Strasznie wolna gra

+
Witam!
Mam pytanie co do płynności gry. I nie mówię tutaj o samej rozgrywce, tylko o wydawaniu punktów nagród, otwieraniu beczek itd. Otóż za każdym razem, gdy wydam punkt na coś w drzewku nagród muszę czekać 2/3 sekundy zanim nagroda się aktywuje, bym mógł przejść do następnej nagrody. Podczas otwierania beczek animacja roztrzaskiwania beczki trwa 1/2 sekundę dłużej (dźwięk już się kończy, a troll dalej w zapętleniu miażdży tę nieszczęsną beczkę), a jak patrzę po streamach to nie wszędzie to tak wygląda. No i wydaje mi się, że kiedyś też u mnie było normalnie...
I tu pytanko, czy ktoś wie jak temu zaradzić? Gra podczas rozgrywki jest super płynna.
 
Wyczyść co nie potrzebne (zależy jak długo grasz a karta już nie daje rady czyli powinieneś wykorzystać opcję na zmianę niej w opcjach) Napisz o istniejącym problemie do Nich patrz wyżej w górę.
 
Pobierz program który wyczyści twój komputer służący do oczyszczenia komputera z niepotrzebnych plików i nieprawidłowych wpisów rejestru systemu Windows.
 
Pobierz program który wyczyści twój komputer służący do oczyszczenia komputera z niepotrzebnych plików i nieprawidłowych wpisów rejestru systemu Windows.

To nie problem PC. Jak to jest, że gra działała w czwartek a w piątek już nie? Pozatym na konsoli PS4 mam tak samo. Gra się tnie po wprowadzeniu nowej optymalizacji i jest niegrywalna.

Wprowadzili zmiany graficzne i gra muli.
 
Ale jak już mówiłem, sama rozgrywka działa super płynnie, jak zwykle, problemem jest otwieranie beczek czy odblokowywanie nagród w księdze :giveup:
 
Top Bottom