Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

+
U mnie było podobnie(gra się mroziła, komunikat, że sterownik przestał odpowiadać.., dźwięk było słychać i po chwili pulpit) na R9 390// i7 3770k, z tym, że problem wystąpił po ostatnim patchu. Problem zniknął po ustawieniu wyświetlania obrazu na pełny ekran.
Tak, że potwierdzam - ten problem występuje również na kartach AMD.
 
Tak, że potwierdzam - ten problem występuje również na kartach AMD.

Oraz w innych grach - mam tak obecnie w Armored Warfare (na GTX 770). Ustawienia maksymalne - niby 60 fps, niby temperatury w normie, a błąd występuje. Czasami można kilka godzin łupać i nic się nie dzieje, a czasami potrafi wywalić 2 razy w ciągu jednej bitwy (o ile w czasie pierwszego crasha mnie nie utłuką :))
 
Oraz w innych grach - mam tak obecnie w Armored Warfare (na GTX 770). Ustawienia maksymalne - niby 60 fps, niby temperatury w normie, a błąd występuje. Czasami można kilka godzin łupać i nic się nie dzieje, a czasami potrafi wywalić 2 razy w ciągu jednej bitwy (o ile w czasie pierwszego crasha mnie nie utłuką :))
możliwe że psuje ci sie karta ja tak miałem z moją starą gtx 460 3 lata temu tuż przed wymianą była już w stanie agonii wywalała cały czas błędy z sterownikiem lub migał obraz gasł i wracał lub gasł całkiem lub komp się zawieszał tak że nawet reset nie pomagał działo się to też w losowych momentach np podczas przeglądania youtube netu i podczas gier po wymianie karty wszystko wróciło do normy
 
możliwe że psuje ci sie karta ja tak miałem z moją starą gtx 460 3 lata temu tuż przed wymianą była już w stanie agonii wywalała cały czas błędy z sterownikiem lub migał obraz gasł i wracał lub gasł całkiem lub komp się zawieszał tak że nawet reset nie pomagał działo się to też w losowych momentach np podczas przeglądania youtube netu i podczas gier po wymianie karty wszystko wróciło do normy

Gtx 460 do piekarnika kazałem dać bracholowi jak od razu po gwarancji się zepsuła i działała dobre pół roku teraz raz działa raz nie
więc już się zjechała do końca. I miał te same problemy co ty piszesz i teraz tak samo jest więc nadaję się na śmieci lub na więcej stopni dać do piekarnika :)
 
Gtx 460 do piekarnika kazałem dać bracholowi jak od razu po gwarancji się zepsuła i działała dobre pół roku teraz raz działa raz nie
więc już się zjechała do końca. I miał te same problemy co ty piszesz i teraz tak samo jest więc nadaję się na śmieci lub na więcej stopni dać do piekarnika :)
obecnie już jej nie mam od prawie 3 lat sprzedałem na giełdzie za 300 zl facet nawet nie testował czy działa :)
 
Gtx 460 do piekarnika kazałem dać bracholowi jak od razu po gwarancji się zepsuła i działała dobre pół roku teraz raz działa raz nie
więc już się zjechała do końca. I miał te same problemy co ty piszesz i teraz tak samo jest więc nadaję się na śmieci lub na więcej stopni dać do piekarnika :)

Czyli co - sugerujesz, żeby przelutować chip? W zasadzie chyba miałbym taką możliwość.
 
Ten sam błąd miałem gdy moja stara karta zaczęła szwankować aż w końcu wyświetlała już tylko artefakty. Piekarnik wydłużył jej działanie o ponad rok (2 razy była pieczona) Ale dopóki nie ma artefaktów ja bym nie piekł karty.
 
Na razie się uspokoiło i wywala znacznie rzadziej. A z tym piekarnikiem to wy serio? Ja mam fachowca, który takie rzeczy robi profesjonalnie - poprawia luty punktowo strumieniem gorącego powietrza. Chyba, że się nie da, to wtedy przelutowuje cały układ.

Myślę, że po prostu poczekam do premiery Cyberpunk 2077. Ustawię jakość na ultra i odepnę wiatraki na karcie, a luty same się wygrzeją :p.
 
Top Bottom