam wlasnie mam 48 poziom, nabicie 9 poziomow startujac na 39 to jakies 3 godziny tluczenia mobow. 62 poziom wydaje mi sie czyms grubo przesadzonym, ale do zrobienia.Zakladajac, ze na tak wysokich poziomach nadal dostaje sie xp, to z 61 na 62 wychodzi jakies 370 za upiora i 120 za fledera. W przeliczeniu na cala krypte to srednio jakies 20 upiorow, 13 flederow i bazyliszek - okolo 10000xp. Xp potrzebne zeby przejsc z 47 na 48 to jakies 51k, wiec z 61 na 62 bedzie jakies 65k, co przeklada sie na 7 obejsc krypty.Wydaje sie to mozliwe, ale wymagajace zapalu fanatyka i cierpliwosci buddyjskiego mnicha oO

aktualnie mam 51 poziom (poziom: trudny) (Legendarny Wiedźmin)zrobione prawie wszystkie misje poboczne (tylko 1 opuściłem)wszystkie trofea oddane ;]siła, wytrzymałość,zręczność-all ulepszonew inteligencji brakuje mi 4 srebrnych (oczywiście złoty poziom jest)wszystkie style na full tylko z srebrnym grupowym brakuje 1 brązowego (wiem że się nie sumują,ale nie miałem co z nimi zrobić więc wpakowałem te brązowe) ;pze znakami to wszystkie ulepszone na full na 2 poziomie z wyjątkiem arda,quen i igni (chyba tak lecą te nazwy) ponieważ one prawie na 5 poziomie(brakuje 2 złotych chyba)poprzednio grając także na hardzie wbiłem 42 poziom wykonując wszystkie misje poboczne oraz oddając wszystkie trofea...nie wiem czy dalsze wbijanie poziomów ma sens skoro i tak nie dostajemy talentów? ;]

Witam...No to tak...Bardzo dawno przechodziłem Wiedźmina,Ale może coś pamiętam:Siła - Full AllInteligencja - Full AllWytrzymałość - Złotego Tylko BrakowałoCzwartego nie Pamiętam:pAard - Brakuje mi 4 Srebrnego Ale Złoty jest...Reszta Znaków Full...Obydwa Style na Full Tylko w Srebrnym nie mam 3 Srebrnego...no i 53 Poziom Wiedźmaka...Pozdrawiam Wiedźmin_Vesemir

Top Bottom