Stosy Novigradu

+
Stosy Novigradu

Witam.
Podczas zadania Stosy Novigradu występuje błąd uniemożliwiający dalsze przejście, trzeba w scianie wcisnac cegle ktora otwiera ukryte drzwi nie moge wcisnac tej wlasnie cegly czy ktos z was o co chodzi ? Bo jak bede musial zaczac gre od nowa to chyba sie potne :( zalaczam film z yt oczywiscie nie jest to moj filmik ale problem ten sam. https://www.youtube.com/watch?v=JUMZWBkhoZ4
 
Miałem to samo podczas wchodzenia przez klapę w sklepie do tych kanałów, klapa nie chciała się otworzyć.
Chodziłem w około naparzałem X i za którymś razem otworzyły się.
 
No tak ale mi nie chodzi o klape w sklepie tylko wlasnie w tej piwnicy nie moge tej cegly wcisnac :(
 
Mam to samo pomocy! Jeśli ktoś znajdzie sposób jak to naprawić proszę o odpowiedź.
 
Last edited:
15 min robiłem właśnie tą misję i nie było żadnego problemu, poza tym, że nie wyświetla się informacja o możliwości interakcji, ale jak nacisnąłem X to poszło :)
 
Ciekawe kiedy to naprawią, ponoć patch 1.04 też tego nie naprawia. Po prostu super ile można czekać na taką małą poprawkę przez którą nie można przejść gry!!!!!!!
 
U mnie wszystko działa bez problemu. Czasami trudno jest wcelować kamerą tak, żeby pojawiło się "Wciśnij X, żeby coś tam", ale działać działa.
 
Z tego co wiem ta cegła nie działa osobom które odpaliły grę w dzień premiery.
 
Last edited:
Aha. Czyli tak czy siak powinni naprawić ten błąd, niektórym działa, a innym znowu nie.. Eh. Tyle lat czekać na grę a tu taka niespodzianka, a nie mam zamiaru tracić tych 40 godzin na ponowne przechodzenie.
 
Zaczynanie od nowa może nie pomóc.
To jest błąd systemu selekcji obiektów w interakcji. To samo dzieje się z przedmiotami do zebrania.

Już w W2 był ten błąd, czyli odkąd zrobili z tego automat. I nigdy tego nie poprawili.

Pozostaje spamować ścianę w nadziei, że załapie.
 
spamuje te sciane od trzech dni i zero efektu- klikanie raczej nie pomoze- od nowa nie chce mi sie grac- save od znajomka tez smutny bo calkiem inne decyzje i wyposazenie... takze lipa albo to poprawia albo pierwszy wiedzmin, ktorego nie przejde...
 
Zmusiłem się i zacząłem grać od nowa. Wszystko na szybko na łatwym poziomie trudności póki nie dojdę mniej więcej tam gdzie byłem wcześniej.
 
Top Bottom